Düğün Organizasyon İzmir

Papyon Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Papyon Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Papyon Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Papyon Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Papyon Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Papyon Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Papyon Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Papyon Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Papyon Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Papyon Organizasyon düğün organizasyonu dışında baby shower, parti, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Papyon Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Papyon Organizasyon işık ve ses ekipmanları, pasta, barkovizyon, kapalı çadır, dj, kına gecesi, dekor, çiçek, servis ve hizmet elemanı, lcv hizmeti, masa / sandalye temini, fotoğraf ve video, mekan giydirme, catering hizmetlerini vermektedir.

Papyon Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Papyon Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Papyon Organizasyon Hakkında

2008 yılında Papyon Organizasyon adıyla kurulan firmamızla pek çok çiftin düğün günü için eşlik ediyor ve yardımcı oluyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Sadece düğünler için değil şirketler için de pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine esnek çözümler getirerek en güzel hizmeti sunuyoruz. Kurumsal ve özel davetler için eğlence etkinlikleri düzenliyoruz. Renkli, işlevsel ve dinamik bir hizmet sunuyor her türlü tanıtım faaliyetinize yardımcı oluyoruz. Geniş ürün ve hizmet yelpazemizle ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmeti size sunuyoruz. Geniş ürün ve hizmet çeşitliliğimizin bize vermiş olduğu güvenle sizin için hem proje üretiyor hem de zaman ve maliyetten kazandırıyoruz.

Hayatınızın en mutlu günleri olarak hafızanıza kazınacak düğün gününüzü müstakbel eşiniz ve sizin için güzelleştiriyoruz. Hayatınıza farklı bir sayfa açan düğün, nişan, nikâh ve doğum günü gibi özel günlerinizi sizin gibi düşünüp hissederek birbirinden farklı konseptlerle etkileyici bir hale getiriyoruz. Profesyonel, güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle siz de kaliteli bir hizmet alarak mutlu olabilirsiniz. Bizim etkinlik anlayışımıza göre bir etkinlik orijinal, beğenilen ve unutulmayan olmalı diye düşünüyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde de bu 3 başlığa dikkat ediyor ve özgün içerikler üretmeye önem veriyoruz.

Düğün organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalinizi süsleyen içerik hakkında bilgi ediniyoruz. Beğendiğiniz renk kumaşlarla masa ve sandalye süslemesini yapıyoruz. Düğün sürecinizi eğlenceli hale getirecek şovlar yapıyoruz. Size sadece eğlenmek ve sevdiklerinizden gele tebrikleri almak kalıyor. Papyon Organizasyon ekibi olarak her şeyi sizin yerinize düşünerek planlıyor ve uyguluyoruz. Eğer siz de Papyon Organizasyon İzmir’in sunacağı hizmetlerden yararlanmak ve ayrıntılı olarak fiyat teklifi almak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    1721 Sok No 4 D 405 406 Karşıyaka /İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.