İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

6:33 dakika

14.08.2020

İzmir’de nişan yapacak çiftler, bu yazımız size özel! Organizasyon firmalarının fiyatları nasıl? Nişan organizasyonunda yapılan süslemeler ne kadar mal oluyor? Firmaları araştırdık, ortalama rakamları çıkardık. Fiyat teklifi alabileceğiniz İzmir organizasyon firmaları da burada!

İzmir Nişan Organizasyon

İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları

İzmir söz nişan organizasyonu firmalarında fiyatlandırma tamamen talep edilen hizmetler göz önünde bulundurularak yapılıyor.

Nişan organizasyonun için bir mekanla anlaştın diyelim. Organizasyon firmasından da masa & sandalye süslemesi ve nişan masasının hazırlanmasını istiyorsun. Böyle bir paket için fiyatlar kişi başı 25 TL’den başlıyor. Masalara konulan şamdanlardan, gerçek çiçeklere kadar birçok aksesuar fiyatı yükseltiyor.

Firmadan verilen kişi başı fiyatı davetli sayınla çarpıyorsun ve ortaya toplam rakam çıkıyor. Mesela 200 kişilik bir organizasyon yapmayı düşünüyorsan minimum 5.000 TL gibi bir rakam ödemen gerekiyor.

Konukların masaları için; masa örtüsü, supla, menü kartı, kumaş peçete, masa ortası dekoru, kişiye özel masa numaratörü gibi aksesuarları temin edebiliyorlar.

İzmir Nişan Organizasyon

Pasta almadan önce bu yazıya göz at: İzmir'de Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Nişan Organizasyonu İzmir’de Neye Göre Fiyatlandırılıyor?

  • Nişan organizasyonu için anlaştığın mekanın sana neler sunduğunu öğrenmen gerekiyor. Yeterli sayıda masa sandalyeleri var mı? Masa örtülerini onlar mı temin ediyor? Ne gibi süslemeler yapıyorlar? Bu tarz soruların cevaplarına göre organizasyon firmaları net bir fiyat çıkarıyor.

  • Masalarda kullanılan çiçeklerin türü de fiyatı etkileyen bir diğer faktör. Yerli çiçeklerin fiyatları daha uygunken, ithal olanlarda rakamlar yükseliyor.

  • Tarih de fiyatları etkiliyor. Nişanını yapacağın dönemi bahar aylarına denk getirirsen daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsin. Haziran ve Eylül arası en yoğun dönem olduğundan, bu süreç dahilinde rakamlar biraz daha yüksek oluyor.

  • Standart süslemelerin dışında ekstra taleplerde bulunulursa fiyatlar artıyor. Mesela kütüklerle süslenmiş bir fotoğraf köşesi veya kır çiçekleriyle hazırlanmış bir fon için ekstra fiyatlandırma yapılabiliyor.

İzmir Nişan Organizasyon

Bu mekanlar ilgini çekebilir: Bütçe Dostu İzmir Nişan Mekanları

İzmir Organizasyon Şirketleri

İzmir’de organizasyon firmaları, ağırlıklı olarak Konak ve Bornova ilçelerinde konumlanmış. Ama çiftlerin istediği her yerde organizasyon düzenleyebiliyorlar.

Firmaların çoğu, kullanacakları malzemelerden örnekleri ofislerinde bulunduruyorlar. Yani beğendiğin şirketlerden önce fiyat teklifi alıp, sonrasında ürünleri yerinde görmeye gidebilirsin.

İşte senin için derlediğimiz 10 firma:

1- SY Düğün Davet Organizasyon

İzmir organizasyon firmalarından SY Düğün Davet Organizasyon; çiftlerin hayal ettiği konseptleri, bütçelerine en uygun olacak şekilde hayata geçiriyor.

Firma; catering, çiçek, dekor, DJ, ışık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, mekan giydirme, pasta, servis elemanı, LCV gibi birçok hizmet sunuyor.

SY Düğün Davet Organizasyon’un nişan organizasyon fiyatları minimum 40-50 TL civarında. Nişan tarihinden en az 1 hafta önce firmayla iletişime geçmen gerekiyor.

SY Düğün Davet Organizasyon

Tüm detaylarıyla nişan organizasyonu: Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? Ne Kadara Mal Olur?

2- Elsa Davet Organizasyon

İzmir organizasyon şirketi Elsa Davet, modern ve rustik gibi alternatif konsept örnekleri sunuyor. Nişan mekanının bulunmasından süslenmesine kadar organizasyon sürecinin her adımını yönetiyorlar.

