Kır Düğünü Antalya

Hilmi Beken Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hilmi Beken Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hilmi Beken Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hilmi Beken Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde Şehir dışında
Manzara
Doğa manzaralı

Hilmi Beken Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hilmi Beken Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilmi Beken Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hilmi Beken Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilmi Beken Restaurant düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Hilmi Beken Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilmi Beken Restaurant düğün dışında doğum günü, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, açılışlar, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Hilmi Beken Restaurant Hakkında

Bir düğünde sunulan yemekler lezzetiyle akılda kalıcı olmalı, sunumuyla misafirleri etkilemeli. Son yıllarda düğün ve davetlerde dekorlarda çok şık uygulamalar görüyoruz. Hilmi Beken restoranları olarak o detayları yemek menülerine de taşımak en önemli önceliğimiz. 17 yıl önce Döşemealtı’nda hizmet vermeye başlayan ilk restoranımıza, Atso Restoranımızın da eklenmesi ile yerel ve dünyadan lezzetleri sizlere en güzel şekilde sunmaya çalışıyoruz. Düğün organizasyonları dışında nişan kutlamaları, nikâh sonrası yemeği, doğum günleri kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Her iki restoranımız geniş bahçesi bulunmaktadır. Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğiniz öğreniyoruz. Davetli sayınıza göre ister yuvarlak ister uzun masalarımızı hazırlıyoruz. Tifanny sandalyeler kullanarak mekâna şık bir görünüm kazandırıyoruz.

Masa sandalye süslemelerinde genellikle açık renkler kullanıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağımız organizasyon firmalarında istediğiniz renk aksesuar ve dekor temin edebiliyoruz. Seçtiğiniz süslemelerle masa ve sandalyeleri süslüyor, masa üstlerini canlı çiçek ve şamdanlarla canlandırıyoruz.

Hilmi Beken Restaurant Antalya olarak organizasyonlarınıza özel menüler hazırlıyoruz. Damak zevkinizi öğreniyor bu doğrultuda size alternatifler sunuyoruz. Menülerimizde hazır, dışarıdan satın alınan hiçbir şey yok. Mezeler, börekler, ana yemekler, düğün pastaları ve hatta ekmeklerimiz dahil her ürün kendi tesislerimizde hazırlanıyor. Kaliteye önem veriyor, kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Profesyonel aşçılarımızın yaptığı yemekleri deneyimli hizmet elemanlarımız tarafından sıcak servis ediliyor.

Kır düğünü konseptli davetiniz yeşillikler içinde bir bahçeyi ve Hilmi Beken kalitesinde lezzetleri hakkediyor. Kapalı mekân yerine Antalya'nın güzel havasını doğayla birleştirip kır davetini tercih eden misafirlerimizi restoranlarımıza bekliyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde organizasyonlarınızı kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Altınkale Mh., Akdeniz Blv. 168-170, 07190 Döşemealtı/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Hilmi Beken Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.