Bursa Çankaya Davet
2 Yorum
3. yıl
Yıldırım

Butik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminMenü tadımıCanlı müzik / DJGeniş otopark

10 - 1000 Kişi
250 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
Kestel
Masklavi
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kestel Düğün Mekanları

Her bütçeye ve tarza uygun seçenekler Bursa Kestel düğün mekanlarında vardır! Kır düğünü, havuz başı, otel salonları ve hem açık hem kapalı düğün yeri seçeneklerine Kestel’de ulaşabilirsiniz. Kestel düğün mekanları çok çeşitli konseptler ile hizmet sunarken her türlü kapasiteyi de kaldırabilmektedir. 50-1500 kişi arası her türlü davete uygun Kestel düğün mekanı vardır.

Merkezi konumları ile Bursa Kestel düğün mekanlarına ulaşım hem sizin hem de konuklarınız için oldukça kolay olacaktır. Doğa manzarasına sahip büyük açık alan düğünleri yapma imkanı Kestel ilçesinde mümkündür. Ayrıca şehir manzarası isterseniz otel düğünlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Her zevke uygun Bursa Kestel düğün yerlerini araştırmaya başlayabilirsiniz!

Kestel Düğün Yerleri Hizmetleri

Bursa’nın ilçeleri arasında çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Kestel’de düğün paketleri oldukça bütçe dostu ve geniş hizmet içeriklidir. Tek çatı altında verecekleri kaliteli hizmetler sayesinde Kestel’de en bütçe dostu düğünleri yapmak mümkün olabilir! Ekstra taleplerinizi de mekanlar sağlayabilir. Düğün mekanınız tarafında verilecek asıl hizmetlerin bir kısmına gelin beraber göz atalım:

Ayrıca Kestel düğün mekanlarının fiyatlarına dahil olan birçok hizmet sıralanabilir. Bu hizmetler organizasyon sorumluları tarafından her adımında kontrol ederek profesyonellikle size sunulacaktır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra canlı müzik ve dans grupları gibi ekstra eğlenceler de isterseniz Kestel düğün mekanları bunları paketinize ekleyebilirler. Ekstra taleplerinizi organizasyon sorumlularına bildirebilirsiniz.

Kestel Düğün Yerleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bursa kentinde Kestel’de düğün yapmak isteyenlerin ilk dikkat edilmesi gereken şeylerden biri düğün yerinin fiziksel koşulları. Eğer Kestel’de kapalı bir alanda düğün yapmak istiyorsanız, araştırırken mekanın ferah olduğuna emin olabilirsiniz. Havadar bir düğün alanı için ise mekanın havalandırmasının kalitesi ve aydınlık oluşu önemlidir. Görüş açısını kapatabilecek kolonların olmamasına da dikkat edebilirsiniz.

Kestel’de yemekli düğünlerde ön tadım yapmaya dikkat edin. Satın aldığınız düğün paketinde olacak yemeklerin içeriklerine karar verin, beğenmediklerinizi çıkarın. Düğün yemeğinizin et içermesine, kaç tabakla olacağına, meşrubatının türüne ön tadım yaparak karar verebilme imkanınız olduğunu hatırlatalım. Kestel düğün mekanlarında düğününüz yemekli değil kokteylli olacaksa da ikramlara önceden bakma fırsatınız varsa göz atabilirsiniz.

Eğlence hizmetlerinin kalitesine dikkat! Mekanın ses sistemi, canlı müzik imkanı ve orkestrası var mı, öğrenmek için iletişime geçin. İstiyorsanız profesyonel DJ olup olmadığını da sorabilirsiniz. Kestel’de kendi çalma listeleri olan DJler ile çalışabilir, ya da sevdiğiniz insan ile sonsuza kadar evet diyeceğiniz o mutlu günde kendi favori şarkılarınızla eğlenebilirsiniz.

Kestel Düğün Yerleri Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kestel düğün mekanları, Bursa ilinin en bütçe dostu düğün mekanlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Kestel düğün yerleri genellikle mekan kiralama sistemi ile çalışır. Mekanı kiralamak için ödediğiniz ücrete düğün paketi hizmetleri dahildir. Anlaşırken servis için yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düğün talebinde bulunduysanız Bursa Kestel düğün mekanlarının fiyatları da ona göre şekillenecektir.

Geniş bir fiyat yelpazesinde pek çok mekan Kestel’de bulunmaktadır. Kaliteli hizmetler veren pek çok bütçe dostu mekan vardır ve size özel fırsatlar ve paketler de sunabilirler. Kestel düğün yerlerinin fiyatlandırmaları davetli sayısına göre şekillenecektir. Kestel düğün mekanlarında hafta içi yapılan düğünler de hafta sonu düğünlerine göre daha uygun fiyatlı olabilmektedir.

Kestel Düğün Mekanları Avantajları

Yemekli düğün yapmak isterseniz Bursa Kestel düğün mekanlarında çok çeşitli menüler bulabilirsiniz. Kırmızı et, beyaz et veya balık seçeneklerinin yanı sıra eğer hassasiyetlerine dikkat edilmesi gereken misafirleriniz varsa organizasyon sorumluları yardımcı olacaklardır. Vegan, vejetaryen, çölyak ve diyabet özel menülerini talep edebilme avantajı Bursa Kestel düğün yerlerinde çiftlerimize sunulmuştur.

Bursa Kestel düğün yerleri ulaşım konusunda da avantajlıdır. Özel araçları ile gelecek olanlar için ise merkezi konumları sayesinde düğün mekanları ulaşması ve bulması Bursa Kestel’de kolay olacaktır. Her bütçeye ve zevke hitap edebilen Bursa Kestel düğün mekanlarını sitemizden tüm detayları ile inceleyebilir ve hayallerinizdeki düğüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları