Narlıdere Uludağ Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Narlıdere Dut Restaurant

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Narlıdere Mavisu Balık Evi

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Narlıdere Rudis Deluxe Otel

1.500 - 2.000 TL

Narlıdere Kaya İzmir Thermal & Convention

200 - 2500 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Narlıdere Bizim Gazino Balık Restaurant

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Narlıdere Balıkçı Niyazi & Pavarotti

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Narlıdere Kumsal Düğün Davet

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Narlıdere Yemyeşil Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Narlıdere Morgenland

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Narlıdere Casa De Costa

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Narlıdere Otel Pina

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Narlıdere Düğün Mekanları

İzmir’de düğün yapmak isteyen çiftler tarafından en çok tercih edilen semtler arasında Narlıdere yer alıyor. Narlıdere düğün mekanları her türlü davetli grubunu misafir edebilecek geniş bir yelpazede olan kapasiteleri dört mevsim çiftlere düğün planlayabilme imkanı sunması ile öne çıkıyor. Narlıdere düğün mekanlarını davetli sayınız ve arzu ettiğiniz hizmetleri göz önünde bulundurarak inceleyin!

İzmir Narlıdere düğün mekanlarında 3000 kişilik görkemli davetlerden, 50 kişilik samimi kutlamalara kadar çeşitli kapasitelerde düğünü kaldıracak yer bulunmaktadır. Bu çeşitli düğün mekanları aynı zamanda çiftlere Narlıdere’de olumsuz hava koşullarına takılmadan düğün yapabilme imkanı sunabilmektedir. Çünkü İzmir Narlıdere düğün mekanları arasında hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren yerlere de sahip olanlar bulunabilmektedir.

Narlıdere Düğün Mekanlarının Fiyatları Uygun Mu?

Ege Bölgesi’nde Narlıdere düğün yerleri fiyatları her bütçeye uygun olabilecek bir yelpazeye sahip. Her semtte farklı fiyat yelpazesinde olabilen sahip düğün salonlarıyla karşılaşmanız, bütçenize en uygun olan seçimi yapabilmenizi sağlıyor. İzmir Narlıdere düğün salonlarının fiyatları, hatırlatalım ki düğününüzün tarihine göre de değişiklik gösteriyor. Ayrıca mekanların sunduğu fiyatlar talep yoğunluğuna göre de değişebilmektedir.

Yani bütçenize en uygun gün ve mevsimi seçmeniz önemli. Yemekli ve yemeksiz kutlamalara özel fiyatlandırma sistemi oluşturuluyor. Yemekli düğünlerde fiyat kişi başı üzerinden belirleniyor. Bu fiyat davetli sayınız ile çarpılarak ödeyeceğiniz net tutar belli oluyor. Yemeksiz düğünlerde ise bütçe dostu İzmir Narlıdere mekanları size standart ikram içerikli paket fiyatı sunuyorlar.

İzmir Narlıdere Düğün Mekanları Hizmetleri

Narlıdere düğün paketleri oldukça zengin içeriklidir. Narlıdere düğün mekanlarında bütçe dostu bir düğün planlarken alacağınız bu çeşitli hizmetlerden siz de çok memnun kalabilirsiniz. Sunulan hizmetler hem sizin hem de misafirlerinizin bu mutlu günü Narlıdere düğün yerlerinde hep hatırlamasını sağlayacaktır. Narlıdere’de düğünlerde nasıl hizmetler çiftlere sunuluyor gelin beraber inceleyelim:

Bu hizmetlerin yanı sıra, Narlıdere düğün mekanlarında girişte misafirleri karşılarken destek olacak karşılama hostesleri de bulunabilmektedir. Gece boyu ikramların servisinin sağlayacak servis personelleri de mevcut olabilmektedir. Pek çok Narlıdere düğün mekanında bulunabilen profesyonel organizasyon sorumluları ise düğün süreciniz boyunca sorunlara çözüm getirerek, size destek olabileceklerdir.

Diğer bir hizmet ise fotoğraf ve video çekimidir. Pek çok İzmir Narlıdere düğün mekanı, anlaşmalı fotoğrafçıları ile çalışabilmektedirler. Gece boyu pasta kesimi, ilk düğün dansı ve davetlilerin de girişi gibi önemli anlarda güzel pozları yakalayacak fotoğrafçıların hizmetleri pek çok düğün paketine Narlıdere’de dahil olabilir. Bu sayede dışarıdan fotoğrafçı da getirmenize gerek kalmayabilir.

Narlıdere Düğün Mekanlarında Düğün Yaparken Dikkat Edilecekler

Geniş hizmetleri ve ilgi çeken manzaraları ile Narlıdere düğün mekanları birçok çiftin düğün sürecinde göz önünde bulundurduğu ilçeler arasındadır. Narlıdere’de düğün yapmak isteyen çiftlerin bilmelerinde fayda olabilecek birtakım noktalar bulunmaktadır. Peki dünyaevine Narlıdere düğün yerlerinde girmek isteyen gelin ve damatlar mekanlarda hangi faktörlere dikkat etmeli, gelin beraber inceleyelim:

Neden Narlıdere Düğün Mekanları?

Narlıdere’den Ege manzarasına panoramik bakan açık hava düğün mekanları ferahlığı ve manzarası ile sizi ve misafirlerinizi çok memnun edebilir. Deniz manzaralı düğünlerin yanı sıra İzmir Narlıdere düğün yerleri her yıl pek çok havuz başı düğününe ev sahipliği yapmaktadır. Eğer açık hava istemiyorsanız da Narlıdere ilçesinde çok bütçe dostu çeşitli salonlar ve oteller bulunmaktadır.

Narlıdere düğün mekanları hazırladıkları gelin damat odaları ile sizi düğün gününüzde çok rahat ettirebilir. Bütçe dostu İzmir Narlıdere düğün mekanlarında gelin damat odaları düğün paketine dahildir. Bu odalarda rahatlıkla hazırlanıp dinlenebilirsiniz. Havalandırmasında, ihtiyaç halinde ısıtılmasından ve isterseniz yemek servisi imkanı olabileceğine emin olabilmek adına hatırlatalım ki gelin damat odanızı düğünden önce kontrol edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları