Avlu Park
5,0
(33 Yorum)
2. yıl
Döşemealtı

Butik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıKır düğünü ışıklarıAhşap zeminAçık nikah alanıAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 800 Kişi
250 TL'den az
İncele
Sorbi Garden
Döşemealtı

Sorbi Garden hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev...

50 - 2000 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Orfe Tatil Köyü
Döşemealtı

Orfe Tatil Köyü hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle...

İncele

Diğer Firmalar

Döşemealtı Hilmi Beken Restaurant

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Döşemealtı Vib Best Western Antalya

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Döşemealtı Hilmi Beken Restaurant

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Döşemealtı Düğün Mekanları

Döşemealtı, Antalya’nın doğal güzelliklere sahip ilçelerinden biri. Şehrin yazları sıcak, kışları ise ılıman iklime sahip oluşu burada her mevsim düğün tertip etme olasılığını yükseltiyor. Ayrıca Döşemealtı’na yakın olan Karain Mağarası ve Düden Şelalesi gibi doğal yapılar ilçenin popülerliğinin ve ziyaretçi sayısının artmasına vesile oluyor. Bu sebeplerden Döşemealtı düğün yerleri her arzuya hitap edebiliyor.

Döşemealtı’da düğün organizasyonları genellikle açık hava düğünleri ve kapalı salon davetleri şeklinde gerçekleşiyor. İlçede; kır düğünü bahçeleri, balo salonları, oteller ve restoranlar mevcut. Dilerseniz yemyeşil bir alanda masalsı bir kır düğünü, dilerseniz görkemli avizelerle göz alan bir salon düğünü organize edebilirsiniz. Bölgedeki sosyal tesisler ve otellerin havuz başlarına göz atmanızı da tavsiye ederiz.

Döşemealtı kalabalıktan azade, gürültüsüz bir düğün tercih edenler için özellikle ideal konum olabilir. Düğününüz için ihtiyaç duyacağınız detaylar mekanların işletme sorumluları tarafından karşılanacaktır. Siz ve sevdiklerinizin en güzel saatleri geçirmeniz için gereken her adımda Döşemealtı düğün mekanları çalışanları size destek olacaktır. Planlamanızı ve hayallerinizi belirlediyseniz, burada bir düğün mekanıyla anlaşmanız çok kolay olabilir.

Döşemealtı Düğün Mekanlarının Sundukları Hizmetler

Döşemealtı düğün mekanları, evlenecek çiftler için düğün paketleri sunuyorlar. Bu paketler düğün organizasyonu esnasında ihtiyaç duyacağınız her detayın incelikle hazırlandığı hizmetleri içeriyor. Bu paketlerde esneklik sağlanabileceği gibi, işletme sorumlularıyla görüşerek detaylarda değişiklik de yapabilirsiniz. Temel gereksinimleriniz ve arzularınızın bir araya geldiği kişiselleştirilmiş paketlerden faydalanabilir ya da klasik düğün paketlerinden seçim yapabilirsiniz.

Düğün paketlerinin içinde yeme-içme, ikramlar ve pasta seremonisi bulunuyor. Mekanlar servis edilecek seçimlerinizi kendi mutfaklarında hazırlayabilir ya da dışardan catering firmasıyla anlaşarak menü oluşturabilirler. Ayrıca menü tadımına gitmeniz ve ikramlar konusunda rahatlıkla seçim yapmanız mümkün. Sizin beklentileriniz her kararda önceliklendirilecektir. Bu ikramların doğru zamanda en şık şekilde servis edilmesi de yine mekanın hizmetleri arasında.

Organizasyonun her adımında yanınızda olacak, profesyonel ve deneyimli bir ekipten yardım almanız düğün sürecini kolaylaştıracaktır. Törenle ilgili detayları günler hatta haftalar öncesinden planlayabileceğiniz, koşullarınıza göre uygun ayarlamaları yapacak organizasyon ekibi paketlerde mevcut. Ayrıca mekanın teması ve süslenmesi gibi konular için kapsayıcı bir hizmet alabilirsiniz. Konsepti siz belirleyebilir ya da ekibin uzman görüşlerinden faydalanabilirsiniz.

Otopark, vale hizmeti, karşılama komitesi, gelin ve damadın özel odası da düğün mekanlarının hizmet paketleri içinde var. Siz ve sevdiklerinizin konforlu bir gün geçirmesi için her detay incelikle düşünülmüş. Ayrıca müzik ve eğlence konusunda da mekanın imkanlarından faydalanabilirsiniz. Işıklandırma, ses sistemi ve projeksiyon gibi ekipmanlar da tıpkı müzik sanatçıları gibi işletmenin bünyesinde bulunuyor.

Döşemealtı Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

İşletmelerin davet ücretlerini belirleme sürecinde göz önünde bulundurdukları pek çok faktör vardır. Mekanların hizmet bedelini belirleyen temel unsurlardan ilki davetli sayısı. Düğüne gelecek kişi başına belirtilen bir ücret oluyor. Bu ücreti belirleyen değişkense konuklara servis edilecek ikramlar. Eğer samimi ve özel bir düğün için daha mütevazi ikramlar tercih ederseniz, bütçenizden büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

Düğünün hangi gün, saat ve mevsimde gerçekleşeceği fiyatlandırmayı etkileyen önemli faktörlerdendir. Yaz ayları, hafta sonları ve akşam saatleri genellikle daha yüksek ücretler gerektirir. Bütçe dostu bir organizasyon yapmak için bu seçimleri sakin sezonlar, hafta içi ve gündüz saatlerinde düzenleyerek tercih edebilirsiniz. Pakette tercih edeceğiniz hizmetler, bu hizmetlerin içeriği de fiyatta söz sahibi olacaktır.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak kampanyalı fiyatlarla kapsamlı bir düğün gerçekleştirmeniz mümkün. Bu yüzden, hazırlıklara erken başlamanızı ve bu fırsatlardan yararlanarak mükemmel düğünü organize etmenizi tavsiye ederiz. Cebinizi yormayacak tercihlerle kusursuz bir düğün yapmanız Döşemealtı’nda mümkün. Mekanları ziyaret ederek fiyat farkları, kampanyalar ve fırsatlar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Döşemealtı’da Düğün Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları