Konak Sea Garden
5,0
(13 Yorum)
7. yıl
Gemlik
3 saatte cevap verir

Deniz manzaralıModern ve sadeAhşap zeminAçılır-kapanır tavanCam salonMenü tadımıDünya mutfağıGeniş dans pisti

100 - 700 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Sade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminGelin yolu süslemesiFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzikGeniş otopark

100 - 1800 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Orhangazi Çınar Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Orhangazi Rahmi Baba 1966

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Orhangazi Sakallı Düğün Salonları Orhangazi

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Orhangazi Saklı Bahçe Cafe & Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Orhangazi Otel Familia

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Orhangazi İskele Yaşam

50 - 250 Kişi
250 TL'den az

Orhangazi Alemdar Kır Düğünü

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Orhangazi Gül Bahçesi Kır Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Orhangazi Düğün Mekanları

Orhangazi düğün mekanlarında her yıl yüzlerce çift dünyaevine giriyor! Hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren mekanları ve yüksek hizmet kalitesi ile Orhangazi düğün mekanları sıklıkla tercih ediliyor. Orhangazi düğün mekanları her çiftin bütçesine ve taleplerine göre çeşitlenmektedir. Düğün mekanları seçenekleri çok olduğundan sizin bütçeniz ne ise ona uygun bir mekan bulmanız Orhangazi’de çok kolay.

50 kişiden 2000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen davet alanları Bursa’nın Orhangazi ilçesinde yer almaktadır. Her türlü kapasiteye ev sahipliği yapabilen Orhangazi düğün yerleri, çiftlere çok çeşitli hizmetleri bütçe dostu paketler ile sunarlar. Dört mevsim rahatlıkla davetlerinizi Bursa Orhangazi’de planlayabilirsiniz. Olumsuz hava koşullarına önlemlerini almış Orhangazi düğün mekanlarını hemen inceleyebilirsiniz!

Orhangazi Düğün Mekanlarının Çeşitli Hizmetleri

Orhangazi düğün mekanları nikah seremonisi alanlarına sahiptir. Girişte karşılama hostesleri ve vale hizmetleri de verilebilmektedir. Şık süslemeleri ile hem kapalı alanlarda hem de havuz başında düğünler yapabilirsiniz. Çeşitli fiziksel imkanlara sahip Orhangazi düğün mekanları arasında istediğiniz konsepte uygun mekanları seçebilirsiniz. Balkon, teras ve kır alanlar Orhangazi’de mevcuttur.

Bursa Orhangazi düğün salonlarında alanında uzman dekorasyon ekipleri görev almaktadır. Sizin favori renkleriniz ve çiçekler ile mekanı süsleyeceklerdir. Bohem, renkli, rustik ya da minimalist her türlü tarza uyacak dekorasyon imkanları Orhangazi düğün salonlarının hizmetleri arasındadır. Masalar, giriş, gelin yolu ve fotoğraf çekilme alanları uyumlu bir şekilde süslenecektir.

Yemekli düğünlerinizde Orhangazi düğün mekanları gelin ve damada ön tadım fırsatı sunmaktadır. Uzman şeflerle ile arzu ve hassasiyetleriniz doğrultusunda muhteşem menüler hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz alkollü ya da alkolsüz meşrubatlar arasından seçim yapabilirsiniz. Orhangazi düğün mekanları fiyatlarına düğün pastanız da dahil olabilir. Düğün pastanıza resim veya yazı ekletebilir, istediğiniz gibi süsletebilirsiniz.

Mevzu olumsuz hava koşulları ise de panikleyecek hiçbir şey yok! Orhangazi düğün mekanları hem açık hem de kapalı alanlar içermektedir. Verilen hizmetler arasında açık Orhangazi düğün mekanlarında ek kapalı alan fırsatları da olabilmektedir. Açık düğün mekanları hizmetleri arasında panoramik Bursa manzaralı fotoğraf çekilme alanları olabilmektedir.Başka nasıl hizmetler veriliyor gelin beraber inceleyelim:

Orhangazi Düğün Yerleri Fiyatları Nasıl Şekilleniyor

Bursa Orhangazi düğün yerleri fiyatları düğününüzün gerçekleşeceği tarih ve saate göre farklılık gösterir. Bursa Orhangazi düğün mekanları genellikle kişi başı bir ücret verip, bunu davetli sayısı ile çarpıp ekstralar var ise ekleyip size fiyat çıkarırlar. Bursa’da Orhangazi düğün mekanlarının sunduğu standart paketlerde genelde ikramlar, servis ve standart süslemeler yer alır.

Bursa Orhangazi düğün mekanlarında ekstra olarak havai fişek şovu, dans ekipleri ve orkestra hizmeti de alabilirsiniz. Ancak standart paketlerin içerisinde yer alan yüksek kaliteli akustik ses sistemleri, girişiniz için özel hazırlanmış gelin yolu ve pasta kesimi seremonisi da Orhangazi düğün mekanlarının çiftler tarafından oldukça beğenilen bütçe dostu hizmetler arasında yer almaktadır.

Orhangazi düğün mekanlarının minimum yemekli düğün fiyatlarına bakıldığında her bütçeye uygun seçenekler öne çıkıyor. Orhangazi’de düğün yaparken menülerinizi gluten hassasiyeti, vegan seçenekler, et/tavuk ve meşrubat seçiminize göre istediğiniz şekilde oluşturma imkanına sahip olabilirsiniz.

Avantajları ile Orhangazi Düğün Mekanları

Bursa ilinin Orhangazi ilçesindeki düğün alanlarının birçoğu, profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleri ile çalışıyorlar. Eğer düğün geceniz öncesinde profesyonel fotoğrafçı arama yoğunluğu yaşamak istemezseniz mekanların anlaşmalı olduğu uzmanlar ile çalışabilirsiniz. Düğünden kısa bir süre sonra ise Orhangazi düğün mekanlarında en güzel gecenizde çekilen video ve fotoğrafları albüm ile teslim alabilirsiniz.

Her türlü eğlence tarzına hitap eden Orhangazi düğün mekanlarını size kaliteli ses ve ışık sistemleri sunacaktır. Orhangazi düğün mekan paketlerine sahne de dahildir. Ancak isterseniz Orhangazi düğün mekanlarının ekstra hizmetleri arasında profesyonel müzisyenler ile canlı müzik imkanı olduğunu hatırlatalım. Profesyonel DJ, orkestra ve dans ekipleri gibi birçok ek hizmeti de alabilirsiniz.

Her çiftin kendine ait olan tarzlarına hitap edebilen, yılın her mevsimi düğünlere önlemleri hazır, düğün sürecinizde güler yüzü hiç elden hiç bırakmayan, geniş yelpazesiyle bütçe dostu Bursa Orhangazi düğün mekanları hizmetleri ile memnun bırakıyorlar. Bulunduğunuz sayfadaki filtreleme özelliğini kullanıp, düğün tarihini, davetli sayısını ve talep ettiğiniz fiziksel imkanları seçerek hemen arama yapmaya başlayın!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları