So Cute Bride Team

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori LCV / Planlama /Danışmanlık

Önerilen Firmalar

Pertaş Ulaşım
5

Çiğli

Pertaş Ulaşım

Tiyatral Nikah Sanatçısı
1 14

Konak

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Temsili Nikah Memuru
3

Konak

Temsili Nikah Memuru

Hakkında

İsmimizden de anlayacağınız üzere biz sadece düğün gününüzde “hayallerinizi gerçeğe dönüştüren” bir organizasyon firması değiliz. Evlenme kararı aldığınız anın mutluluğunu ve heyecanını yaşarken “Bu düğün bize ne kadara patlar?”, “Gelinliğin içine nasıl gireceğim?”, “Balayına nereye gitsek?”, “Evimin dekorasyonu nasıl olmalı?”, “Ya düğün günü bir aksilik çıkarsa!” gibi soruların bu büyüyü bozmasına izin vermeyen bir “gelin takımı”yız. Farklıyız... Ve herkes nev-i şahsına münhasır birer bireyken düğünlerin bir örnek olmasına karşıyız.

Bu yüzden test ve anketlerle sadece kendi düğününüzde görebileceğiniz konsept çalışmaları yapıyoruz. Hatta düğününüzün kusursuz olması için müstakbel eşinizin ve sizin astrolojik haritanızı bile göz önünde bulunduruyoruz. Gelinliğinizin içinde kendinizi bir masal prensesi gibi hissetmeniz için - kusura bakmayın ama - düğün gününe kadar yediğiniz lokmayı sayıyoruz. Gelinlik provası ya da gelin çiçeği için siz koşturmuyorsunuz; biz seve seve sizin peşinizden koşturuyoruz.

Yeni bir yuva kurarken ve balayı bavulunuzu hazırlarken hiçbir eksiğiniz kalmasın istiyoruz. Hayatınızın bu en tatlı telaşında bırakın her şeyi biz yapalım demiyoruz; "birlik" olalım diyoruz. Biz kısaca kendimize “Gelin Koçu” diyoruz. Üstelik “gelin” olmanın sadece düğün gününe mahsus olmadığını çok iyi biliyoruz. Siz de düğün öncesi, düğün günü ve düğün sonrasında profesyonel bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarsanız her zaman bir kahveye bekliyoruz.

İletişim

Esin Ardic

  • Adres: Gaziosmanpaşa Bul. No:613/p-5 Alsancak-İZMİR

So Cute Bride Team Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!