So Cute Bride Team

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

So Cute Bride Team Genel Özellikler

 • Kategori

  LCV / Planlama /Danışmanlık

So Cute Bride Team Hakkında

İsmimizden de anlayacağınız üzere biz sadece düğün gününüzde “hayallerinizi gerçeğe dönüştüren” bir organizasyon firması değiliz. Evlenme kararı aldığınız anın mutluluğunu ve heyecanını yaşarken “Bu düğün bize ne kadara patlar?”, “Gelinliğin içine nasıl gireceğim?”, “Balayına nereye gitsek?”, “Evimin dekorasyonu nasıl olmalı?”, “Ya düğün günü bir aksilik çıkarsa!” gibi soruların bu büyüyü bozmasına izin vermeyen bir “gelin takımı”yız. Farklıyız... Ve herkes nev-i şahsına münhasır birer bireyken düğünlerin bir örnek olmasına karşıyız.

Bu yüzden test ve anketlerle sadece kendi düğününüzde görebileceğiniz konsept çalışmaları yapıyoruz. Hatta düğününüzün kusursuz olması için müstakbel eşinizin ve sizin astrolojik haritanızı bile göz önünde bulunduruyoruz. Gelinliğinizin içinde kendinizi bir masal prensesi gibi hissetmeniz için - kusura bakmayın ama - düğün gününe kadar yediğiniz lokmayı sayıyoruz. Gelinlik provası ya da gelin çiçeği için siz koşturmuyorsunuz; biz seve seve sizin peşinizden koşturuyoruz.

Yeni bir yuva kurarken ve balayı bavulunuzu hazırlarken hiçbir eksiğiniz kalmasın istiyoruz. Hayatınızın bu en tatlı telaşında bırakın her şeyi biz yapalım demiyoruz; "birlik" olalım diyoruz. Biz kısaca kendimize “Gelin Koçu” diyoruz. Üstelik “gelin” olmanın sadece düğün gününe mahsus olmadığını çok iyi biliyoruz. Siz de düğün öncesi, düğün günü ve düğün sonrasında profesyonel bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarsanız her zaman bir kahveye bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Gaziosmanpaşa Bul. No:613/p-5 Alsancak-İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  So Cute Bride Team Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.