Düğün Organizasyon İstanbul

İnanç Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İnanç Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

İnanç Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

İnanç Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

İnanç Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İnanç Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

İnanç Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İnanç Organizasyon ile 1 haftadan az önce iletişime geçmelisiniz.

İnanç Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Klasik ve modern"

İnanç Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

İnanç Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, piknik, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

İnanç Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

İnanç Organizasyon araç kiralama, nikah şekeri, kına gecesi, pasta, fotoğraf ve video, süsleme, mekan giydirme, dj, işık ve ses ekipmanları, havai fişek, masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, sanatçı, dekor, catering hizmetlerini vermektedir.

İnanç Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

İnanç Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

İnanç Organizasyon Hakkında

Yurt içi ve yurtdışında dilediğiniz düğün organizasyonunu istediğiniz şekilde düzenleyebiliriz. 12 senedir organizasyon alanında sürekli kendimizi geliştirerek ilerliyoruz. Tekne, limuzin, fayton ve deve kiralama olanağımızla hayalinizde olan düğünü sizin için gerçekleştiriyoruz. Gelinlik ve damatlıkla kentin sokaklarında dolaşacağınız ya da mavi derinliklere açılacağınız bir düğün konsepti için çok doğru bir sayfadasınız.

Bir düğün organizasyonunda olması gerekenler nedir?

Düğününüzün zaman planlamasını yapacak, damat ve gelinin ihtiyaçlarını karşılayıp yönlendirecek, misafirlerin yönlendirmesini yapacak organizasyon sorumlusu. Her ayrıntıyı isteklerinize göre düzenleyecek güler yüzlü bir ekip ve en önemlisi siz. Hayal edin ve biz gerçekleştirelim. Hazırladığımız gelin yolundan geçerken kendinizi bir masalın içinde bulmuş hissine kapılacaksınız. Hayal etmeniz ve düzenlemeler yapmanız için örnek masa hazırlıyoruz ve dikdörtgen, yuvarlak, küçük masa çeşitlerimizle misafirleri nasıl oturtacağınızı belirleyebiliyorsunuz. Tiffani ve klasik sandalyelerimizle size çeşitlilik sunuyoruz. Servis elemanlarımız, deneyimi ile rahat bir gece geçirmenizi sağlıyor ve yemek servislerimiz de sıcak bir şekilde oluyor. Kurguladığınız konseptte değişiklikler ve yenilikler isterseniz konsept geliştirme çalışmalarımızla özgün sonuçlar elde edebiliriz. Misafirlerinize düğün gününüzden bir anı olarak bırakacağınız nikah şekerini de hazırlıyoruz. Ayrıca; açılış, mezuniyet töreni, nişan ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyonu da yapıyoruz.

Peki, bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

Dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki organizasyonu bize anlatın yeter. Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bize sormak istediklerinizi ya da bizden fikir almak istediğiniz konuyu bu formu doldurarak iletebilirsiniz ve sorularınızın yanıtına ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hocabaşı Mahallesi Muradiye Caddesi Kale İşhanı No: 4 Kat: 4 Sirkeci

  • Haritadaki Konumu

    İnanç Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.