İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:23 dakika

03.07.2019

İzmir’de nişan yapacak çiftler, bu yazımız size özel! Organizasyon firmalarının fiyatları nasıl? Nişan organizasyonunda yapılan süslemeler ne kadar mal oluyor? Firmaları araştırdık, ortalama rakamları çıkardık. Fiyat teklifi alabileceğiniz İzmir organizasyon firmaları da burada!

İzmir Nişan Organizasyon

İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları

İzmir söz nişan organizasyonu firmalarında fiyatlandırma tamamen talep edilen hizmetler göz önünde bulundurularak yapılıyor.

Nişan organizasyonun için bir mekanla anlaştın diyelim. Organizasyon firmasından da masa & sandalye süslemesi ve nişan masasının hazırlanmasını istiyorsun. Böyle bir paket için fiyatlar kişi başı 25 TL’den başlıyor. Masalara konulan şamdanlardan, gerçek çiçeklere kadar birçok aksesuar fiyatı yükseltiyor.

Firmadan verilen kişi başı fiyatı davetli sayınla çarpıyorsun ve ortaya toplam rakam çıkıyor. Mesela 200 kişilik bir organizasyon yapmayı düşünüyorsan minimum 5.000 TL gibi bir rakam ödemen gerekiyor.

Konukların masaları için; masa örtüsü, supla, menü kartı, kumaş peçete, masa ortası dekoru, kişiye özel masa numaratörü gibi aksesuarları temin edebiliyorlar.

İzmir Nişan Organizasyon

Pasta almadan önce bu yazıya göz at: İzmir'de Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Nişan Organizasyonu İzmir’de Neye Göre Fiyatlandırılıyor?

  • Nişan organizasyonu için anlaştığın mekanın sana neler sunduğunu öğrenmen gerekiyor. Yeterli sayıda masa sandalyeleri var mı? Masa örtülerini onlar mı temin ediyor? Ne gibi süslemeler yapıyorlar? Bu tarz soruların cevaplarına göre organizasyon firmaları net bir fiyat çıkarıyor.

  • Masalarda kullanılan çiçeklerin türü de fiyatı etkileyen bir diğer faktör. Yerli çiçeklerin fiyatları daha uygunken, ithal olanlarda rakamlar yükseliyor.

  • Tarih de fiyatları etkiliyor. Nişanını yapacağın dönemi bahar aylarına denk getirirsen daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsin. Haziran ve Eylül arası en yoğun dönem olduğundan, bu süreç dahilinde rakamlar biraz daha yüksek oluyor.

  • Standart süslemelerin dışında ekstra taleplerde bulunulursa fiyatlar artıyor. Mesela kütüklerle süslenmiş bir fotoğraf köşesi veya kır çiçekleriyle hazırlanmış bir fon için ekstra fiyatlandırma yapılabiliyor.

İzmir Nişan Organizasyon

Bu mekanlar ilgini çekebilir: Bütçe Dostu İzmir Nişan Mekanları

İzmir Organizasyon Şirketleri

İzmir’de organizasyon firmaları, ağırlıklı olarak Konak ve Bornova ilçelerinde konumlanmış. Ama çiftlerin istediği her yerde organizasyon düzenleyebiliyorlar.

Firmaların çoğu, kullanacakları malzemelerden örnekleri ofislerinde bulunduruyorlar. Yani beğendiğin şirketlerden önce fiyat teklifi alıp, sonrasında ürünleri yerinde görmeye gidebilirsin.

İşte senin için derlediğimiz 10 firma:

1- Wi Love Wedding

İzmir organizasyon firmalarından Wi Love Wedding; çiftlerin hayal ettiği konseptleri, bütçelerine en uygun olacak şekilde hayata geçiriyor.

Firma; catering, çiçek, dekor, DJ, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, mekan giydirme, pasta, servis elemanı, araç kiralama gibi birçok hizmet sunuyor.

Wi Love Wedding’in nişan organizasyon fiyatları minimum 50-75 TL civarında. Nişan tarihinden en az 1,5 ay önce firmayla iletişime geçmen gerekiyor.

Wi Love Wedding

Tüm detaylarıyla nişan organizasyonu: Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? Ne Kadara Mal Olur?

2- Elsa Davet Organizasyon

İzmir organizasyon şirketi Elsa Davet, modern ve rustik gibi alternatif konsept örnekleri sunuyor. Nişan mekanının bulunmasından süslenmesine kadar organizasyon sürecinin her adımını yönetiyorlar.

Firma, trendlere oldukça hakim. Yani çevrende az gördüğün, belki de hiç rastlamadığın sıra dışı süslemeleri senin için yapabiliyorlar.

Elsa Davet Organizasyon’da fiyatlar kişi başı 40-50 TL’den başlıyor. Nişan organizasyonun için anlaşmak istersen, 4 hafta öncesinden iletişime geçmelisin.

Elsa Davet Organizasyon

3- By Barbaros Çakmak

Bu organizasyon şirketi İzmir’in Bornova ilçesinde yer alıyor. 2003 yılından beri organizasyon alanında hizmet veriyorlar. Yılların getirdiği tecrübeleri sayesinde de çiftlerin taleplerini en iyi şekilde anlayıp uygulayabiliyorlar.

Firma sayfasından yaptıkları fotoğraf köşelerine ve sunum masalarına mutlaka bakmanı öneriyoruz. Çok başarılı çalışmalar ortaya koymuşlar.

By Barbaros Çakmak ile çalışmak istersen, kişi başı fiyatları 30-40 TL’den başlıyor. Nişanını yapacağın tarihten en az 1 ay öncesinde iletişime geçersen, senin için planlama yapabilirler.

