Sonbahar Düğünlerine Uygun Davetiyeler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:40 dakika

29.06.2020

Capcanlı renklerle, cıvıl cıvıl bir davetiye aldığımızda bir yaz düğününe gideceğimizi düşünürüz. Peki, düğün sonbaharsa nasıl bir davetiye göndermelisiniz?

Sonbaharın ayak seslerini duymaya başladığımız bu günlerde cıvıl cıvıl, neşeli yaz düğünleri de yerini daha ağırbaşlı sonbahar düğünlerine bırakıyor. Haliyle değişen mevsim ve temalar davetiyelere de yansıyor. İşte sonbahar ve kış düğünlerinizde kullanabileceğiniz 10 değişik düğün davetiyesi teması.

Vintage

Vintage teması son zamanlarda modadan dekorasyona, grafik tasarımdan mücevhere kadar pek çok alanda karşımıza çıkıyor. Geçmiş moda akımlarından süzülüp gelerek rafineleşmiş ve klasikleşmiş anlamına gelen vintage tarzındaki bir davetiye sonbahar düğünleri ve davetiyleleri için ideal bir tema.

sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Modern

Çiçekli böcekli tasarımlardan hoşlanmıyor, davetiyeniz kısa ve net olsun istiyorsanız modern çizgilerde bir davetiye tam size göre. Yalın ve keskin hatlarla öne çıkan modern davetiyelerde düğün temanızda olacak renkleri kullanmanız çok daha şık duracaktır.

Düğün Davetiyesi İndirimleri

E-Davet Dijital Düğün Davetiyesi
%20 Indirim
11 1 2
E-Davet Dijital Düğün Davetiyesi

Haziran Sonuna Kadar Geçerli %20 İndirim Fırsatı!

Boutique.D'lara
%10 Indirim
236 10 54
Boutique.D'lara

Ay Sonuna Kadar Davetiyeleriniz %10 İndirimli Olarak Gönderilecektir !

sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Resmi

Düğününüz tarihi bir mekanda veya lüks bir otelde olacaksa, düğün temanız ve davetli profiliniz resmi bir düğün davetiyesi kullanmanızı gerektirebilir. Böyle durumlarda formal desenlerle hafifçe süslenmiş bir düğün davetiyesi kullanabilirsiniz. Böylelikle konuklarınıza da nasıl giyinmeleri gerektiği hakkında bir ipucu vermiş olacaksınız.

sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Uçarı

Yaz düğünlerinin tersine, sonbahar ve kış düğünlerinde çok yoğun renk ve desene sahip bir davetiye kullanmak uygun olmayabilir. Ancak yine de davetiyenize biraz espiri katmak niyetindeyseniz, yazı karakterleriyle oynayarak bu etkiyi yaratabilirsiniz.

sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Doğal

Eğer düğünü sonbaharda yapmayı seçmiş doğasever bir çiftseniz, doğadan sempatik figürleri davetiyenize taşımayı düşünebilirsiniz.

 Minimal
 yani “az çoktur” felsefesiyle yola çıkıp; mümkün olduğunca az metin, desen ve renkle bir davetiye hazırlamanız hem rafine zevklerinizi ortaya koymanıza hem de bütçenizi rahatlatmaya yarar.

sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Şehirli
veya Pastoral

Şehir yaşamından kopamayan çiftler için sofistike bir davetiye tarzı çok uygun olacaktır.
 Doğaya düşkün çiftler ise ağaç, çiçek gibi pastoral biçimlerin yer aldığı davetiyelerle, ağırbaşlılık ve zerafetten ödün vermeden de bir sonbahar düğünü davetiyesi hazırlayabilir.


sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Çiçekli

Çiçek deseni her mevsime uygun bir tema olmakla beraber sonbahar düğünleri için kullanıldığında kağıtta kabartma olarak kullanılması en uygun seçim olacaktır.
 Gelinliğinizde, saç aksesuarınızda veya başka detaylarda çiçekleri kullanacaksanız, davetiyenize de çiçekler kondurarak bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Retro

Büyük geometrik şekiller ve canlı renkler retronun en büyük habercisidir. Nostaljinin modası olarak da tanımlanabilecek retro akımının etkisinde bir davetiyeyle, aynı anda hem trendi yakalayabilir, hem de olgun misafirlerinizin kalplerini fethedebilirsiniz.sonbahar düğünlerine uygun davetiyeler

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

y. Güveç

Düğün Tarihi: 18.10.2014


Her mevsim mutlulukların kapısı...


Beyzanur Başarır

Düğün Tarihi: 18.10.2014


Güzel fikirleriniz için teşekkürleeerrr <3