Narlıdere Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir Narlıdere düğün mekanlarının listesi Düğün.com'da! Düğün salonlarından kır alanlarına tüm mekanları incele, ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Prenses Garden İzmir Kır Düğünü

Narlıdere

Prenses Garden İzmir Kır Düğünü

Princess Garden farkınız siz olmanız :)) Princess Garden sizin hayal bahçeniz :))))Yepyeni bir hayata kocaman bir adımla girmek üzeresiniz. Şimdiye kadar yaşadıklarınız...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%22 indirim 51 2 12 5
İncele
Esnek sözleşme Swiss Event

Narlıdere

Swiss Event

Düğününüzü sıradan bir düğün salonu yerine konsepti farklı, eğlence odaklı ve kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz bir mekânda gerçekleştirmek isterseniz Swiss Event mutluluğunuza..

9 yorum

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

26 2 9
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

İzmir Narlıdere Düğün Mekanları

Narlıdere’de düğün yapmak isteyen çiftler, düğün tarihlerinden 1 sene öncesinde mekan aramaya başlamalılar. Peki karşılarına nasıl alternatifler çıkacak? Narlıdere’de düğün salonlarından kır alanlarına, restoranlardan otellere birçok mekan bulunuyor. Bunlar da her bütçeye ve tarza hitap ediyor.

Narlıdere, merkeze yakın bir noktada yer alıyor. Böylece buraya kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca denize kıyısı olması nedeniyle de Narlıdere düğün yerlerinin birçoğu, davetlilere deniz manzarası sunuyor. Yani Ege’nin doğasını doyasıya hissedebiliyorsunuz.

Narlıdere düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve bu rakam 2.000’e kadar yükselebiliyor. Düğününe az davetli çağıracak çiftler de kalabalık bir organizasyon yapacak olanlar da Narlıdere’de kendilerine uygun mekan bulabiliyor.

Narlıdere’deki düğün mekanlarının çoğunda hem açık hem de kapalı alan bulunuyor. Bu da çiftlerin her mevsimde düğün yapabilmesine olanak tanındığını gösteriyor. Ayrıca Narlıdere mekanlarının kapalı salonlarında kına ve nişan organizasyonları da yapılabiliyor.

Narlıdere’de çok sayıda yeşil alan bulunduğu için düğün mekanlarının hemen hepsinin kendisine ait bahçesi olduğunu görüyoruz. Bu, mekana giriş anlamında da davetlilerin soluklanma alanı açısından da önemli bir detay.

İzmir Narlıdere Düğün Salonları

Narlıdere düğün salonları, çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Öncelikle çiftlere uygun fiyatlar sunmaları açısından avantajlılar.

Narlıdere düğün salonlarının kapasiteleri ortalama 500-750 kişi arasında değişiyor. Yani standart bir düğün için gayet ideal kapasiteleri bulunuyor.

Düğün salonlarını incelerken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. İlk olarak salonun yüksek tavanlı olmasına özen göstermenizi öneriyoruz. Bu, davetlilerinizin ve sizin daralmamanız açısından önemli. Ayrıca salonda çok fazla kolon bulunmaması da dikkat etmeniz gereken diğer bir detay. Düğün salonlarındaki kolonlar, davetlilerin pisti ve gelin/damat masasını görmesini engelleyebilir.

Narlıdere düğün salonları çiftlere yemekli ve yemeksiz paketler sunuyor. Eğer davetlilerinize yemekli bir menü sunmak isterseniz, kişi başı fiyat üzerinden anlaşmanız gerekiyor. Ancak yemek yerine kuru pasta, içecek gibi ikramlıklar sunacaksanız, toplam rakam üzerinden anlaşıyorsunuz.

Narlıdere düğün salonları fiyatları için mekanların sayfalarından ücretsiz teklif alabilirsiniz. Beğendiğiniz düğün salonlarının hepsinden teklif alıp, bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

İzmir Narlıdere Kır Düğünü Mekanları

İzmir’in Narlıdere ilçesinde, doğayla iç içe çok güzel alanlar olduğundan bahsetmiştik. İşte bu yeşil alanlarda kır düğünü yapma imkanı bulabiliyorsunuz.