By Barbaros Çakmak

Bu konseptleri çok seveceksin: 13 Farklı Nişan Konsept Fikri

4- Hera'da Davet

İzmir nişan organizasyon firmalarından Hera’da Davet ile devam edelim şimdi. Firma; tecrübeli, güler yüzlü, özverisi ile adından söz ettiren bir ekibe sahip.

Hera’da Davet’in çiftlere yaptığı nişan masaları çok hoş görünüyor. Yani şimdiden nişan fotoğraflarının star parçasını yapacaklarını söyleyebiliriz.

Firmanın fiyatlarına bakacak olursak, kişi başı minimum 50-75 TL aralığında. Kendileriyle çalışmak isteyen çiftlerin de en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmelerini rica ediyorlar.

Hera'da Davet

Nişan törenine az kişi davet edeceksen bu mekanlara bak: İzmir'deki Küçük Nişan Mekanları

5- Vourla Events

Vourla Events İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer alıyor. Çiftlere catering, dekor, süsleme, ses, ışık, müzik, personel temini gibi birçok hizmet veriyorlar.

Birçok nişan menüsü seçenekleri de mevcut: Kokteyl, kokteyl prolonge, set menü, açık büfe, barbekü…

Vourla Events’te da fiyatlar kişi başı 50-75 TL’den başlıyor. Ekip, çalışmaları oldukça hızlı yürütüyor. Nişan tarihinden 2 hafta önce bile iletişime geçsen sana yardımcı olabiliyorlar.

Vourla Events

6- Türkata Concept

İzmir organizasyon firması Türkata Concept; rustik, bohem, vintage, country ve daha birçok konsepti en iyi şekilde planlayan bir ekipten oluşuyor.

Firmanın özellikle kumsal organizasyonlarında yaptığı süslemelere bakmanı öneriyoruz. Deniz yıldızlarıyla ve çiçeklerle süslenmiş fonlara hayran kalacaksın!

Türkata Concept’in fiyatları da gayet uygun. Kişi başı minimum 20-30 TL aralığında. Nişan tarihinden 3 hafta önce firmayla iletişime geçmeyi unutma!

Türkata Concept

7- Mona Event Wedding

İzmir’deki organizasyon şirketlerinden biri de Mona Event Wedding! Şimdiye kadar İzmir’deki birçok çiftin mutluluğuna tanık olmuşlar.

Firma; davet mekanının araştırılması ve seçimi, davet akış planı hazırlanması, tüm davet boyunca özel koordinatör tahsis edilmesi, dekorun tasarımı ve uygulanması, host ve hostes ekibi, eğlence animasyon hizmetleri ve daha birçok hizmet sunuyor.

Mona Event Wedding’de kişi başı fiyatlar 40-50 TL’den başlıyor. Organizasyon tarihinden 1 hafta öncesine kadar firmayla iletişime geçmen yeterli.

Mona Event Wedding

Nişanına gelen davetlileri elleri boş gönderme: Söz ve Nişan Magnetleri Arayanlar İçin 10 İstanbul Firması

8- Aydans Düğün & Davet & Organizasyon

İzmir’de nişan organizasyonu yapan firmalardan bir diğeri de Aydans! Firma, bünyesinde latin dansları eğitimini de barındırıyor. Yani nişan töreninde keyifli bir dans koreografisi için de Aydans Organizasyon’la görüşebilirsin.

Firmanın kendi bünyesindeki dans ekiplerini de organizasyonuna çağırabilirsin. Ayrıca canlı müzik kategorisinde fasıl gibi seçenekler sunduklarını da belirtelim.

Aydans Organizasyon’da kişi başı fiyatlar 30-40 TL’den başlıyor. Firmayla çalışmak istersen nişan tarihinden en az 2 ay öncesinden iletişime geçmen gerekiyor.

Aydans Organizasyon

9- Amore Wedding

Amore Wedding, 2013 yılından beri çiftlere hizmet ediyor. A’dan Z’ye çifti yansıtacak; farklılık, şıklık ve eğlenceyi bir arada sunabilecekleri organizasyonlar için çalışıyorlar.

Evde nişan organizasyonu İzmir’deki bazı çiftler tarafından tercih edilebiliyor. İşte Amore Wedding, evde yaptığın organizasyonlarda da sana destek oluyor.

Firmanın fiyatları, kişi başı minimum 100 TL civarında. Beraber çalışmak istersen de organizasyon tarihinden 6 hafta öncesine kadar iletişime geçmiş olmalısın.

Amore Wedding

Nişanını evde yapacak çiftleri bu yazıya alalım: Evde Söz veya Nişan Organizasyonu Yapacaklara 15 Tavsiye

10- Mihenk Davet ve Organizasyon

Mihenk Davet; sıradanlıktan uzak, yaratıcı fikirlerin uygulandığı organizasyonlar düzenliyor. Öncelikle çiftin tarzını tam anlamıyla keşfediyor, sonra ona uygun olacak konseptler oluşturuyorlar.

LCV hizmeti, menü kartları ve el buketi gibi birçok ekstra hizmeti de firmadan sağlayabilirsin.

Mihenk Davet ve Organizasyon’da fiyatlar 40-50 TL’den başlıyor. Nişanından 4 hafta önce firmayla iletişime geçersen sana özel bir konsept oluşturabilirler.

Mihenk Davet ve Organizasyon

Organizasyon firmaları İzmir’de bu şekilde. Firmaların sayfalarına girerek, daha önce yaptıkları çalışmalara bakabilirsin. Beğendiklerinden de ücretsiz olarak fiyat teklifi almayı unutma.

Bu arada bütçeni daha iyi kullanmak istersen organizasyon firmalarının kampanyalarını inceleyebilirsin.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi Organizasyon firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon Firmaları

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum