Mutlu Bir Gün

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutlu Bir Gün Genel Özellikler

  • Kategori

    LCV / Planlama /Danışmanlık

Mutlu Bir Gün Hakkında

Fark yaratan detaylara sahip, alternatif düğün fikirleri arayan çiftlerimiz için güzel bir haberimiz var! Biliyorsunuz, artık internet çağında yaşıyoruz. Her şey dijitalleşti. Öyleyse, “Neden düğün organizasyonu düzenleyecek çifte özel bir web sitesi yapmayalım?” diye düşündük. Bu düşüncelerin sonucunda da Mutlu Bir Gün markası olarak İzmir’de fikrimizi hayata geçirdik. Hem düğün sürecini eğlenceli kılıyor hem de sevdiklerinizle paylaşım yapacağınız bazı konularda web sitemiz aracılığıyla büyük kolaylık sağlıyoruz.

Seçtiğiniz tema ve form şekilleri ile birlikte size özel bir web sitesi hazırlıyoruz. Biliyoruz, tek tek misafirlerinizi arayarak fikirlerini almak ve kimin davetinize geleceğini sormak istiyorsunuz. Size özel hazırlayacağımız düğün web siteniz sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor. Çünkü tek bir link ile tüm konuklarınıza aynı anda ulaşıyorsunuz. Her birinin yorumlarını öğreniyor, hikayenize onları da ortak ediyorsunuz.

Web siteniz içerisinde bir de “Hikayemiz” bölümü bulunuyor. Burada kronolojik sıra ile eşinizle olan fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz. Böylece davetinize gelecek konuklarınıza önceden hikayenizi anlatmış oluyorsunuz. Bir diğer hizmetimiz ise, LCV hizmeti verdiğimiz kısım. Özellikle yemekli bir düğün daveti düzenliyorsanız kaç kişinin ve kimlerin geleceği hazırlıklar açısından çok önemli. Web sitemizdeki bu hizmet sayesinde tüm bu sorulara yanıt buluyorsunuz. Aynı zamanda düğün mekanının konum bilgisini de navigasyona entegre edilmiş bir haritayla paylaşabiliyorsunuz. Böylece konuklarınız davetiye taşıma zorunluluğundan kurtuluyor.

Bir başka önemli hizmetimiz ise online düğün davetiyesi tasarlamanıza imkan sağlıyor oluşumuz. Seçtiğiniz tema ve özelliklerin bir arada olduğu elektronik davetiyenizi tek bir tuşla tüm konuklarınıza gönderebilir, hatta gelip gelemeyeceklerini bile online olarak öğrenebilirsiniz.

Alternatif fikirler tutkunuysanız, doğru yerdesiniz. Hemen yandaki formu eksiksiz doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.