• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masklavi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Masklavi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Masklavi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Masklavi Sıkça Sorulan Sorular

Masklavi düğün fiyatları ne kadar?

Masklavi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Masklavi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Masklavi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Masklavi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Masklavi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Masklavi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Masklavi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Masklavi düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Masklavi Hakkında

Bir yemekten çok daha fazlasını sunan Masklavi Bursa’da eşsiz bir manzara sunuyor. Doğayla iç içe konumu, yeşilin her tonuna sahip oluşu ve alabildiğine çim alanı ile doğa dostu işletmemiz, birçok organizasyonunuza ev sahipliği yapıyor. İşletmemiz Kestel ilçesine bağlı 517 nüfuslu bir yerleşim olan Alaçam Köyünde yer alıyor. Alaçam Köyü, adını el değmemiş doğası ve alaçam ağaçlarıyla kaplı ormanlarından alıyor. Uludağ’ın eteklerindeki bu otantik köyü adeta bir oksijen deposu olarak varsayabiliriz. Alaçam Köyü, Osmanlı-Rus savaşından sonra Batum’dan buraya gelen Gürcü aileler tarafından kurulmuştur. Köyde olan doğal ve zengin mineralli su kaynağı tüm Türkiye’de tüketilmektedir.


Alaçam köyüne, buradan da işletmemize kara ve deniz yoluyla ulaşım sağlanabiliyor. Özellikle İstanbul’dan birçok misafirimizin bizi tercih ettiğini belirtelim. İstanbul’dan 240 km uzaklıkta olan işletmemiz, Bursa merkezden de 29 km uzaklıkta bulunuyor. Özel araçlarınızla geldiğinizde çok geniş bir otoparkımız sizi bekliyor. Ücretsiz olarak park edebiliyorsunuz.


Açık alanımızda eşsiz manzaranın tadını çıkararak lezzetli yemekler yiyebilirsiniz. Alabildiğine doğa ve orman manzarası olan işletmemizde, Uludağ’ın görülmeyen noktalarını görecek, heybetli dağı bir de bizim manzaramızdan izleyeceksiniz. Yemek yenilen yerde bir de büyük bir çim alanımız bulunuyor. Burada açılışlar, kokteyller, yıl dönümleri, partiler, iş yemekleri, doğum günleri, nikah sonrası yemekler, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi birçok farklı organizasyonu rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu organizasyon için kullandığımız masa ve sandalyelerin süslemeleri konusunda organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda özel anlarınızı kaydetmeniz için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve hem fotoğraf hem de video çekimiyle unutulmaz kılabilirsiniz.


Ahşap tahtalardan oluşturduğumuz masalarla otantik bir hava katıyoruz. Doğayla iç içe olduğumuz için bütünlüğü bozmuyoruz. Burada da mevsim koşullarına göre organizasyonlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.


Organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Masklavi fiyatlarının da uygun olduğunu fark edeceksiniz.


Sağladığımız bu imkânlar ve eşsiz manzara için bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Alaçam Köyü, 16450 Kestel/Bursa

 • Adres tarifi:

  KESTEL ÇİMENTO FABRİKASINI GEÇTİKTEN SONRA YOL İKİYE AYRILIR. SOLDAN DEVAM EDİLİR. ALAÇAM TABELASI GÖRÜLDÜĞÜNDE SAĞA DÖNÜLÜP 7 KM GİDLİR.

 • Haritadaki Konumu

  Masklavi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.