Menemen Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir Menemen'de düğün yapabileceğiniz tüm mekanları tek sayfada listeledik! Mekanların fotoğrafları, fiyatları, hizmetleri ve diğer tüm detayları inceleyip beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Wonder Wedding
15

3 yıllık sektör tecrübesiyle Wonder Wedding Menemen’deki yeşillikler içindeki mekanında kır düğünü hayali kuran çiftlerin yanında oluyor. Mekanımızda düğünlerinizi gerçekleştirdiğimiz açık ve...

Kapasite
100-625 Kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL
Hayat Ağacı
12
Hayat Ağacı

8 yorum

Karşıyaka

Hayat Ağacı İzmir Menemen’de düğün ve davet sektörüne giriş yapan, oldukça genç ve heyecan dolu bir firma. Rustik tarzı bir konsept mekan olarak tasarladığımız bahçemizde unutulmaz kır düğünleri...

Kapasite
20-300 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Hobipark Düğün Davet
Üyelere
Özel Fiyat
23
1
Hobipark Düğün Davet

13 yorum

Menemen

 • 7. yıl
 • İzmir Seyrek’te, 25 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Hobipark Düğün Davet, şehrin gürültüsünden uzak, yemyeşil palmiye ağaçlarının eşlik ettiği harika bir konumda bulunuyor. Size gösterişli...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

  200 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Menemen Düğün Mekanları

  İzmir Menemen’de bulunan düğün mekanlar, çiftler tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar alıyor. Menemen’de daha çok kır düğünü mekanlarının yer aldığını görüyoruz. Tabii kış ve sonbahar düğünleri için de kapalı salonlar bulunuyor.

  Menemen düğün mekanlarında 500 kişiden 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yani davetli sayınız kaç olursa olsun kendinize uygun bir mekan bulabiliyorsunuz. Geniş alanlara sahip olan düğün mekanlarının dans pistleri de yeterli büyüklükte oluyor. Bu sayede davetlileriniz rahatça eğlenebiliyor.

  Menemen’deki kır düğünü mekanları, süslemeleriyle kendine hayran bırakıyor. Yemyeşil alanlar üzerinde yer alan yuvarlak masalar, gelin yolları, fotoğraf köşeleri, karşılama panoları ve çok daha fazlasıyla müthiş ambiyanslar yaratıyorlar. Böyle emek verilen bir alanda düğün yapan çiftler, fotoğraflarını da mekanda çektirmeyi tercih ediyor. Hem ekstra yer arayışına girmemiş hem de mekana geç kalma tedirginliği yaşamamış oluyorlar.

  Menemen düğün mekanlarının büyük bir kısmında after party alanı da bulunuyor. Gece ortalama 23:30 gibi müzik sona ererken, after party alanında geç saatlere kadar eğlenmeye devam edebiliyorsunuz. Tabii bunun için mekan yetkilileriyle ayrıca görüşmeniz gerekiyor.

  Menemen düğün salonları da uygun fiyatlar sunmaları ve her mevsim açık olmalarıyla ilgi görüyor. Düğün salonlarında 300-600 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor.

  Düğün mekanlarının birçoğunda davetlilerin soluklanabilmesi için açık alan bulunuyor. Bahçe, teras, balkon gibi bölümler; sigara içme alanı olarak da değerlendirilebiliyor. Ayrıca mekanlarda, çiftlere özel bir hazırlık odası da bulunuyor. Düğününüzden önce bu odada dinlenebiliyor ve dilerseniz makyözünüzü, kuaförünüzü getirerek bu alanda hazırlanabiliyorsunuz.

  Menemen düğün mekanlarının kendilerine ait ses ve ışık sistemleri oluyor. Dans pistinin ve salonun aydınlatmaları için özel sistemler kullanıyorlar. Ayrıca orkestra, DJ performansları için de amfi, mikser gibi birçok cihazları bulunuyor.

  Menemen’deki mekanlarda yemekli veya kokteylli düğün organizasyonları düzenleyebiliyorsunuz. Mekanların yemek menüleri; ordövr tabağı, başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Kokteyl menülerde ise daha çok kanepe, meyve, kuruyemiş gibi atıştırmalıklar bulunuyor. Menülerin yanında meşrubat veya alkollü içecek servisi talebinde de bulunabiliyorsunuz.

  Menemen’de Düğün Mekanı Seçmeye Çalışanlara Öneriler

  Menemen’de bir düğün mekanıyla anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken konular var. Öncelikle görüştüğünüz düğün mekanlarının kapasitesinin mutlaka davetli sayınızla eşdeğer olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle kalabalık düğün yapmayı düşünen çiftler için mekanın geniş olması çok önemli. Düğününüzü istediğiniz kadar detaylı planlayın, dar bir mekanda rahat edemezsiniz.

  Düğün yapacağınız mevsim de mekan seçiminizde büyük rol oynuyor. Yaz düğünleri için kır alanları idealdir. Ancak bahar düğünleri için kır mekanlarına sormanız gereken bazı sorular var: Yağmur yağmasına karşı herhangi bir önlem alıyorlar mı? Bu bir açılır kapanır tavan sistemi veya organizasyonu taşıyabilecekleri yedek alan olabilir.

  Yemekli düğün organizasyonu yapacaksanız, muhakkak mekanın lezzetlerini denemelisiniz. Menemen’deki düğün mekanları genelde çiftlere özel hazır düğün menüleri hazırlıyor. Ancak bu menülerde değişiklik yapmanıza imkan verip vermediklerini öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca özel beslenen vegan, vejetaryen ve diyabet davetlileriniz varsa onlar için de ayrı menüler oluşturma durumlarını sormalısınız.

  Menemen’de görüştüğünüz düğün mekanlarının süsleme alternatiflerini detaylı bir şekilde öğrenmelisiniz. Standart süslemelerinde renk seçenekleri sunuyorlar mı? Ekstra aksesuar kullanmalarını ve özel köşeler oluşturmalarını isterseniz bunu gerçekleştirebiliyorlar mı? Birçok düğün mekanının anlaşmalı organizasyon firması bulunur ve onlardan süslemeler için destek alırlar.

  Düğün mekanının anlaşmalı olduğu DJ ve canlı müzik ekibinin repertuvarını öğrenmenizde de fayda var. Sizin müzik zevkinize uygun şarkılar çalmıyorlarsa, düğün esnasında eğlenmekte zorlanabilirsiniz. Dışarıdan bir ekip getirmek isterseniz bunu de Menemen düğün mekanlarıyla konuşmanız gerekiyor. Çünkü bazı mekanlar başka bir ekiple çalışılmasına müsaade etmeyebiliyor.

  Düğününüzde alkollü içecek servisi yapılmasını istiyorsanız, bu mekanlarla önceden görüşmeniz gerekiyor. Menemen’deki her düğün mekanının alkol ruhsatı bulunmayabiliyor. Anlaşacağınız mekanla da limitli ve limitsiz alkol seçenekleriyle ilgili detaylı konuşmanızda fayda var.

  Menemen Düğün Mekanlarının Fiyatları

  Menemen düğün mekanları, standart paketler oluşturuyor. Bu paketlere minimum fiyatlar belirliyorlar. Talepleriniz arttıkça, paket içeriği genişledikçe fiyatlar da yükseliyor. Düğün mekanlarının fiyatlandırmaları genelde kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Ne kadar çok davetliniz gelecekse o kadar çok ödeme yapmanız gerekiyor.

  Kokteyl seçeneği yemekli menüye göre çok daha uygun fiyatlara sunuluyor. Yemekli menülerde ise fiyatları ana yemek tercihi belirliyor. Beyaz etli menüler, kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor.

  Menemen düğün mekanları, çiftlerin bütçesini sarsmamak adına taksitlendirme sistemiyle ödeme kabul ediyor. Düğün gününüze kadar ortalama 3-4 taksitle tüm tutarı ödüyorsunuz. Böylece maddi açıdan da zorlanmamış oluyorsunuz. Ayrıca bazı mekanlarda kredi kartıyla ödeme imkanı da bulunuyor.

  Mekanların, zaman zaman düzenlediği kampanyalar oluyor. Düğün tarihinizden en az bir sene öncesinden itibaren sayfaları takip ederseniz, size özel indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

  İzmir Menemen düğün mekanlarının sayfalarından da minimum fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarına bakarak mekanların detaylı görünümünü inceleyebilirsiniz. Çiftlerin firma sayfalarına yaptıkları yorumlar da tecrübelerden faydalanmak adına çok yararlı oluyor. Beğendiğiniz düğün mekanlarının sayfalarından fiyat teklifi almayı unutmayın. Ne kadar çok mekandan fiyat teklifi alırsanız o kadar iyi!

  Menemen Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Diğer Düğün Mekanları