Svm Organizasyon & Catering*

Svm Organizasyon & Catering
SVM Organizasyon & Catering düzenlediği organizasyonlarda yüzünüzü gülümsetmeyi ilke edinmiş, Türkiye’de önde gelen organizasyon firmalarındandır..
SVM Organizasyon & Catering 2008 yılından günümüze açılış, düğün, konser, sergi, toplantı, kongre, temel atma, fuar, festival organizasyonlarının tercih edilen ismi haline gelmiştir. Davet ve organizasyonları başarıyla ve profesyonel ekibiyle büyüyerek geniş bir platforma taşımaya devam etmektedir.
Misyonumuz; dürüstlük, samimiyet, farkındalık, mükemmeliyet ilkesi ile ilerlemektedir.
SVM Organizasyon bulunduğu konumu her daim korumuş bunu da en üst noktaya taşımayı hedef almıştır. Müşteri memnuniyetini hedef alan ve en küçük ayrıntı dahil her şeyiyle size kusursuz organizasyonlar sunarak sizlerin işlerinizde pratikliği sağlayan, bir o kadar da sizlerle aynı heyecanı paylaşarak, güvenilir yardımcınız olmak, rüyalarınızı sizlere yaşatmak bizlerin vazgeçilmez ilkesidir.
SVM Organizasyon ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle…

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
E&H ezgi & hasan Düğün Tarihi: 09/06/2018

ezgi&hasan 16.06.2018 tarihinde çok eğlenceli her ayrintisiyla tek tek ilgilenilmiş bir kina organizasyonu gerçeklestirdik sevim abla sayesinde tavsiye ediyorum

B&Y Bilge & Yoldaş Düğün Tarihi: 30/08/2017

Kına gecem o kadar güzel ve eğlenceli geçti ki o gecenin büyüsündeyim hala 30 Ağustos 2017 kınam vardı ve ben çok stresli ve gergin bir kişiliğim var Sevim Organizasyon sayesinde müthiş bir kına yaptım hem beni hem misafirleri çok güzel idare ettiler dekor bindallım zaten ortada ona laf yok ilgi alaka çok başarılıydı iyi ki düğün.com sayesinde tanıştık iyiki yolumuz kesişti kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar adeta bir terapi Sevim organizasyon??

A&S arzu & serkan Düğün Tarihi: 28/08/2015

kına gecemde de svm organizasyon ile çalıştım. Hatta benden sonra da arkadaşlarıma tavsiye ettim. Hiç aklımda soru işareti kalmadı.

GİZEM Düğün Tarihi: 15/08/2015

yapmış olduğu ilameler düzenlemeler ve süslemeler olarak cok memnun kaldım kesinlikle herkeze tavsiye ederim

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Svm Organizasyon & Catering ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Svm Organizasyon & Catering hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap