Hilmi Beken Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hilmi Beken Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hilmi Beken Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hilmi Beken Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hilmi Beken Restaurant Sık Sorulan Sorular

Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hilmi Beken Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilmi Beken Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hilmi Beken Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilmi Beken Restaurant düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hilmi Beken Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilmi Beken Restaurant düğün dışında doğum günü, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, açılışlar, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hilmi Beken Restaurant Hakkında

Bir düğünde sunulan yemekler lezzetiyle akılda kalıcı olmalı, sunumuyla misafirleri etkilemeli. Son yıllarda düğün ve davetlerde dekorlarda çok şık uygulamalar görüyoruz. Hilmi Beken restoranları olarak o detayları yemek menülerine de taşımak en önemli önceliğimiz. 17 yıl önce Döşemealtı’nda hizmet vermeye başlayan ilk restoranımıza, Atso Restoranımızın da eklenmesi ile yerel ve dünyadan lezzetleri sizlere en güzel şekilde sunmaya çalışıyoruz. Düğün organizasyonları dışında nişan kutlamaları, nikâh sonrası yemeği, doğum günleri kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Her iki restoranımız geniş bahçesi bulunmaktadır. Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğiniz öğreniyoruz. Davetli sayınıza göre ister yuvarlak ister uzun masalarımızı hazırlıyoruz. Tifanny sandalyeler kullanarak mekâna şık bir görünüm kazandırıyoruz.

Masa sandalye süslemelerinde genellikle açık renkler kullanıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağımız organizasyon firmalarında istediğiniz renk aksesuar ve dekor temin edebiliyoruz. Seçtiğiniz süslemelerle masa ve sandalyeleri süslüyor, masa üstlerini canlı çiçek ve şamdanlarla canlandırıyoruz.

Hilmi Beken Restaurant Antalya olarak organizasyonlarınıza özel menüler hazırlıyoruz. Damak zevkinizi öğreniyor bu doğrultuda size alternatifler sunuyoruz. Menülerimizde hazır, dışarıdan satın alınan hiçbir şey yok. Mezeler, börekler, ana yemekler, düğün pastaları ve hatta ekmeklerimiz dahil her ürün kendi tesislerimizde hazırlanıyor. Kaliteye önem veriyor, kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Profesyonel aşçılarımızın yaptığı yemekleri deneyimli hizmet elemanlarımız tarafından sıcak servis ediliyor.

Kır düğünü konseptli davetiniz yeşillikler içinde bir bahçeyi ve Hilmi Beken kalitesinde lezzetleri hakkediyor. Kapalı mekân yerine Antalya'nın güzel havasını doğayla birleştirip kır davetini tercih eden misafirlerimizi restoranlarımıza bekliyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde organizasyonlarınızı kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Altınkale Mh., Akdeniz Blv. 168-170, 07190 Döşemealtı/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hilmi Beken Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.