Menekşe Düğün & Davet

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Menekşe Düğün & Davet Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Menekşe Düğün & Davet Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Menekşe Düğün & Davet Sık Sorulan Sorular

Menekşe Düğün & Davet düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Menekşe Düğün & Davet organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.


Menekşe Düğün & Davet hangi hizmetleri vermektedir?

Menekşe Düğün & Davet kına gecesi, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, davetiye, süsleme, çiçek, dekor hizmetlerini vermektedir.


Menekşe Düğün & Davet düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Menekşe Düğün & Davet düğün organizasyonu dışında nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, baby shower, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Menekşe Düğün & Davet organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"7 yıldır faaliyet gösteren firmamız, Kına,Söz,Nişan.Doğum,Doğum günü organizasyonlarında hizmet veren genç ve dinamik bir ekibin profesyonel bir oluşumudur. Birbirinden özel fırsatlarımız, tecrübeli kadromuz eşliğinde eğlencesi bol bir organizasyonlar yaşamaya ve yaşatmaya kendinizi şimdiden hazırlayın. en özel anlarınızda sizlere hizmet sunuyoruz."


Menekşe Düğün & Davet ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Menekşe Düğün & Davet ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Menekşe Düğün & Davet şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Menekşe Düğün & Davet şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Menekşe Düğün & Davet Hakkında

Düğününüzü planlama süreçlerinin tamamında size yardımcı olabilecek ve hayal ettiğiniz ortamı yaratarak sunabilecek bir organizasyon firması arıyorsanız Menekşe Düğün & Davet olarak size iyi bir teklifimiz var!

7 yılı aşkın deneyimimizle, genç ve profesyonel bir ekibe sahibimiz. Hayal etmenin büyüsüne inanıyor, profesyonelliğimizle de her detaya özen gösteriyoruz. Hayallere inandığımız gibi bunları gerçekleştirmenin de sorumluluğumuz olarak belirledik! Bu inanç ve misyon doğrultusunda hayal ettiğiniz düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlarınızı tam da düşlediğiniz gibi hayata geçiriyoruz! Bu süreçte İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında kendimize güvenmemizin en önemli sebebi güler yüzlü ve özverili çalışma anlayışına sahip ekip arkadaşlarına sahip olmamız.

Düğün düzenlerken pek çok detayı aynı anda düşünmek zorunda kalabiliyorsunuz. Biz bu süreci sizin adınıza rahatlatmak için varız. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren bir telefon uzaklıkta olacağınız organizasyon sorumlumuza tüm isteklerinizi iletebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz tüm isteklerinizi dinleyerek bu ortamı yaratmak adına tüm gerekli dekor ve süslemeleri bir araya getiriyor. Gecenizde özel bir konsept uygulamak isterseniz bu konsepte uygun süsleme ve dekorlarla istediğiniz atmosferi oluşturuyoruz. Yine nikah tahtı, gelin yolu ve dans pisti gibi gecenin en duygusal ve eğlenceli anlarına ev sahipliği yapacak bölümlerde de konseptinize uygun bir görüntü hakim oluyor. Ayrıca görsel bütünlüğü sağlamak adına masa ve sandalyelerimiz ile üzerlerinde kullandığımız örtü ve giydirmeleri de aynı rengin tonlarında tercih ediyoruz. Bu sayede misafirleriniz düğününüzün gerçekleşeceği belki kır bahçesine belki de salona girdiği andan itibaren kendini bambaşka bir ortamda buluyor. En eğlenceli kına geceleri için de konsept geliştirmeden, kına hediyelerinin hazırlanmasına kadar yardımcı oluyoruz. Kına geceleriniz için özel kına tahtı, kına tepsisi, kaftan gibi ihtiyaçlarınızı bizim aracılığımızla kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Dilerseniz de çeşitli renkte ve modelde bindallı modellerini ve kına tahtlarını mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Tüm bunların yanında pinyata, maske, sünnet süsleri, şekerler, hediyelikler ve daha aklınıza gelebilecek birçok ihtiyacınız için yardımcı olabiliyoruz. Keyifli bir davet geçirmek için bizi tercih ediyor ve İstanbul düğün organizasyon fiyatları arasında en uygun olanları almak istiyorsanız sayfada bulunan iletişim formunu doldurup ‘’’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.