Birbirinden güzel Narlıdere kır düğünü mekanlarının kapasiteleri oldukça fazla. Yani bu alanlarda 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Narlıdere kır düğünü mekanlarında karşınıza iki menü seçeneği çıkıyor: Kokteyl ve yemekli! Bu menülerden birini seçiyorsunuz ve size ona göre kişi başı fiyat veriyorlar. Kişi başı fiyatı da davetli sayınızla çarparak toplam rakamı ortaya çıkarıyorsunuz.

Kır düğünü mekanlarının bir kısmında havuz da bulunuyor. Böylece hem kır alanında hem de havuz başında düğün yapma imkanı buluyorsunuz.

Kır düğünü mekanıyla anlaşmak istiyorsanız, yağmur yağma ihtimaline karşı bir çözümleri olup olmadığını öğrenmelisiniz. Kapalı bir alanları varsa organizasyonu bu alana taşıyabilirler. Büyük yağmur şemsiyeleri olabilir. Açılır kapanır tavan da yağmurdan koruyan bir seçenek olacaktır.

Ayrıca kır düğünü mekanlarının süslemeleri de çiftler için önemli. Narlıdere’deki mekanlar çiftlere birden fazla süsleme alternatifi sunabiliyor. Ayrıca fotoğraf çektirmek için fonlar oluşturmalarını ve anı köşeleri yapmalarını da isteyebilirsiniz.

Narlıdere Nikah Sonrası Yemeği Mekanları

Narlıdere’deki çiftlerin bazılar düğün yapmak yerine nikahtan sonra sevdikleriyle yemek yemeyi tercih edebiliyor. İşte o zaman devreye restoranlar giriyor!

Narlıdere’de nikah sonrası yemeği için birçok balık restoranı ve meyhane konseptli mekan bulunuyor. Bunlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Restoranların kapasiteleri ortalama 200-300 kişi civarında oluyor. Mekanların kapalı alanlarının yanı sıra açık alanları da bulunuyor. Bazılarının bahçelerinde bazılarının ise balkonlarında yemeğinizi yiyebiliyorsunuz.

Sadece yemek olarak da düşünmeyin. Narlıdere’deki mekanlarda canlı müziğinden DJ’ine kadar eğlenmeniz için birçok hizmet sunuluyor.

Restoranların çoğu deniz manzarası sunuyor. Birçoğunda, salon kapalı olsa bile boydan boya camla çevrili olduğu için manzaradan uzak kalmamanız sağlanıyor.

Mekanların ücretlendirmesi kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Seçeceğiniz yemek menüsüne ve içeriğine göre size fiyat veriyorlar. Ekstra olarak istediğiniz zenne/dansöz veya havai fişek gibi hizmetler ise ayrıyeten ücretlendiriliyor.

Narlıdere Düğün Mekanları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Kişi sayısı, Narlıdere düğün mekanlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında geliyor. 200 kişilik mekanlar ile 500 kişilik yerler arasında ciddi fiyat farkları oluyor. O nedenle davetli sayınızı önceden belirleyip ona göre bir mekanla anlaşmanızı öneriyoruz.

Menü seçimi de fiyatları etkileyen bir diğer konu. Yemekli mi yoksa kokteyl menü mü istiyorsunuz? Kokteyl menüler yemekli olanlara göre her zaman daha uygun oluyor. Yemekli menülerde ise fiyatları ana yemek seçimi etkiliyor. Kırmızı etli menüler beyaz etlilere göre daha yüksek oluyor.

Alkollü ve alkolsüz menü seçimi de ödemeniz gereken rakamı belirliyor. Limitli/limitsiz alkollü menülerde fiyatlar daha da yükseliyor.

Düğün mekanlarından istediğiniz ekstra hizmetler için ayrıca ödeme yapmanız gerekebiliyor. Narlıdere düğün mekanlarının sundukları standart paketlerin ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığına iyice bakmalısınız.

Narlıdere’deki düğün mekanlarının fiyatları, düğün yapacağınız tarihe göre de değişiyor. Yaz dönemi çiftler tarafından yoğun ilgi gördüğü için kış aylarındaki fiyatlar daha uygun oluyor. Ayrıca hafta sonu yapılan düğünler ile hafta içi yapılanlar arasında da büyük oranda fiyat farkı var.

İzmir Narlıdere düğün mekanları arasında beğendiğiniz yerler olursa fiyat teklifi almayı unutmayın. Mekanların genişliğini, süslemelerini ve manzarasını da firma sayfalarındaki fotoğraflardan öğrenebilirsiniz.