Axe Ajans
  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Axe Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Axe Ajans Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Axe Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Axe Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Axe Ajans şehir dışında hizmet veriyor.

Axe Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Axe Ajans ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Axe Ajans organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Her Türlü Organizasyon hizmetimiz vardır. Rustik, Modern, Klasik"

Axe Ajans hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Axe Ajans bahçe/kır düğünü, kulüp/davet alanı, balo salonu, düğün salonu, havuz başı düğünü, tekne/yat düğünü, restoran, plaj/sahil düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Axe Ajans hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Axe Ajans romantik, sade, bohem, modern, klasik, rustik, gotik, görkemli, vintage/retro tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Axe Ajans düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Axe Ajans düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, piknik, baby shower, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Axe Ajans hangi hizmetleri vermektedir?

Axe Ajans kına gecesi, balayı, sanatçı, nikah şekeri, barkovizyon, işık ve ses ekipmanları, dj, servis ve hizmet elemanı, pasta, masa / sandalye temini, araç kiralama, fotoğraf ve video, mekan giydirme, çiçek, havai fişek, dekor, süsleme, catering, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Axe Ajans düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Axe Ajans organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Axe Ajans Hakkında

Düğün organizasyonu ve düğün ayarlaması pek çok açıdan sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkıp eğlenceli bir hal alabilir. Bunun için kaliteli bir organizasyon şirketiyle çalışarak hem sizin hem de davetlilerinizin memnun kalması için bu alanda tecrübeli ve isteklerinizi yansıtan bir organizasyon şirketiyle çalışmanız gerekebilir. Düğün organizasyonlarında özellikle İzmir bölgesinde aranılan ve kalitesi bilinen bir şirket olan Axe Ajans ekibi size istediğiniz kalitede hizmet sunarak her türlü ayarlamayı yerinize yaparak pek çok külfetten sizi kurtaran bir ekiptir. Düğün, nişan, seminer ve daha pek çok organizasyonda sizin yerinize ayarlamaları yaparak seçimlerinizi kolaylaştıracak ve tercihlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kaliteli bir ekiple çalışarak sizde o günü stressiz geçirebilirsiniz.

Hizmetler

Düğün Organizasyonu, Kına Organizasyonu, Gelim Damat Masa Süsleme, Müzisyen, Taverna Geceleri, Bekarlığa Veda Partileri, Düğün Klibi, Düğün Hikayesi, Fotoğraf Çekimi, Dış Mekan Çekimi, Bebek Çekimi, Menemen, Foça, Aliağa, Bergama, Çiğli, Karşıyaka, Çeşme, Ayvalık, Düğün davetiyesi, Nedime Hizmeti, Palyaço, Maskot, Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme, Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Kına Konsepti, Düğün Konsepti, Masa Süsleme, Taht süsleme, Düğün Organizasyonu, Kına Organizasyonu, Gelim Damat Masa Süsleme, Müzisyen, Taverna Geceleri, Bekarlığa Veda Partileri, Düğün Klibi, Düğün Hikayesi, Fotoğraf Çekimi, Dış Mekan Çekimi, Bebek Çekimi, Menemen, Foça, Aliağa, Bergama, Çiğli, Karşıyaka, Çeşme, Ayvalık, Düğün davetiyesi, Nedime Hizmeti, Palyaço, Maskot, Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme, Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

İletişim

  • Adres::

    7124 Sk. No.8/C K.1 D.2 Egekent 2 MENEMEN

  • Haritadaki Konumu

    Axe Ajans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.