Flow of Flame

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Flow of Flame Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Flow of Flame Hakkında

Telafisi olmayan ve hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel günü, yani düğününüzü, farklı ve yaratıcı mı kılmak istiyorsunuz? Aradığınız isim; Flow of Flame! İzmir’de düğün için alternatif fikirler denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan ve gerçekleştirdiği her gösteride adından sıkça söz ettiren Flow of Flame, düğünlerinizi benzersiz kılmak için hazır!

Sıcakkanlı, güler yüzlü, işini seven ve iyi yapan bir ekip ile çalışıyoruz. Boş zamanlarımızda kendimizi sürekli geliştiriyor, ısınma ve çeşitli alıştırmalar yapıyoruz. En iyi performans için hem zihnimizi hem de vücudumuzu sürekli hazır tutuyoruz. Bu da İzmir’de bulunduğumuz sektörde bizi lider yapıyor.

Ateş gösterisi dışında farklı sahne şovlarını da icra edebiliyoruz. LED’ler kullanabiliyor, hulohooplar tercih edebiliyoruz. Flow of Flame olarak renkli ve görkemli dakikalar yaşatmak ve hafızalarınızda uzun süre yer etmek için sabırsızlanıyoruz!

En az sizin kadar biz de düğününüze profesyonel bir şekilde hazırlanıyoruz. Konseptinize uygun üniformalar giyiyor, gece uyumlu olmayı planlıyoruz. Hazırlıklarımız için çok önceden düğün mekânına geliyor, hiçbir aksaklığın yaşanmaması için provalar yapıyoruz. Gerekli tüm aksesuarlarımızın eksiksiz olması için kontrollerimizi tamamlıyor ve sizinle birlikte biz de bu gecenin başlaması için geri sayım yapıyoruz.

Sahne şovlarımızı düğünler dışında da pek çok özel ve kurumsal gecelerde gerçekleştirebiliyoruz. Doğum günleri, partiler, mezuniyet balolarının yanı sıra şirket davet ve etkinliklerinde rol alıyoruz. Aynı zamanda konser ya da festival gibi büyük organizasyonlarda bugüne kadar birçok kez sahne aldık. Gecenizi nasıl güzelleştirmemiz gerektiğini iyi biliyoruz. Sıra dışı ve farklı bir organizasyon için Flow of Flame çok doğru bir tercih olacak!

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak bir gösteriye imza atmaya hazırız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.