Ahşap Atölyem

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Ahşap Atölyem Genel Özellikler

 • Kategori

  Kişiye özel ürün

Ahşap Atölyem Hakkında

Düğün organizasyonlarının özel olmasını sağlayan küçük detaylar var. İzmir Bornova’da faaliyet gösteren Ahşap Atölyem olarak birbirinden farklı tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Düğün, kına, nişan, söz ve tüm organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz hoş geldin panosu, isim yazılı masa üstü süsü, isme özel puzzle şeklinde misafir defteri, isme özel ağaç şeklinde misafir defteri, anı kumbarası gibi birçok kişiye özel tasarımla müşterilerimizi memnun etme amacıyla çalışıyoruz.


Düğünlerinizin ve özel günlerinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu özel günlerde bizi tercih etmenizin verdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Ürünlerimizi kaliteli malzemeler kullanarak yapıyoruz. Uzun yıllar saklayacağınız bu özel tasarımların kaliteli olması çok önemli. Ayrıca ekonomik olarak da bütçeniz dahilinde ürünler sunarak kaliteli ve uygun fiyatı bir arada sunuyoruz.


Genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Yaratıcılığın ön planda olduğu işimizde ekibin uyum içinde olması ayrı bir önemlidir. İşimizi severek yapıyor, yaratıcı ve fark yaratan ürünlerimizi sizlere sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Seçmiş olduğunuz ürünlerin tamamen isteklerinize göre hazırlanması ve teslim edilmesi hummalı bir süreç gerektiriyor. İşimize vermiş olduğumuz değer ve göstermiş olduğumuz özen bizi biz yapan en büyük özelliğimiz. Tasarımlarımız arasından seçim yaparken karar vermekte zorlanacağınızı düşünüyor, karar alma sürecinizin tamamında fikir veriyor, yardımcı oluyoruz.


Ayrıca düğün davetiyeleri de hazırlıyoruz. Kullandığımız yazı fontlarından, tasarımlarına kadar tamamen özgün olan davetiyelerimizi istediğiniz adette temin edebiliyoruz.


Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. En kısa sürede elinizde olmasını sağlıyoruz. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Belirli bir miktar üzerindeki siparişleriniz için ise kargo ücreti almıyoruz.


Ürünlerimiz ve size özel tasarımlarımız hakkında daha fazla bilgi sahip olmak, size özel tekliflerimizden yararlanmak için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Abdi İpekçi Cd. No:106-B Yeşilova Bornova / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ahşap Atölyem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.