Aşşk Organizasyon

Listeme ekle
0224 322 2560
E-Posta Gönder
Aşşk Organizasyon


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Aşşk Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Balayı, Davetiye, Havai fişek, Pasta, LCV hizmeti, Barkovizyon, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon

Hakkında

Aşşk'a Zaman Ayırın!

Çiçeklerle ne çok şey anlatırız: Bazen bir sevgiyi, bazen bir bağlılığı... Bazen özür dilerler bizim yerimize, bazen gözün aydın, bazen de geçmiş olsun dileklerimizi iletirler. Ama en çok da aşkı anlatır çiçekler.

Bu yüzden olsa gerek 'Aşşk' koyduk çiçek dükkanımızın adını. Aşk iki kişilik bir şey olduğundan iki 'Ş' ile yazdık tabelamızı…

Hemen belirteyim 'Aşşk' öyle bildiğiniz çiçekçilere benzemiyor. Bir fincan kahve eşliğinde isteklerinize, hayallerinize uygun çiçekler hazırlıyoruz, hem de birbirinden değişik ve güzel materyallerle... Çünkü düzenlemeleri yaparken çiçeklerin yaşayacaklan mekanı, onları misafir edecek insanların tarzını, hangi amaca hizmet edeceklerini inceden inceye öğreniyoruz.

Eğer 'Aşşk'a telefonla sipariş vermişseniz, sizin adınıza gönderilen çiçeğin bir fotoğrafı elektronik posta olarak size gönderiyoruz.

Aşşk Çiçek, davet ve organizasyonlarda her türlü süsleme yaptığı gibi tüm organizasyonu da üstlenebiliyor. Sevdiklerinize ve kendinize, biraz ilham almak, hayatın keyfini çıkarmak, güzellikleri göz önünde bulundurmak, iyi şeyler hatırlatmak, içinizi açmak için ya da hiç sebepsiz, olmadı çok sebepli 'Aşşk Çiçek'ten çiçek ısmarlayın.

Uzun yıllardır çiçekle birlikte aşk ve sevgi dağıtan Aşşk Çiçek, geçen bu süre içerisinde daha da büyüdü ve yapay çiçek ve ağaç dekorasyonu alanında da hizmet vermeğe başladı.

Bebeğinize “Dünyaya hoş geldin” demenin binbir seçeneğini masalsı bir tarzda sunuyoruz. Hayata gözlerini yeni açan bebeklerinizle birlikte yeni bir hayata başlayan siz anne ve babalara güzel bir başlangıç sunmak için birbirinden güzel ve sevimli aksesuarlarla çiçek düzenlemeleri yapan Aşşk Çiçek olarak, aynı zamanda hastane ve bebek odaları da süslüyoruz.

Herkese Aşşk Dolu Günler Diliyoruz…
.

İLETİŞİM

0224 322 2560
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Kader Çetin Adres çekirge mh. çekirge cd. çelikpalas otel No:79/1 B Osmangazi/BURSA
Osmangazi,
Aşşk Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aşşk Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap