Düğün Organizasyon İzmir

Antoryum Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Antoryum Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Antoryum Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Antoryum Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Antoryum Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Antoryum Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Antoryum Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Antoryum Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Antoryum Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Antoryum Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Antoryum Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Antoryum Organizasyon işık ve ses ekipmanları, lcv hizmeti, sanatçı, fotoğraf ve video, servis ve hizmet elemanı, masa / sandalye temini, kına gecesi, mekan giydirme, kapalı çadır, dekor, süsleme, davetiye, havai fişek, nikah şekeri hizmetlerini vermektedir.

Antoryum Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Antoryum Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Antoryum Organizasyon Hakkında

Hayatınızın bu özel gününü, Bursa’da kendini organizasyon konusunda kanıtlamış bir firmanın uzman desteğiyle gerçekleştirmek isterseniz, Antoryum Organizasyon olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız!

Bursa’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri amacımız; çiftlerin en mutlu gününe kusursuz bir şekilde ev sahipliği yapmak. Bu özel gününüzde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, sağladığımız her imkân ve verdiğimiz her hizmette bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmayı arzuluyoruz. Bunu, bugüne kadar hep başardık. Gelin, sizin düğününüzde de başaralım!

Düğünleriniz için kullandığımız süsleme aksesuarlarını, ışık, ses ve sahne sistemlerini ve daha pek çok ekipmanı sürekli yenileyerek beklentilerinizin hep üstüne çıkıyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, en kaliteli ürünler tercih ediyoruz. Bu da eksiksiz bir düğünün habercisi oluyor. Bursa düğün organizasyon firmalarından da bu özelliklerimiz ile farklılaşıyor, Bursa’daki çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Düğünlerde gerekli olan, çiftlerin istediği ve ihtiyaç duyduğu birçok hizmeti Antoryum Organizasyon’da bulabiliyorsunuz. Süsleme ve masa – sandalye giydirmeyi belirlediğiniz konsept ile gerçekleştiriyoruz. Organizasyonunuzun büyüklüğüne göre ekstra masa getirebiliyoruz. Sahne kurulumu gerçekleştirebiliyor, bir orkestra temin edebiliyoruz. Bununla birlikte düğün öncesi hizmetlerimiz ile de karşınızda oluyoruz. Davetiyenizi bastırabiliyor, istediğiniz sayıda nikâh şekerini tarzınıza göre oluşturabiliyoruz. Antoryum Organizasyon olarak aklınıza gelen pek çok olanağı profesyonel bir şekilde sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Peki, bu imkânlarımızdan sadece düğünlerinizde mi yararlanabiliyorsunuz? Tabii ki hayır! Söz ve nişan organizasyonları, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, doğum günleri, partiler, bekârlığa veda geceleri, açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, kokteyller ve bunun gibi pek çok farklı özel günde yanınızda oluyoruz. Hayatınızın en önemli günlerinde size profesyonel bir destek veriyor, bu ânları unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız kusursuz davet ise; başarımızın en somut göstergesi!

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğününüz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kıbrıs Şehitleri Cad. Can Yücel Sok. No:19/ D.7 İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.