Kır Düğünü Bursa

Miray Kır Düğünü

0224 322 24 81
 • Kapasite
  100 - 1800 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Gelin yolu süslemesi yapıyor.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Miray Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Miray Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1800

Miray Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Miray Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Miray Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Miray Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Miray Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Miray Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Miray Kır Düğünü 100 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1800 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Miray Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Miray Kır Düğünü düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Miray Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Miray Kır Düğünü düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Miray Kır Düğünü Hakkında

2013 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz Miray Kır Düğünü Salonu’nda geniş davetleriniz, eğlenceli ve ihtişamlı salonumuzda buluşuyor. Bütün sevdiklerinizi toplayabileceğiniz, şahane vakitler geçirebileceğiniz Bursa kır düğünü mekanlarından bir tanesi olan işletmemizde hiçbir detayı atlamıyoruz. Her şey sizin istediğiniz gibi oluyor. Hayallerinizde yaşadığınız o güzel daveti, salonumuza tam manasıyla yansıtıyoruz.

Davet Alanları

Miray Kır Düğünü içerisinde 1 açık ve 1 kapalı mekan ile hizmet veriyoruz. Açık mekanımız, doğa ve bahçe manzarasıyla ön plana çıkmakta. Toplamda yemekli düzenlerde 1.500 kişilik hizmet kapasitemiz bulunuyor. Dilerseniz kokteyl düzende de davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, bu durumda 1.800 kişiye kadar çıkabiliyoruz. Jeneratör bulunan davet alanlarımızda bütün ihtimalleri göz önünde bulunduruyor, önlemimizi alıyoruz.

Dekorasyon

Dekorasyon konusunda bir dediğinizi iki etmeyen Bursa kır düğünü salonları arıyorsanız doğru yere geldiniz. Yuvarlak masalardan faydalanıyor, sizde dikkatle dinlediğimiz hayalinizdeki konsepte salonumuzda hayat veriyoruz. Uygun renkte masa örtülerini masalarımıza sererek şahane bir görüntü elde ediyoruz. Sandalyelerimizi de masalarımıza uyumlu olacak şekilde giydiriyoruz. Tüller ve çiçekler de bütün süslemeleri bir araya getiren detaylardan oluyor.

Hizmetler

Kaliteli ses ve ışık sistemleri bulunan salonumuzda canlı müzik hizmeti veriyoruz. Geniş bir otopark alanımız mevcut. Ayrıca çiftimizin rahatça davete hazırlanabilmeleri için de bir gelin odası bulunuyor. Bütün bunların yanında ayrıca mescit ve bebek bakım odasıyla hizmet veriyoruz. Bu güzel gününüzden anılar kalsın istiyorsanız salonumuzda 5-6 tane bulunan fotoğraf çekim alanında mükemmel pozlar yakalayabilirsiniz.

Bütün süslemeleri sizin yerinize biz hallediyoruz. Sadece arkanıza yaslanın ve bize güvenin! Üstelik davetinizden önce masa düzenine göz atmak isterseniz örnek masa da hazırlıyor, isteklerinize ve düşüncelerinize değer veriyoruz. Davetinizde servis edeceğimiz yemekleri, dışarıdan anlaştığımız catering firmalarıyla sağlıyoruz. Bunun yanında meze ve aperatif yiyecekleri kendimiz yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak özel menüler ortaya çıkartabiliyoruz.

Geniş davetleriniz, Miray Kır Düğünü’nün fevkalade atmosferinde hayat buluyor. Ekibimiz, bu güzel gününüz için var gücüyle çalışıyor. Hayatınızın en mutlu günlerinden birine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Erken rezervasyonlarda avantaj sağlayan Bursa kır düğünü yerlerinden bir tanesiyiz. Mekanımız ve hizmetlerimiz konusunda güncel bilgileri hızlıca edinmek isterseniz sayfada paylaştığımız iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0224 322 24 81

 • Adres::

  Göl Yolu üzeri 1km. Eski cesa karşısı 16800 Orhangazi, Bursa

 • Adres tarifi:

  eski cesa fabrikası karşısı göl yolu üzeri

 • Haritadaki Konumu

  Miray Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.