Gelin Koçu Reyhan Altın

E-posta Gönder

5 yorum

Alternatif Fikirler

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori LCV / Planlama /Danışmanlık

Önerilen Firmalar

Pertaş Ulaşım
5

Çiğli

Pertaş Ulaşım

Tiyatral Nikah Sanatçısı
1 14

Konak

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Temsili Nikah Memuru
3

Konak

Temsili Nikah Memuru

Hakkında

Hazırsın ve doğru yoldasın...
Çünkü her şey planlandı.
Gelin Koçu Reyhan Altın, gelin adaylarının yaşayabileceği problemlerden bir diğerinin de zaman yönetimi olduğunu işaret etmektedir.
Koç, yaşam ve düğün planlamalarında sıkıntı yaşayan gelinlerin, olmasını istedikleri her şeyin yönetimini başarılı bir şekilde yaparak onlara gerçekten iyi bir rehber olduğunu da belirtmektedir...

Kayın validenizi memnun etmeye çalışmaktan ya da düğün günü etrafınızdaki kalabalık ve ayrıntılarla uğraşmaktan yoruldunuz mu? Öyle ise hemen gelin koçunuza gelin.
Yaşam koçluğunda olduğu gibi gelin koçluğunda da koçunuz, size atacağınız her adımda tavsiyede bulunmak, stresinizin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için yanınızdadır.
Ayrıca düğün ile ilgili hedeflerinizi belirlemede ve bu hedeflere ulaşmanızda etkin rol oynar. Düş Renkli Uçurtmalar’ın kurucusu ve profesyonel yaşam koçu Reyhan Altın, elbette her gelin adayının bir koça ihtiyacı olmayacağını; fakat fazlasıyla stres ortamı oluşturabilecek ve gelinin düğününden umduğu gibi haz almasını engelleyecek tarzda problemler yaşayanların mutlaka bir koçtan yardım aldıklarını söylemektedir...

İktisat mezunuyum. Uzun yıllar boyunca Kurumsal firmalarda müşteri ilişkilerinde görev aldım. Kariyerimde ilerlerken bana başarıyı getirenin gözlem yeteneğim ve insanları mutlu etmek için gösterdiğim içten çaba olduğunu fark ettim. Eğitim ve iş yaşantım boyunca her zaman başarılı olmak için çalıştım ve içimdeki öğrenme isteği hep artarak devam etti.
Ayşe Kulin’e ait güzel bir söz ve özdeşleşiyor aslında benim başlangıç hikayem. ‘Dünyanın en güzel hissi, birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi olduğunu bilmektir.’ Benim yaşamımda aynen böyle oldu. Beni ne maddi kazançlar ne de derecelendirilmiş başarılar, insanlara yardımcı olduğumu hissettiğim zamanlardaki kadar mutlu etmedi.
Yaşam koçluğu ve Danışmanlık için yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, kariyer koçluğu,profesyonel aile koçluğu, profesyonel aile danışmanlığı, profesyonel Eğitim Danışmanlığı, NLP, bireysel psikoloji, çevre psikolojisi, kadın psikolojisi, Tükenmişlik sendromu ve profesyonel Danışmanlık gibi uluslararası geçerliliğe sahip birçok eğitim aldım.
Çalıştığım kurumsal firmalarda da insan ilişkileri ve kişisel gelişimle ilgili bir çok eğitim ve seminere katılma fırsatı buldum.
Ancak kişisel düşüncem, bir yaşam koçunda olması gereken özellikleri taşımayan birinin alacağı eğitim,sesi güzel olmayan birinin alacağı Şan eğitiminden öteye geçemez.
Gün geçtikçe saygınlığı Artan bu meslekte özellikle durugörüm sayesinde fark yaratmayı ve gülümseyen yüzlere yenilerini katmayı hedefliyorum.

İletişim

Reyhan Altin

  • Adres: Kültür Mh. 1437 Sk. No:20 / 3 Alsancak

Gelin Koçu Reyhan Altın Yol Haritası

5 yorum


e&a

emel & adil

Düğün Tarihi: 01.05.2016

Düğünümden önce sizi tanımak yada varlığınızdan haber dar olmak isterdim. Evet düğünüm oldu şuan evliyim ama çok güzel anılarımın yanında gergin kötü anılarım da var. Eğer böyle bir yer olduğunu bilmeyi çok isterdim eşimin de benim de büyükler arasında kalmadan heranını zevkle yaşadığım... devamı 

s&m

senem & mert

Düğün Tarihi: 20.08.2016

En güzel günümün kabusa döneceğinden endişe etmeye başladığım zamanlarda tanıdım Reyhan Hanımı.
Yüzümdeki sivilceler dahil olmak üzere beni sıkan bunaltan herşeyden tek tek ve adım adım kurtulmamı sağladı. Seanslara devam ediyoruz. Her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum.

z&e

zeynep & erol

Düğün Tarihi: 07.05.2016

REYHAN hanim gercekten oncelikle sorunumu belirlemek konusunda bana cok yardimci oldu. Ofisin ortami zaten girer girmez huzur veriyor.
Çok teşekkür ediyorum eşim ve kendim adına

s&r

sivel & rüzgar

Düğün Tarihi: 02.04.2016

Evlenmekten vazgeçiyordum ki bir arkadaşım vasıtasıyla Reyhan Hanımla tanıştım. Özellikle kayınvalidemle olan anlaşmazlıklarımızda hep yol göstericim oldu. Yine aramız soguk ama en azından kazasız belasız düğünümüzü yaptık. Çok teşekkür ederim...

n&k

nehir & kemal

Düğün Tarihi: 03.03.2016

Alsancakta hiç tahmin edemeyeceğiniz bir mekan karşınıza cıkıyor .. büyüleyici ve eşsiz olduğunu söylesem abartmış olmam kapıdan içeri girince kendinizi özel ve kendinizi ait hissettiğiniz bir dünyada buluyorsunuz . REYHAN Hanım ile konuşmaya başlayınca hiç ayrılmak istemiyorsunuz.. biraz daha... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!