Dona Event

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Dona Event Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dona Event Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme

Dona Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Dona Event Hakkında

2010 yılında kurduğumuz firmamız Dona Event Organizasyon adı ile sektörde faaliyet göstermeye başladık. Planlama ve görsel düzenleme alanlarına olan ilgimizi bir mesleğe dönüştürmek alabileceğimiz en doğru kararmış çünkü kısa sürede kaliteli hizmetlerimiz sayesinde tanındık ve bir yer edinmeyi başardık. İşini severek yapan kalabalık bir ekibe sahibiz ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz olarak benimsediğimiz için her zaman güler yüzlülük ile onları karşılıyoruz. Dona Event ailesi olarak a’dan z’ye aklınıza gelebilecek her türden hizmeti tek bir elden verebiliyoruz.

Hizmet dağarcığımızda en çok talep aldığımız ve organizasyon desteği verdiğimiz alan düğünler. Eğer siz de bu yazıyı aynı sebepten ötürü okuyorsanız size bu konuda sahip olduğumuz sayısız tecrübeden yola çıkarak en iyi şekilde yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz. Hayatınızın en güzel günlerinden biri olan düğününüzü en az sizin kadar önemseyecek ve titizlikle yaklaşarak tüm isteklerinizi yerine getirecek bir ekibiz. Hem sizi mutlu etmek hem de davetlilerinizi memnun etmek için hiçbir çaba ve masraftan kaçmayız.

Düğünde size seçtiğiniz zaman ve mekan ne olursa olsun destek oluruz çünkü açık veya kapalı alan, otel veya salon olması fark etmeksizin çiftlerimiz için her yere uygun düzenlemeler yapabiliyoruz. Süsleme ve dekorasyon gibi görsel detaylar sunabileceğimiz gibi dilerseniz sıfırdan başlayarak masa ve sandalyeleri dahi kendimiz kurabiliriz. Işıklandırma, ses ve sahne sistemleri, müzisyen ve orkestra, fotoğraf ve video gibi bir düğünde olması gereken temel tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Düğünler haricinde kına geceleri, kurumsal etkinlikler, nişanlar, açılışlar ve benzeri pek çok etkinliğe de aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Dona Event olarak İzmir düğün organizasyon paket fiyatlarımızı örenmek isterseniz sayfanın yan tarafındaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.