İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

4:40 dakika

05.10.2022

İzmir’de nişan yapacak çiftler, bu yazımız size özel! Organizasyon firmalarının fiyatları nasıl? Nişan organizasyonunda yapılan süslemeler ne kadar mal oluyor? Firmaları araştırdık, ortalama rakamları çıkardık. Fiyat teklifi alabileceğiniz İzmir organizasyon firmaları da burada!

İzmir Nişan Organizasyon

İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları

İzmir söz nişan organizasyonu firmalarında fiyatlandırma tamamen talep edilen hizmetler göz önünde bulundurularak yapılıyor.

Nişan organizasyonun için bir mekanla anlaştın diyelim. Organizasyon firmasından da masa & sandalye süslemesi ve nişan masasının hazırlanmasını istiyorsun. Böyle bir paket için fiyatlar kişi başı 25 TL’den başlıyor.

Masalara konulan şamdanlardan, gerçek çiçeklere kadar birçok aksesuar fiyatı yükseltiyor.

Firmadan verilen kişi başı fiyatı davetli sayınla çarpıyorsun ve ortaya toplam rakam çıkıyor. Mesela 200 kişilik bir organizasyon yapmayı düşünüyorsan minimum 5.000 TL gibi bir rakam ödemen gerekiyor.

Konukların masaları için; masa örtüsü, supla, menü kartı, kumaş peçete, masa ortası dekoru, kişiye özel masa numaratörü gibi aksesuarları temin edebiliyorlar.

İzmir Nişan Organizasyon

Pasta almadan önce bu yazıya göz at: İzmir'de Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Nişan Organizasyonu İzmir’de Neye Göre Fiyatlandırılıyor?

  • Nişan organizasyonu için anlaştığın mekanın sana neler sunduğunu öğrenmen gerekiyor. Yeterli sayıda masa sandalyeleri var mı? Masa örtülerini onlar mı temin ediyor? Ne gibi süslemeler yapıyorlar? Bu tarz soruların cevaplarına göre organizasyon firmaları net bir fiyat çıkarıyor.

  • Masalarda kullanılan çiçeklerin türü de fiyatı etkileyen bir diğer faktör. Yerli çiçeklerin fiyatları daha uygunken, ithal olanlarda rakamlar yükseliyor.

  • Tarih de fiyatları etkiliyor. Nişanını yapacağın dönemi bahar aylarına denk getirirsen daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsin. Haziran ve Eylül arası en yoğun dönem olduğundan, bu süreç dahilinde rakamlar biraz daha yüksek oluyor.

  • Standart süslemelerin dışında ekstra taleplerde bulunulursa fiyatlar artıyor. Mesela kütüklerle süslenmiş bir fotoğraf köşesi veya kır çiçekleriyle hazırlanmış bir fon için ekstra fiyatlandırma yapılabiliyor.

İzmir Nişan Organizasyon

Bu mekanlar ilgini çekebilir: Bütçe Dostu İzmir Nişan Mekanları

İzmir Organizasyon Şirketleri

İzmir’de organizasyon firmaları, ağırlıklı olarak Konak ve Bornova ilçelerinde konumlanmış. Ama çiftlerin istediği her yerde organizasyon düzenleyebiliyorlar.

Firmaların çoğu, kullanacakları malzemelerden örnekleri ofislerinde bulunduruyorlar. Yani beğendiğin şirketlerden önce fiyat teklifi alıp, sonrasında ürünleri yerinde görmeye gidebilirsin.

İşte senin için derlediğimiz 10 firma:

1- Elsa Davet Organizasyon

İzmir organizasyon şirketi Elsa Davet, modern ve rustik gibi alternatif konsept örnekleri sunuyor. Nişan mekanının bulunmasından süslenmesine kadar organizasyon sürecinin her adımını yönetiyorlar.

Firma, trendlere oldukça hakim. Yani çevrende az gördüğün, belki de hiç rastlamadığın sıra dışı süslemeleri senin için yapabiliyorlar.

Elsa Davet Organizasyon’da fiyatlar kişi başı 100 TL’den başlıyor. Nişan organizasyonun için anlaşmak istersen, 4 hafta öncesinden iletişime geçmelisin.

Elsa Davet Organizasyon

2- Lavinya Organizasyon

Lavinya Organizasyon, İzmir-Bornova'da bulunuyor. Firmanın sunduğu hizmet seçenekleri arasında; barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video gibi, çiftlerin nişan organizasyonunda ihtiyaç duyabileceği her kalem bulunuyor.

Eğer firmayla çalışmak istersen nişan tarihinden en az 3 hafta önce iletişime geçmelisin. Lavinya Organizasyon'un fiyatlarını merak ediyorsan da minimum fiyatların 100 TL üzerind olduğunu da söyleyelim.

