Soleil Art

0850 532 8076

11 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Nilüfer, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Sık kullanılan mekanlardan uzak durmaya gayret ediyoruz. Bu insanların en özel günüdür. Haberli ve habersiz çekimlerimiz ile çiftlerin tüm heyecanını en doğru şekilde kadrajlayabilmek adına mekan ve zaman açısından çok fazla sınır tanımıyoruz. Bütün dünya bizim için çekim alanı. Tüm ekipmanlarımız ile karadan ve havadan sınır olmaksızın çekimlerimizi her hava ve arazi şartlarında gerçekleştirebilecek potansiyale sahibiz.

Kampanyalar ve Paketler

Soleil Art

Düğün.com Çiftlerimize Özel %43 İndirim!

"kısa süreli" ŞOK KAMPANYA

1 Adet 30x60 cm Albüm
2 Adet 15x30 cm Aile Albümü
1 Adet Albüm Kutusu
1 Adet 50x70 cm Poster Baskı
1 Adet 60x90 cm Kanvas Tablo
1 DVD Fotoğrafların Tamamı Teslim
1 Adet Sürpriz Hediye
TAM GÜN fotoğraf Çekimi
ÇEKİMLERİMİZDE PHANTOM 4 PRO DRONE KULLANILACAKTIR

*Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Kampanya tarihleri içerisinde Soleil Art ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.
*Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
*Kampanya kapsamında ulaşımın çiftler tarafından sağlanması durumunda Bursa il merkezi ve ilçelerini de kapsamaktadır.
*Ulaşım Soleil Art tarafından sağlanacak ise Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya için bu fiyatlarımız geçerlidir. Diğer ilçeler için cüzi miktarda ulaşım fiyatı eklenecektir.

Son gün 15/12/2019

Soleil Art

Soleil Art'tan Düğün.com Çiftlerine Özel 1 Adet 60x90cm Kanvas Tablo Hediyemiz!

Düğün.com üzerinden Soleil Art ile anlaşarak çekimlerini gerçekleştirecek olan her çiftimize, seçecekleri 1 Adet fotoğraflarından, 60x90 cm ebatında kendi imalatımız olan suya ve toza dayanıklı Kanvas tablomuz hediye edilecektir.


-Kampanyamız yayınlandığı tarihten başlayarak 31 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir.
-Bu Kampanyadan yararlanabilmeniz için 31 Ağustos 2019 gününe kadar Soleil Art ile sözleşme yapmış olmanız gerekmektedir.
-Hangi bütçede anlaşma yaparsanız yapın, bu tarihler arasında Soleil Art ile sözleşme yaptığınız; düğün, nişan, sünnet gibi "albüm dahil" anlaşmalarda geçerlidir.
-Sadece fotoğraf çekimi şeklinde yapılan ve baskı içermeyen çekimlerde geçerli değildir.
-Verilecek olan Kanvas Tablonun ahşap arka kasası Kurutulmuş Ladin ağacından olup, bükülme eğilme vs yapmaz. Kanvas Kumaşı olarak polyester kullanılacaktır. Su bazlı pigment boya kullanılacak olup minimum kullanım süresi 100 yıldır. Üzerine uygulanan özel formülümüz ile hiç bir sıvıdan ve tozdan etkilenmesi söz konusu değildir.

Hak ettiğiniz kaliteye ulaşacaksınız! Söz veriyoruz...

Soleil Art

Son gün 31/08/2019

Soleil Art

Düğün.com Çiftlerine Özel Soleil Art Anlaşmalarına %35 İndirim!

Soleil Art ile çekimlerini yapacak olan çiftlerimize Düğün Videosu Hediye. Üstelik karadan ve havadan çekimler ile dolu dolu. Düşünsenize...Sizler en özel gününüzün tadını çıkartırken farkında bile olmadan tüm duygularınız kameralarımıza birer ışık huzmesi olarak bir bir işleniyor.

Paket İçeriği
-Kuaförde Çekim
-Açık havada Albüm Çekiminiz (1 Mekan ve Drone ile Birlikte)
-1 Adet 30x76 cm Büyük Albüm
-2 Adet 20x50 cm Aile Albümü
-70x100 Poster
-1 Adet Tam Günün Özeti Video (Max 3 Dakika)
-1 Adet Sosyal Medya Videosu (59 Saniye)
-Tüm Fotoğrafların Dijital Halleri (DVD)
-Videolar İçin DVD

Not: Bu kampanyamızı seçerek Soleil Art ile anlaşırsanız Kanvas Tablo Kampanyamızdan da yararlanacağınızı unutmayınız!

Son gün 31/08/2019


Hakkında

2016 yılının Mart ayında Bursa’da ilk olarak sadece bir fotoğraf stüdyosu olarak kurulan ve önceleri yalnızca ürün çekimleri yapan Soleil ART, Zafer GÜDER ve Zehra GÜDER tarafından profesyonel bir anlayış ve amatör bir ruhla gerçekleştirilmiş bir projedir. Bursa’ya yepyeni bir soluk kazandıran ajans, 2017 yılında yepyeni bir misyon üstlenerek Cast ajansı departmanını, 2018 Yılında İHA eğitimlerinin organizasyonuna ev sahipliği yapmaya başlamış ve son olarak 2019 yılında ise geniş format Plotter baskı makineleri ile kendi baskı ve albümlerini hazırlar hale gelmiştir. Yalnızca Bursa ve çevresinde değil, tüm yurt çapında faaliyetlerini başarıyla sürdüren Soleil ART, son dönemlerde yurt dışı bağlantılı projelere de profesyonel bir anlayışla cevap vermektedir.

Hikayemiz
Almanya doğumlu Zafer Güder, çocukluğundan itibaren fotoğraf ve fotoğrafçılıkla yakından ilgiliydi. Kendi çektiği fotoğraflarıyla katıldığı karma sergilerin birinde, Zehra Güder ile tanışarak kısa zaman içerisinde evlendiler. Zehra Güder, öğretmenlik mesleğinin yanı sıra hobi amaçlı olarak sürdürdüğü fotoğrafçılığı, bugün Soleil ART bünyesinde de profesyonel anlamda devam ediyor.

Marka Logomuz
Soleil ART markası, adını Zehra ve Zafer Güder çiftinin kızları Güneş’ten almaktadır. Patentli bir marka olan Soleil ART’ın logosundaki güneş sembolü, aynı zamanda fotoğrafçılığın olmazsa olmazı “ışık” detayına işaret ediyor.

Uzman Kadromuz
Kına gecesi ve doğum günleri gibi tüm özel kutlamalarınız için, tercihinize göre erkek ya da kadın fotoğrafçı veya kameraman isteğinizi belirtebilirsiniz. Düğün, nişan, parti, tanıtım ve tüm etkinliklerinizde hizmet vermek üzere, ajansın profesyonel kadrosunda hal-i hazırda 30 adet host ve hostes, 1 görüntü yönetmeni, 2 adet erkek kameraman, 2 adet kadın kameraman, 2 kadın fotoğrafçı, 3 erkek fotoğrafçı ve 2 adet uzman grafiker yer alıyor.

Vizyonumuz
En kaliteli hizmetleri en ulaşılabilir ve makul ücretlerle sağlamayı başaran marka, Bursa’yı diğer illerin gölgesinden kurtarmayı hedefleyen uluslararası projeleri ile büyüyor. Ekonominin global gidişatından bağımsız olarak her geçen gün yepyeni projeler tasarlayan Soleil ART ajans, iş ve istihdam yaratma konusunda da sorumluluk bilinci taşıyan, güvenilir bir marka olarak yükselişini sürdürüyor.

Misyonumuz
Profesyonel, kaliteli ve çok yönlü hizmet anlayışı ile kurulan marka, iş prensiplerini sosyal sorumluluk projelerine de yansıtıyor. Marka, kalite değerini sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak arttırmayı başarıyor. Genç, yaşlı ve çocuk; her yaş grubundan bireyin, hayallerine güvenli bir kapıdan geçerek adım atması için maksimum hassasiyeti gösteren Soleil ART, farklı alanlarda vermiş olduğu eğitimlerle, gençlere yepyeni meslek ve iş kapılarını da ardına kadar açıyor. Geleceğin meslekleri arasında adı geçen profesyonel Drone pilotluğu eğitimleri, kameramanlık kursu ve mankenlik kursu workshop çalışmaları, uzman eğitimci kadrosu ve Soleil ART güvencesiyle gerçekleştiriliyor. Son olarak bu başarılarına tamamen sağlığa zararlı materyallerden arındırılmış ve suya - toza dayanıklı Kanvas Tablo üretimleri ile başarılarını sürdüren Soleil Art, yılmadan "En Kaliteli Hizmeti En Makul Fiyatlarla Sunmaya" devam edecektir.

İletişim

Zafer Güder

 • Telefon: 0850 532 8076

 • Adres: Konak Mah. Bilgiç. Sok. No:7/B Nilüfer BURSA

Soleil Art Yol Haritası

11 yorum


M&T

Meltem & Tarık

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Birlikteliğimizi taçlandırmadan önce ve sonra güzel anlarımızı ölümsüzleştiren Soleil Art ekibine ve sevgili Zafer Güder'e sonsuz teşekkür ediyoruz eşimle birlikte. İyi ki varsınız. Kadrajınıza sağlık 😊

Soleil Art

Soleil Art
Biz teşekkür ederiz. Her çiftimiz özel bizim için. Dış Çekim iş değil yeni dostlar kazanmanın bir başka yolu bizim için... Hep mutlu kalın...


T&H

Tuğba & Halil

Düğün Tarihi: 04.08.2019

Bizim için Bursa'dan Denizli'ye geldiler ve çokk harika bir çekim oldu. Çok eğlendik harika kareler çıktı.hayalimizinde ötesinde oldu. Özel günümüzü daha özel yaptığınız için teşekkür ederiz.

Soleil Art

Soleil Art
Asıl biz teşekkür ederiz. Denizli ve Salda Gölü oldukça kapsamlı ve güzel bir çekimdi bizim için. Sizlerle dolu dolu geçen her an kare kare fotoğraflara yansıdı ve bu sizin için olduğu kadar bizim içinde arşivimize kazındı. Sevgiyle kalın Aşkla Kalın...


F&O

Faadet & Oray

Düğün Tarihi: 07.07.2019

Eğer fotoğraflarınıza yıllar sonra bakarken bile tebessümle çekim gününü hatırlamak istiyorsanız Zafer Bey ve ekibini tavsiye ederim. Gerçekten profesyoneller ve aileniz ile geziye çıkmışsınız gibi hissettiriyorlar gerilmeden ne yapacağım nasıl durmalıyım diye düşünmenize gerek bile kalmıyor. İlgi... devamı 

Soleil Art

Soleil Art
Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Telafisi olmayan zamanların değerini çok iyi biliyoruz. En özel gününüz sizin için olduğu kadar bizim için de her zaman özeldir. Bizler de sizlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi hep Aşkla Kalın... Saygı ve sevgilerimizle... Soleil Art


B&H

Berna & Hakan

Düğün Tarihi: 15.01.2019

Bu unutulmaz günün en önemli destekçileri olduğunuz için size minnet duyarım.Kaliteniz,sabrınız ve çalışma prensibiniz ile güzel günlerin en iyi tercihi sizsiniz.Herşey için teşekkürler :)

Soleil Art

Soleil Art
Değerli yorumlarınız bize daha başarılı çalışmalar için güç veriyor. Minnettarız... Aşkla kalın...


B&Y

Berfin & Yusuf

Düğün Tarihi: 15.01.2019

Hava şartlarına rağmen mükemmel işler çıkarıp mücize işler yaratan bir ekipsiniz! Farklı fikirleriniz ve çalışanlarınızla bizi çok memnun bıraktınız.Umarım sonraki özel günleriimizde de yanımızda olursunuz :))

Soleil Art

Soleil Art
Her zaman yanınızdayız. Durum ve şartlar ne olursa olsun... O kadar zorlu bir çekimi komandolar gibi aşarak bizlere verdiğiniz mükemmel pozlar ile harika sonuçlar aldık. Dileriz her anınız mutlulukla coşar....


S&B

Selen & Berk

Düğün Tarihi: 15.01.2019

Fotoğraflarınız çook kaliteli ve canlı,albümden videoya hepsini sabırsızlıkla bekliyorum,çok eğlenceli bir çekim oldu ,umarım siz de keyif almışsınızdır,eşim ve ben teşekkür ederiz :)

Soleil Art

Soleil Art
Zaman zaman çılgınlıklarla dolu heyecanlı çiftlerimiz ile çılgınca çekimler yapabildiğimiz doğrudur. Neşeniz ve heyecanınız asla bitmesin... Sevgiyle kalın...


F&E

Fatma & Erdem

Düğün Tarihi: 15.01.2019

Düğünlerin belki en önemli parçası olan benimde en tedirgin olduğum fotoğraf sıkıntısını büyük bir profesyonellikle ssonuçlandıran güzel ekip..Anılarımızı sayenizde gülümseyerek ve o günkü heyecanla izleyeceğimiz için teşekkür ederiz :))

Soleil Art

Soleil Art
Değerli cümleleriniz bizim için mutluluk kaynağı... Anılarınızın her zaman aynı mutlulukta kalması ve asla solmaması dileklerimizle... Saygılarımızı sunuyoruz...


E&E

Esin & Eren

Düğün Tarihi: 15.12.2018

Bu heyecan bekleyişte en keyifli zamanlardan biri de çekim zamanı olucak sanırım,duyduğum övgülerle birlikte çıkıcak güzel işleri sabırsızlıkla bekliyorum,daha şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederimm <3

Soleil Art

Soleil Art
Bizler çok teşekkür ederiz. :) Sizlerle tanışmış olmak ve mutluluğunuza tanık olmaz çok güzeldi... Sevgi ve saygılarımızla...


C&A

Ceren & Aytug

Düğün Tarihi: 13.07.2018

Ben geçen sene temmuz ayında çekim yaptırmıştım ve çok memnun kaldım 😌 hem ilgi alakadan dolayı hemde ortaya çıkan sonuçtan dolayı çok memnunum . Herşey için çok teşekkürler😌🙏🏻 Kaliteli bi dış çekim yapmak isteyen herkez gönül rahahlıgıyla burayı tercih edebilir 😌

Soleil Art

Soleil Art
Değerli Ceren... Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim. İnan sizlerle çekim yapmak bizlere de muhteşem haz verdi. Bahtınız ve ömrünüz yürekleriniz kadar güzel olsun... Saygı ve sevgilerimizle...


E&E

Elif & Engin

Düğün Tarihi: 06.04.2014

Mükemmel bir albüm çıkarmanın yanı sıra tüm heyecanımıza ortak oldular.En özel ve önemli günümüzde her anlamda destek oldular.Zafer bey ve ekibini gönülden kutluyor başarılarının artarak devam etmesini diliyorum 💐


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!