İnanç Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İnanç Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

İnanç Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

İnanç Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İnanç Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Catering, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Klasik ve modern

İnanç Organizasyon Hakkında

Yurt içi ve yurtdışında dilediğiniz düğün organizasyonunu istediğiniz şekilde düzenleyebiliriz. 12 senedir organizasyon alanında sürekli kendimizi geliştirerek ilerliyoruz. Tekne, limuzin, fayton ve deve kiralama olanağımızla hayalinizde olan düğünü sizin için gerçekleştiriyoruz. Gelinlik ve damatlıkla kentin sokaklarında dolaşacağınız ya da mavi derinliklere açılacağınız bir düğün konsepti için çok doğru bir sayfadasınız.

Bir düğün organizasyonunda olması gerekenler nedir?

Düğününüzün zaman planlamasını yapacak, damat ve gelinin ihtiyaçlarını karşılayıp yönlendirecek, misafirlerin yönlendirmesini yapacak organizasyon sorumlusu. Her ayrıntıyı isteklerinize göre düzenleyecek güler yüzlü bir ekip ve en önemlisi siz. Hayal edin ve biz gerçekleştirelim. Hazırladığımız gelin yolundan geçerken kendinizi bir masalın içinde bulmuş hissine kapılacaksınız. Hayal etmeniz ve düzenlemeler yapmanız için örnek masa hazırlıyoruz ve dikdörtgen, yuvarlak, küçük masa çeşitlerimizle misafirleri nasıl oturtacağınızı belirleyebiliyorsunuz. Tiffani ve klasik sandalyelerimizle size çeşitlilik sunuyoruz. Servis elemanlarımız, deneyimi ile rahat bir gece geçirmenizi sağlıyor ve yemek servislerimiz de sıcak bir şekilde oluyor. Kurguladığınız konseptte değişiklikler ve yenilikler isterseniz konsept geliştirme çalışmalarımızla özgün sonuçlar elde edebiliriz. Misafirlerinize düğün gününüzden bir anı olarak bırakacağınız nikah şekerini de hazırlıyoruz. Ayrıca; açılış, mezuniyet töreni, nişan ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyonu da yapıyoruz.

Peki, bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

Dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki organizasyonu bize anlatın yeter. Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bize sormak istediklerinizi ya da bizden fikir almak istediğiniz konuyu bu formu doldurarak iletebilirsiniz ve sorularınızın yanıtına ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hocabaşı Mahallesi Muradiye Caddesi Kale İşhanı No: 4 Kat: 4 Sirkeci

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İnanç Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.