Firma, trendlere oldukça hakim. Yani çevrende az gördüğün, belki de hiç rastlamadığın sıra dışı süslemeleri senin için yapabiliyorlar.

Elsa Davet Organizasyon’da fiyatlar kişi başı 40-50 TL’den başlıyor. Nişan organizasyonun için anlaşmak istersen, 4 hafta öncesinden iletişime geçmelisin.

Elsa Davet Organizasyon

Bu konseptleri çok seveceksin: 13 Farklı Nişan Konsept Fikri

3- Türkata Concept

İzmir organizasyon firması Türkata Concept; rustik, bohem, vintage, country ve daha birçok konsepti en iyi şekilde planlayan bir ekipten oluşuyor.

Firmanın özellikle kumsal organizasyonlarında yaptığı süslemelere bakmanı öneriyoruz. Deniz yıldızlarıyla ve çiçeklerle süslenmiş fonlara hayran kalacaksın!

Türkata Concept’in fiyatları da gayet uygun. Kişi başı minimum 20-30 TL aralığında. Nişan tarihinden 3 hafta önce firmayla iletişime geçmeyi unutma!

Türkata Concept

4- Mona Event Wedding

İzmir’deki organizasyon şirketlerinden biri de Mona Event Wedding! Şimdiye kadar İzmir’deki birçok çiftin mutluluğuna tanık olmuşlar.

Firma; davet mekanının araştırılması ve seçimi, davet akış planı hazırlanması, tüm davet boyunca özel koordinatör tahsis edilmesi, dekorun tasarımı ve uygulanması, host ve hostes ekibi, eğlence animasyon hizmetleri ve daha birçok hizmet sunuyor.

Mona Event Wedding’de kişi başı fiyatlar 50-75 TL’den başlıyor. Organizasyon tarihinden 1 hafta öncesine kadar firmayla iletişime geçmen yeterli.

Mona Event Wedding

Nişanına gelen davetlileri elleri boş gönderme: Söz ve Nişan Magnetleri Arayanlar İçin 10 İstanbul Firması

5- Atölye Levni

Atölye Levni, 2013 yılından beri çiftlere hizmet ediyor. A’dan Z’ye çifti yansıtacak; farklılık, şıklık ve eğlenceyi bir arada sunabilecekleri organizasyonlar için çalışıyorlar.

Evde nişan organizasyonu İzmir’deki bazı çiftler tarafından tercih edilebiliyor. İşte Atölye Levni de ister evde yaptığın organizasyonlarda da sana destek oluyor ister dış mekanları özenle süslüyor.

Firmanın fiyatları, kişi başı minimum 100 TL civarında. Beraber çalışmak istersen de organizasyon tarihinden 6 hafta öncesine kadar iletişime geçmiş olmalısın.

Atölye Levni

Nişanını evde yapacak çiftleri bu yazıya alalım: Evde Söz veya Nişan Organizasyonu Yapacaklara 15 Tavsiye

6- Cnv Organizasyon

Cnv Organizasyon; sıradanlıktan uzak, yaratıcı fikirlerin uygulandığı organizasyonlar düzenliyor. Öncelikle çiftin tarzını tam anlamıyla keşfediyor, sonra ona uygun olacak konseptler oluşturuyorlar.

LCV hizmeti, menü kartları ve el buketi gibi birçok ekstra hizmeti de firmadan sağlayabilirsin.

Cnv Organizasyon’da fiyatlar 20-30 TL’den başlıyor. Nişanından 3 hafta önce firmayla iletişime geçersen sana özel bir konsept oluşturabilirler.

Cnv Organizasyon

Nişan mekanın için şu yazımıza da göz atabilirsin: İzmir’de Nişan Yapılacak Cafeler

7- Sema Özoran Decorative Design

İzmir'de nişan organizasyonu için tercih edebileceğin firmalar arasında Sema Özoran Decorative Design da yer alıyor. Çiftlerin seçtiği konseptten yola çıkarak nişan masası ve davetli masa-sandalyelerinin süslenmesi, gazebo, arka fon, yürüme yolları gibi aksesuar temini, firma tarafından profesyonelce yapılıyor. Sema Özoran Decorative Design'da minimum fiyatlar ise 50-75 TL civarında.

Sema Özoran

8- Namlı Wedding

Karşıyaka'da bulunan Namlı Wedding ekibi de İzmir'de nişan organizasyonu yapacak çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Öncelikle çiftlerle bir araya gelerek zevklerini öğrenen firma, daha sonra mekanı ziyaret ederek yapılabilecek uygulamaları belirliyor. Bunun üzerinden davet masaları, yürüyüş yolu ve nişan masası gibi her detay için çifte özel tasarım oluşturuyor.

Namlı Wedding'de de en düşük fiyatlar 50-75 TL arasında.

Namlı Wedding

9-Narvien Düğün Organizasyonu

Konak nişan organizasyon firmalarından olan Narvien, çiftlerin belirlediği konsepti başarıyla uygulamasının yanı sıra, temasına karar veremeyenlere de konsept geliştirme hizmeti sunuyor. Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Narvien, yalnızca İzmir'de değil, şehir dışı organizasyonlar da gerçekleştiriyor.

Firmada fiyatlar ise 50-75 TL'den başlıyor.

Narvien Düğün Organizasyonu

10- Lavinya Organizasyon

Lavinya Organizasyon, İzmir-Bornova'da bulunuyor. Firmanın sunduğu hizmet seçenekleri arasında; barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video gibi, çiftlerin nişan organizasyonunda ihtiyaç duyabileceği her kalem bulunuyor. Eğer firmayla çalışmak istersen nişan tarihinden en az 3 hafta önce iletişime geçmelisin. Lavinya Organizasyon'un fiyatlarını merak ediyorsan da minimum fiyatların 20-30 TL civarında olduğunu da söyleyelim.

Lavinya Organizasyon

11- Wi Love Wedding

Bayraklı'da bulunan Wi Love Wedding, her tarz ve bütçeye uygun hizmet seçenekleri sunuyor. Firmayla nişan tarihinden en az 6 hafta önce iletişime geçersen hem isteklerini öğrenmek hem mekanı inceleyerek gerekli olan dekorları bir araya getirmek için yeterli zamana sahip olabiliyorlar. Hem doğal hem de son derece şık bir ortam yaratmak için Wi Love Wedding ile çalışabilirsin. Firmada fiyatların 50-75 TL'den başladığını da belirtelim.

Wi Love Wedding

12- Hera'da Davet

İzmir nişan organizasyon firmalarından Hera’da Davet ile devam edelim şimdi. Firma; tecrübeli, güler yüzlü, özverisi ile adından söz ettiren bir ekibe sahip.

Hera’da Davet’in çiftlere yaptığı nişan masaları çok hoş görünüyor. Yani şimdiden nişan fotoğraflarının star parçasını yapacaklarını söyleyebiliriz.

Firmanın fiyatlarına bakacak olursak, kişi başı minimum 50-75 TL aralığında. Kendileriyle çalışmak isteyen çiftlerin de en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmelerini rica ediyorlar.

Hera'da Davet

Nişan törenine az kişi davet edeceksen bu mekanlara bak: İzmir'deki Küçük Nişan Mekanları

13- Vourla Events

Vourla Events İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer alıyor. Çiftlere catering, dekor, süsleme, ses, ışık, müzik, personel temini gibi birçok hizmet veriyorlar.

Birçok nişan menüsü seçenekleri de mevcut: Kokteyl, kokteyl prolonge, set menü, açık büfe, barbekü…

Vourla Events’te da fiyatlar kişi başı 40-50 TL’den başlıyor. Ekip, çalışmaları oldukça hızlı yürütüyor. Nişan tarihinden 2 hafta önce bile iletişime geçsen sana yardımcı olabiliyorlar.

Vourla Events

14- Aydans Düğün & Davet & Organizasyon

İzmir’de nişan organizasyonu yapan firmalardan bir diğeri de Aydans! Firma, bünyesinde latin dansları eğitimini de barındırıyor. Yani nişan töreninde keyifli bir dans koreografisi için de Aydans Organizasyon’la görüşebilirsin.

Firmanın kendi bünyesindeki dans ekiplerini de organizasyonuna çağırabilirsin. Ayrıca canlı müzik kategorisinde fasıl gibi seçenekler sunduklarını da belirtelim.

Aydans Organizasyon’da kişi başı fiyatlar 30-40 TL’den başlıyor. Firmayla çalışmak istersen nişan tarihinden en az 2 ay öncesinden iletişime geçmen gerekiyor.

Aydans Organizasyon

Organizasyon firmaları İzmir’de bu şekilde. Firmaların sayfalarına girerek, daha önce yaptıkları çalışmalara bakabilirsin. Beğendiklerinden de ücretsiz olarak fiyat teklifi almayı unutma.

Bu arada bütçeni daha iyi kullanmak istersen organizasyon firmalarının kampanyalarını inceleyebilirsin!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum