250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
Kemalpaşa
Zeytin Garden
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Kemalpaşa Düğün Mekanları

İzmir Kemalpaşa’da düğün yapmak isteyen çiftlerin karşısına ağırlıklı olarak kır düğünü mekanları, düğün salonları ve oteller çıkıyor.

Kemalpaşa düğün mekanlarının kapalı ve açık alanları bulunuyor. Düğün yapacağınız mevsime göre bu alanlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Kemalpaşa’da düğün mekanı seçerken, mevsim dışında dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da hanginizin sizin tarzınıza en yakın olduğu. Asaletinden ödün vermeyen, ihtişamdan hoşlanan bir çiftseniz otelleri tercih edebilirsiniz. Doğasever çiftler ise daha çok kır mekanlarını tercih ediyorlar.

Düğününüze az kişiyi davet edecekseniz, Kemalpaşa’daki restoranları araştırabilirsiniz. Burada yakınlarınızla keyifli bir yemek yer ve sonrasında gönlünüzce eğlenirsiniz.

Kemalpaşa’daki düğün salonları da uygun fiyatları ve birbirlerinden farklı kapasitelerdeki alanlarıyla çiftler tarafından ilgi görüyor. Ayrıca düğün salonları, Kemalpaşa’nın birçok noktasında bulunmasıyla da ön plana çıkıyorlar.

İzmir Kemalpaşa Düğün Salonları

İzmir Kemalpaşa düğün salonu seçeneklerine bakalım şimdi! Düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Yani kaç kişi davet ederseniz edin, size uygun bir düğün salonu bulabilmeniz mümkün oluyor.

İzmir düğün salonları, çiftlere standart paketler sunuyor. Bu paketlerde düğün menüsü, standart masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme, ses ve ışık sistemleri gibi temel hizmetler oluyor. Ekstra süslemeler yapabiliyor, orkestra gibi taleplerinizi de gerçekleştirebiliyorlar.

Kemalpaşa düğün salonlarında, yemekli ve yemeksiz düğünler düzenleniyor. Yani dilerseniz davetlilerinize birbirinden lezzetli yemekler ikram edebiliyorsunuz. Yemeksiz düğün yapmayı tercih ederseniz; sadece kuru pasta gibi ikramlıklar ve içecekler sunuluyor.

İzmir Kemalpaşa düğün salonlarında gündüz ve akşam saatlerinde organizasyonlar yapılıyor. Özellikle pazar günlerinde gündüz düğünleri tercih edilebiliyor.

Salonların; düğünlerin yanı sıra kına, nişan gibi organizasyonlara da ev sahipliği yaptığını belirtmeden geçmeyelim.

Kemalpaşa Düğün Salonları Fiyatları

İzmir Kemalpaşa düğün salonları fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında menü tercihiniz geliyor. Yemekli bir düğün yapacaksanız, salon kirasının haricinde bir de davetli sayısı kadar kişi başı ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak yemeksiz bir düğün yapacaksanız standart paket için toplam rakam ödemeniz yeterli oluyor.

Düğün yapacağınız tarih, fiyatları çok değiştiriyor. Taleplerin yoğun olduğu yaz ve ilkbahar döneminde Kemalpaşa düğün salonlarının fiyatları yükselebiliyor. Kış ve sonbahar dönemlerinde ise fiyatlar neredeyse yarı yarıya düşüyor.

Düğününüzü hafta içi mi yoksa hafta sonu mu yapacaksınız? Çiftlerin çoğu hafta sonu yapmayı tercih ettiğinden bu günlerde fiyatlar yüksek oluyor. Hafta içi yapılan organizasyonların fiyatlarında büyük indirimler yapılabiliyor.

Gündüz yapılan düğünler, akşam düzenlenenlere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Kemalpaşa düğün salonlarının net bir rakam vermesi için mekan sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz. Böylece hoşunuza giden mekanların bütçenize uyup uymadığını da görmüş olursunuz.

İzmir Kemalpaşa Kır Düğünü Mekanları

Kemalpaşa kır düğün salonları, yaz dönemleri için ideal mekanlar. Kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Kemalpaşa kır alanlarında ekstra havuz başında düğün yapma gibi imkanlar da olabiliyor. Ayrıca bu mekanların daha az kapasitesi olan kapalı alanları da bulunuyor. Böylece after partiye o alanlarda devam edebiliyor, dilerseniz kına organizasyonlarınızı bu küçük kapalı alanda yapabiliyorsunuz.

Kır düğünü mekanı arayışındaysanız, dikkat etmeniz gereken bazı konular var. İlk olarak herhangi bir kötü hava koşuluna karşı nasıl önlem aldıklarını öğrenmelisiniz. Açılır kapanır tavanı olan mekanlar ve organizasyonu yedek bir alana taşıyabilen yerlerin her zaman daha avantajlı olduğunu bilmelisiniz.

Kemalpaşa kır düğünü mekanlarında birbirinden farklı süslemeler yapıldığını görüyoruz. Birçoğu kır çiçekleriyle mekanı donatmış. Ancak dilerseniz rustik, bohem konseptte süslemeler de yaptırabiliyorsunuz. Mekanlar, halihazırdaki süslemelerinin yanı sıra kişilere özel konseptler de oluşturabiliyorlar.

Kemalpaşa Kır Düğünü Fiyatları

Kemalpaşa’daki kır düğünü fiyatları, diğer mekanlarda olduğu gibi seçeceğiniz menüye göre belirleniyor. Kokteyl menüler yemekli olanlara göre daha uygun fiyatlara hazırlanabiliyor.

Kır düğünü mekanlarında kişi sayısı arttıkça birim fiyat düşüyor. O nedenle Kemalpaşa kır mekanlarıyla anlaşmadan önce kişi listesi çıkarmanızı ve davetli sayınızı belirlemenizi öneriyoruz.

İçecek seçimi de mekanların fiyatlarını etkiliyor. Alkolsüz mü yoksa alkollü içecek mi sunmak istiyorsunuz? Alkollü içecek sunacaksanız limitli mi yoksa limitsiz mi olsun? Bunların hepsi fiyatları etkiliyor.

Kemalpaşa’da hafta içi bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, çok uygun fiyatlara mekanlarla anlaşabiliyorsunuz. Hafta sonu yapılan organizasyonlar için biraz daha yüksek rakamlar talep ediliyor.

Mekanda size özel bir konsept oluşturulmasını isterseniz bu da fiyatı yükseltebiliyor. Çünkü istediğiniz konsepte uygun ürünlerin organizasyon firmalarından kiralanması ve planının detaylı şekilde yapılması gerekiyor.

İzmir Kemalpaşa Düğün Otelleri

Şık bir otel düğünü yapmaya ne dersiniz? İzmir Kemalpaşa’da birbirinden güzel salonları olan oteller mevcut.

Otelleri; kapalı salonlarını organizasyonlara açabildiği gibi bahçelerini de bunun için değerlendirebiliyorlar. Ayrıca otellerin birçoğunda olan havuz başında düğün yapma imkanı da çiftlerin ilgisini çekiyor.

Kemalpaşa’daki oteller, özellikle mutfakları ve sundukları lezzetler açısından çok başarılı oluyorlar. Türk ve dünya mutfağından yemekler sunan birçok otel burada bulunuyor.

Otellerin kapasiteleri, 200 kişiden başlıyor ve 1000 kişiye kadar çıkabiliyor. Bazı otellerin birden fazla salonları oluyor. Anlaşmadan önce mekana sormalı ve davetli sayınıza en uygun salonu seçmeye özen göstermelisiniz.

İzmir Kemalpaşa’daki düğün mekanlarından bol bol fiyat teklifi almanızı ve daha önce yaptıkları organizasyonların fotoğraflarını incelemenizi öneriyoruz. Size uygun bir mekan bulacağınızdan eminiz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları