Nikah Sonrası Yemeği Bursa

Şelale Dere Restaruant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şelale Dere Restaruant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şelale Dere Restaruant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şelale Dere Restaruant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Dere kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Şelale Dere Restaruant Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Dere Restaruant düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Dere Restaruant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şelale Dere Restaruant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şelale Dere Restaruant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şelale Dere Restaruant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Şelale Dere Restaruant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şelale Dere Restaruant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Şelale Dere Restaruant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şelale Dere Restaruant düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, piknik, doğum günü, nişan, sünnet düğünü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Şelale Dere Restaruant Hakkında

Bursa Kestel’de özel gün ve toplantılarınızdan nikah sonrası yemeklerinize düğün yemeklerinizden aile yemeklerinize kadar yıllar hizmet veriyoruz. Organizasyon içerisinde yer alan her hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Ihlamur, çam, çınar gibi ağaçlarla, şelalenin sesiyle birlikte düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. 1000 kişilik bir açık alanda birlikte özel günlerinizi planlamak için buradayız. Aynı zamanda restoran olduğumuz için görsellik gibi lezzetli yemeklerimiz ile de baş başa oluyorsunuz. Oldukça profesyonel ve tecrübeli olan ekimizle birlikte yılın her mevsimi değişen restoranımız da hayalinizdekini gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün yapılabilecek yerleri incelerken şimdi bizim restoranımıza rastladınız. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ve kararımızı birlikte çalışma yönünde verirsek düğün organizasyonunuz öncesinde bir araya geliyoruz. Nasıl bir organizasyon istediğinizden bahsediyoruz. Canlı müzikten yemek seçimine kadar birçok detay hakkında ilgileniyor, istediğiniz gibi yapıyoruz. Çeşitli kararlar verdikten sonra istediğiniz bir gün menü tadımı da yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yemekleri tadabilir, düğün günü nasıl servis edilmesi gerektiği hakkında fikrinizi sunabilirsiniz.

Düğün herkes için özeldir. Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişiyle attığınız ilk adımın günü. Bu yüzden çok değerlidir. Doğal olarak, o gün her şeyin istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz. Ama tüm bunlar için kendinizi yormanıza gerek yok. Gelip, istediklerinizi anlattıktan sonra diğer bütün ayrıntılarla ilgilenmek bizim işimiz. Amacımız, düğün günü geldiğinde restoranımıza girdiğinizde yüzünüzdeki o sıcak gülümseme ve tabii ki geri kalan zamanda da hiçbir problem ile karşılaşmamanız!

Aynı şekilde düşünüyorsanız bizimle, Şelale Dere Park Restaurant olarak yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Saitabat Mahallesi, Köyü Selale Mevkii, 16450 Saitabat

 • Haritadaki Konumu

  Şelale Dere Restaruant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.