Lavinya Organizasyon

3- Mona Event Wedding

İzmir’deki organizasyon şirketlerinden biri de Mona Event Wedding! Şimdiye kadar İzmir’deki birçok çiftin mutluluğuna tanık olmuşlar.

Firma; davet mekanının araştırılması ve seçimi, davet akış planı hazırlanması, tüm davet boyunca özel koordinatör tahsis edilmesi, dekorun tasarımı ve uygulanması, host ve hostes ekibi, eğlence animasyon hizmetleri ve daha birçok hizmet sunuyor.

Mona Event Wedding’de kişi başı fiyatlar 50-75 TL’den başlıyor.

Mona Event Wedding

4- Hera'da Davet

İzmir nişan organizasyon firmalarından Hera’da Davet ile devam edelim şimdi. Firma; tecrübeli, güler yüzlü, özverisi ile adından söz ettiren bir ekibe sahip.

Hera’da Davet’in çiftlere yaptığı nişan masaları çok hoş görünüyor. Yani şimdiden nişan fotoğraflarının star parçasını yapacaklarını söyleyebiliriz.

Firmanın fiyatlarına bakacak olursak, kişi başı minimum 75-100 TL aralığında.

Hera'da Davet

5- Wi Love Wedding

Bayraklı'da bulunan Wi Love Wedding, her tarz ve bütçeye uygun hizmet seçenekleri sunuyor. Firmayla nişan tarihinden en az 6 hafta önce iletişime geçersen hem isteklerini öğrenmek hem mekanı inceleyerek gerekli olan dekorları bir araya getirmek için yeterli zamana sahip olabiliyorlar.

Hem doğal hem de son derece şık bir ortam yaratmak için Wi Love Wedding ile çalışabilirsin. Firmada fiyatların 50-75 TL'den başladığını da belirtelim.

Wi Love Wedding

6- Urla Events

İzmir nişan organizasyon firmaları arasında yer alan Urla Events, çiftlerin belirlediği konsept tasarımlarını başarıyla uygulamasının yanı sıra, nişan temasına karar veremeyenlere de sunduğu konsept geliştirme hizmetiyle yardımcı oluyor.

Firmada fiyatlar ise 50-75 TL'den başlıyor.

Urla Events

7- SYM Event & Organization

Özellikle zarif ve şık bir nişan isteyen İzmirli çiftlere uygun bir organizasyon firması önerimiz var: SYM Event & Organization.

Havai fişek, LCV hizmeti, dekor, barkovizyon, ışık ve ses ekipmanları, masa-sandalye temini, sanatçı, catering, gibi hizmetleri firmadan alabilirsin. Bayraklı'da bulunan firmanın minimum paket fiyatları 75-100 TLcivarında.

SYM Event

8- Md Tasarım & Organizasyon

Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Md Tasarım & Organizasyon, İzmir Gaziemir nişan organizasyon firmalarından.

Çiftlere özel tema geliştirme hizmeti veren firmada minimum paket fiyatları kişi başı 50-75 TL civarında.

Md Tasarım &

9- Türkata Concept

İzmir organizasyon firması Türkata Concept; rustik, bohem, vintage, country ve daha birçok konsepti en iyi şekilde planlayan bir ekipten oluşuyor.

Firmanın özellikle kumsal organizasyonlarında yaptığı süslemelere bakmanı öneriyoruz. Deniz yıldızlarıyla ve çiçeklerle süslenmiş fonlara hayran kalacaksın!

Türkata Concept’in fiyatları da gayet uygun. Kişi başı minimum 20-30 TL aralığında.

Türkata Concept

10- Narvien Düğün Organizasyonu

Konak nişan organizasyon firmalarından olan Narvien, çiftlerin belirlediği konsepti başarıyla uygulamasının yanı sıra, temasına karar veremeyenlere de konsept geliştirme hizmeti sunuyor.

Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Narvien, yalnızca İzmir'de değil, şehir dışı organizasyonlar da gerçekleştiriyor.

Firmada fiyatlar ise 50-75 TL'den başlıyor.

Narvien Düğün Organizasyonu


Organizasyon firmaları İzmir’de bu şekilde. Firmaların sayfalarına girerek, daha önce yaptıkları çalışmalara bakabilirsin. Beğendiklerinden de ücretsiz olarak fiyat teklifi almayı unutma.

Bu arada bütçeni daha iyi kullanmak istersen organizasyon firmalarının kampanyalarını inceleyebilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? Ne Kadara Mal Olur?

13 Farklı Nişan Konsept Fikri

Söz ve Nişan Magnetleri Arayanlar İçin 10 İstanbul Firması

Evde Söz veya Nişan Organizasyonu Yapacaklara 15 Tavsiye

İzmir’de Nişan Yapılacak Cafeler

İzmir'deki Küçük Nişan Mekanları

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum