Şehir Şehir Organizasyon Firması Fiyatları

Düğün mekanı seçiminizden sonra en belirgin ihtiyaçlardan biri olan düğün organizasyonu, nasıl bir düğün yapmak istediğinizle birebir ilişkilidir. Düğün bütçeniz içerisinden ne kadar bir miktarı düğün organizasyon firmasına ayıracağınızı aşağı yukarı tahmin edebilmeniz için şehrinize göre düğün organizasyon fiyatları konusunda minimum ve ortalama rakamları araştırdık.

dugun_organizasyoon - dugun_organizasyoon

İstanbul Düğün Organizasyon Fiyatları

Elbette organizasyon firmalarından alabileceğiniz hizmetlerin bir üst sınırı yok. Bu tamamen sizin bu kaleme ayırdığınız bütçe ile ilgilidir. İstanbul düğün organizasyon firmalarından alacağınız kişi başı minimum hizmet 5 TL iken, ortalama bir hizmeti 20 TL’ye alacaksınız. Bu fiyatların karşılığı olarak temin edilen hizmet bir düğün için olmazsa olmaz en temel organizasyon faaliyetleridir.

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün mekanı süslemesi, gelin yolu, giriş takı, masa çiçekleri, şamdanlar, havai fişek ve barkovizyon gösterileri gibi organizasyon işleri ile sizin yerinize ilgilenecek Ankara düğün organizasyon firmaları ortalamasında karşımıza çıkan hizmet bedeli 15 TL iken, kişi başı minimum fiyat 7 TL’dir. Düğün.com’la düğün organizasyon firmanızı kolayca bulun ve size en uygun fiyat teklifi gönderen firma ile anlaşın!

İzmir Düğün Organizasyon Fiyatları

İzmir düğün organizasyon firmaları hakkında bir maliyet araştırması yapıyorsunuz ve düğün organizasyonunuz uzman ellere emanet olsun istiyorsunuz. Düğün.com üzerinden ulaşabileceğiniz onlarca seçenek arasından seçebileceğiniz firmaların İzmir düğünleri için ortalama hizmet bedeli 10 TL iken, kişi başı minimum fiyatı 7 TL olacaktır. Bu fiyatlar elbette bir düğün organizasyonunda masa ve sandalye süslemeleri gibi en temel ihtiyaçların giderilmesi yönünde belirlenen maliyetlerdir. Özellikle organizasyon kaleminde talep edeceğiniz her yeni hizmet bu fiyatların üzerine eklenecektir.

Düğün Organizasyon İndirimleri

Adana Düğün Organizasyon Fiyatları

Adana düğün organizasyon firmaları fiyatlarına baktığımızda Türkiye ortalamasının altında kaldıklarını görüyoruz. Adanalı çiftler düğün organizasyon hizmeti alırken diğer şehirlere göre daha şanslı olacağa benziyor. Adana ortalamasında verilebilecek kişi başı minimum hizmet bedeli 3 TL iken, ortalama fiyat 6 TL olacaktır.

Bursa Düğün Organizasyon Fiyatları

Bursa düğün organizasyon firmaları fiyat ortalamasında mekan kategorisinde olduğu gibi ülke ortalamasını takip ediyor. Ortalama düğün organizasyon hizmetleri için kişi başı 15TL fiyatla karşımıza çıkan Bursa kişi başı minimum organizasyon faaliyetinde 5 TL’ye hizmet vermekte.

Şehrindeki 185 Düğün Organizasyon Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

MG Melis Güngör

her ne kadar pahalıya gelse de istanbul dışında bir düğün hayal edemiyorum kendim için malesef.