Havuz başındaKır düğünü ışıklarıGelin yolu süslemesiMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Yeniler Garden
5,0
(14 Yorum)
2. yıl
Kepez
1 saatte cevap verir

Orman içindeGöl kenarındaButik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanı

100 - 800 Kişi
70.000
55.000 TL
İncele
Bosna Kahvecisi Kır Düğünü
5,0
(7 Yorum)
5. yıl
Kepez

Orman içindeKapsamlı paketButik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıCanlı müzikBalayı odası

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kepez Antalya Öğretmen Evi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Kepez Gökhanay Kır Düğünü

50 - 2000 Kişi
500 - 750 TL

Kepez Elegant Plaza

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Kepez Yeşilçam Cafe

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Kepez Akdeniz Bahar Restaurant

50 - 250 Kişi
250 TL'den az

Kepez Kral Kır Düğünü

50 - 1800 Kişi
250 - 500 TL

Kepez Macera Kır Düğünü

50 - 750 Kişi
250 TL'den az

Kepez Orman Kır Düğünü

200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL

Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi

50 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Kepez B Business Hotel & Spa

50 - 150 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Kepez Arkadaş Et ve Balık Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kepez Düğün Mekanları

Antalya'nın incisi Kepez, düğün organizasyonlarının gözdesi konumunda. Eşsiz doğasıyla ve Akdeniz'in sıcak atmosferiyle çevrili olan Kepez, hayallerinizdeki düğünün ev sahibi olabilir. Kepez'deki düğün mekanları genellikle açık hava ve yeşil alanlarıyla öne çıkıyor. Kepez, tarihi dokusu ve muhteşem manzaralarıyla unutulmaz bir düğün için ideal konum. Kepez'de her zevke ve bütçeye uygun birçok mekan bulunuyor.

Kepez'de birçok farklı düğün konseptine uygun mekan bulabilirsiniz. Ahşap ve çiçek temalı kır düğün bahçeleri açık alan tercih edenler için idealdir. Kepez'in modern tasarımları ve doğal güzellikleriyle çevrili bu mekanlar, düğününüze doğallık ve zarafet katacaktır. Ayrıca şehir merkezinde veya deniz kenarında düğün yapmak isteyen çiftler için de seçenekler mevcuttur.

Kepez, denize kıyı ilçelerden biri olduğu için kumsal düğünleri ve plaj kutlamaları için de uygundur. Masalsı bir düğün isteyenler için bembeyaz tüller eşliğinde bir kumsal düğünü ideal olabilir. İlçede aynı zamanda kapalı düğün salonları muhteşem organizasyonlar ve tasarımlarıyla unutulmaz törenlere ev sahipliği yapıyor. İsteklerinizi belirledikten sonra Kepez’de uygun bir mekan bulmanız çok kolay.

Uygun Fiyatlı Kepez Düğün Mekanı Fiyatları

Düğün salonları, oteller, restoranlar ve bahçeli alanlarla Kepez, çeşitli düğün törenlerine ev sahipliği yapmaktadır. Kepez'in farklı semtlerinde farklı fiyat aralıklarında mekanlar bulabilirsiniz. Konum, düğün konsepti ve davetli sayısı gibi faktörler de fiyatları etkileyebilir. Düğün mekanları genellikle davet edeceğiniz kişi başına ücretlendirme yapar. Davetli sayısına, menü seçeneklerine ve ek hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Ayrıca düğünün tarihi ve saati de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Yoğun sezonlar ve talebin fazla olduğu hafta sonu günleri yerine hafta içi gündüz saatlerini seçebilirsiniz. Bu şekilde bütçenizden tasarruf etmeniz mümkün. Fiyatı belirleyen bir diğer değişkense menü içeriği. Kırmızı ve beyaz et ile alkollü içecekler ve meşrubatlar arasında yapacağınız seçimler faturayı etkileyecektir.

Kepez düğün yerleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için işletmelerle iletişime geçebilirsiniz. Doğru kararı vermek için birçok farklı mekanı değerlendirmenizi öneririz. Erken rezervasyon yaparak hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için en uygun fiyatı alabilir ve Kepez'deki birçok seçenek arasından size uygun olanı bulabilirsiniz!

Kepez’de Düğün Mekanlarının Kapsamlı Hizmet Paketleri

Düğün mekanları bu özel gününüzün sorunsuz geçmesini sağlamak için çeşitli temel hizmetlerin bulunduğu paketler sunmaktadır. Paketlerde bir düğünün olmazsa olmazı denilebilecek hizmetler ve organizasyon desteği var. Deneyimli organizatörler, oturma düzenlemelerinden zamanlamaya kadar her ayrıntıyı planlamak, stresinizi azaltmak ve düğününüzü kusursuz kılmak için sizlerle işbirliği içinde çalışıyor. Gösterdikleri özenle töreninizi unutulmaz kılmak için çabalıyorlar.

Mekanın sunduğu farklı menüler, çeşitli damak tatları ve gereksinimlerinize uygun çeşitli seçeneklere sahip. Ayrıca çoğu mekan davetlilerin ulaşımını sorunsuz gerçekleştirmek için vale hizmetleriyle birlikte geniş otopark olanaklarına sahip. Çiftlerin tören başlamadan önce dinlenip hazırlanabilecekleri özel süitler de hizmet paketlerine dahil. Dekorasyon ve ışıklandırma gibi konular da işletmenin bünyesinde çalışan deneyimle personeller tarafından ayarlanıyor.

Kutlamanın önemli parçalarından biri olan müzik ve eğlence için farklı seçeneklerle karşılaşmanız mümkün. Orkestra, canlı müzik sanatçıları, DJ seti ve tercih edebileceğiniz daha fazla opsiyon mekanlar tarafından beğeninize sunuluyor. Paketler çiftlerin talep ve ihtiyaçlarına göre esneklik gösterebileceği gibi ekstralar için de alana sahip. Dilediğiniz adımda mekanlar dışardan firmalarla anlaşarak töreninizi mükemmel kılmaya açıklar.

Kepez'de Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

Düğün organizasyonu kimi zamanlar stresli olabilir. Karar vermeniz gereken birçok konu, dengede tutmanız gereken bir bütçeniz olduğunu biliyoruz. Organizasyon sorumlularının anlayışı ve profesyonel desteği bu noktada çok önemli. Düğün mekanları çiftlerin bu tatlı telaşında yardımcı olmak için hazırlar. Planlarınızı, isteklerinizi ve endişelerinizi açıkça paylaşarak size en uygun işletmeyle anlaşmanızı tavsiye ederiz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları