Temsili Nikah Memuru

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon - şov

Önerilen Firmalar

Pertaş Ulaşım
5

Çiğli

Pertaş Ulaşım

Tiyatral Nikah Sanatçısı
1 14

Konak

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Temsili Nikah Memuru
3

Konak

Temsili Nikah Memuru

Hakkında

Düğününüzü hem kendiniz hem de konuklarınız için eğlenceli bir şova dönüştürmek mi istiyorsunuz? Belki de nikahınıza katılamayan dostlarınız için düğününüzde hoş bir nikah töreni düzenlemek istiyorsunuz. Temsili Nikah Memuru isimli firmamızla bugüne kadar çok sayıda çiftin en özel anlarına eşlik eden bir ekibiz. Tecrübemiz ve farklı eğlence anlayışımızla her detayıyla unutulmaz bir düğüne ev sahipliği yapmaya hazır olun!

Temsili nikah töreni düzenlemek, uzun yıllardır evli olup hoş bir eğlenceyle nikah tazelemek isteyen kişilerle de çalışıyoruz. Görsel bir nikah düzenliyor adeta şov yapıyoruz. Güler yüzlü ve bir o kadar da esprili nikah memurumuz eşliğinde “Evet!” derken, hayatınıza unutulmaz bir anı daha kazandırmış olacaksınız.

Tecrübeli bir ekibiz. Yıllardır hem düğünlerde hem de televizyon ve film dünyasında başarıyla hizmet veriyoruz. Kamu spotlarında figüranlık yapmamızın yanı sıra, Atv’de Beni Bırakma, Star’da Sevdim Seni Bir Kere ve Fox Tv’de Savaşçı isimli yapımlarda yer alan bir firmayız. Özel günlerinizde önceliğimiz ise sizi eğlendirmek kadar aynı zamanda memnuniyetinizi de kazanmak. Bunun için de organizasyonunuzdan önce tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, hizmet içeriklerimizden ve organizasyon planlamamızdan bahsediyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet sunduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Biz de bu arenada hizmet kalitemiz, farkımız ve eğlencemizde dikkatleri üzerimize çekiyoruz. İşimizi profesyonel olarak yapıyor, eğlencemizle düğününüze renk katıyoruz. En büyük referansımız ise bizimle çalıştığı için mutlu olan çiftlerimiz.

Siz de temsili nikah memuru kiralama İzmir başlığında bir arama yapıyorsanız ve karşınıza bizim firmamız çıktıysa, çok şanslısınız demektir. Hizmet içeriklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmayı bekliyoruz.

İletişim

Yıldız Sert

  • Adres: İzmir

Temsili Nikah Memuru Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!