Papyon Organizasyon

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Papyon Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Papyon Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Papyon Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Papyon Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Papyon Organizasyon Hakkında

2008 yılında Papyon Organizasyon adıyla kurulan firmamızla pek çok çiftin düğün günü için eşlik ediyor ve yardımcı oluyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Sadece düğünler için değil şirketler için de pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine esnek çözümler getirerek en güzel hizmeti sunuyoruz. Kurumsal ve özel davetler için eğlence etkinlikleri düzenliyoruz. Renkli, işlevsel ve dinamik bir hizmet sunuyor her türlü tanıtım faaliyetinize yardımcı oluyoruz. Geniş ürün ve hizmet yelpazemizle ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmeti size sunuyoruz. Geniş ürün ve hizmet çeşitliliğimizin bize vermiş olduğu güvenle sizin için hem proje üretiyor hem de zaman ve maliyetten kazandırıyoruz.

Hayatınızın en mutlu günleri olarak hafızanıza kazınacak düğün gününüzü müstakbel eşiniz ve sizin için güzelleştiriyoruz. Hayatınıza farklı bir sayfa açan düğün, nişan, nikâh ve doğum günü gibi özel günlerinizi sizin gibi düşünüp hissederek birbirinden farklı konseptlerle etkileyici bir hale getiriyoruz. Profesyonel, güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle siz de kaliteli bir hizmet alarak mutlu olabilirsiniz. Bizim etkinlik anlayışımıza göre bir etkinlik orijinal, beğenilen ve unutulmayan olmalı diye düşünüyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde de bu 3 başlığa dikkat ediyor ve özgün içerikler üretmeye önem veriyoruz.

Düğün organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalinizi süsleyen içerik hakkında bilgi ediniyoruz. Beğendiğiniz renk kumaşlarla masa ve sandalye süslemesini yapıyoruz. Düğün sürecinizi eğlenceli hale getirecek şovlar yapıyoruz. Size sadece eğlenmek ve sevdiklerinizden gele tebrikleri almak kalıyor. Papyon Organizasyon ekibi olarak her şeyi sizin yerinize düşünerek planlıyor ve uyguluyoruz. Eğer siz de Papyon Organizasyon İzmir’in sunacağı hizmetlerden yararlanmak ve ayrıntılı olarak fiyat teklifi almak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.