Tiyatral Nikah Sanatçısı

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Konak, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon - şov

Önerilen Firmalar

Pertaş Ulaşım
5

Çiğli

Pertaş Ulaşım

Tiyatral Nikah Sanatçısı
1 14

Konak

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Temsili Nikah Memuru
3

Konak

Temsili Nikah Memuru

Hakkında

Tiyatral Nikah İstanbul ( Türkiye Geneline Hizmet )

Düğününüzle nikahınız aynı tarihe denk gelemediyse, sevdiklerinizden nikahınıza katılamayanlar olduysa ya da siz nikah töreninizin tadına doyamadıysanız çözümü Bora Ünsal sunuyor!

Artık nikah tarihinizle düğün tarihinizi denk getirmek için uğraşmanıza, hayallerinizdeki düğün mekanından vazgeçmenize ya da planlarınızı ertelemenize gerek kalmadı.

Tiyatral Nikah Nedir ?

Tiyatral Nikah bazı sebeplerden ötürü nikahını düğün günü gerçekleştiremeyen çiftler için ortaya çıkmış, esprili, çok eğlenceli bir kurmaca nikah töreni. Bora Ünsal nikah memurunuz olarak yanınızda olacak ve sizin isteklerinizle şekillenecek bir metinle nikahınızı kıyacak. Böylece nikah töreninize katılamayan misafirleriniz bu esprili anlarda çok eğlenecek, siz ise o güzel anları yeniden ve bol kahkahalı yaşayacaksınız. Düğün videolarınızda da ölümsüzleşecek bu anlar sizin için de unutulmaz olacak.

Elbette ki Bora Ünsal bu işi bir sanat, bir tiyatro oyunu olarak değerlendiriyor. Bu yüzden de kendisine tiyatral nikah sanatçısı demek daha doğru. Bu sanat, sunulan bu hizmet de gerçek bir nikah olmadığından tiyatral nikah sanatçımız Bora Ünsal çiftlerden resmi nikahlarını kıydırmış olmalarını istiyor ve evlilik cüzdanlarını rica ediyor. Bu titiz çalışma prensibi ise Bora Ünsal'a gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizin bir göstergesi.

Düğününüz nerede olursa olsun Bora Ünsal bu eğlenceli ve unutulmaz anları size yaşatmaya hazır. Şehir kısıtlaması olmaksızın, dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda en özel gününüze eşlik edecek. Önceden iletişim kurarak nikah metninizle ilgili detayları görüşebilirsiniz. Ardından prova da yapıp düğün anınızda rahatça anın tadını çıkarabilirsiniz. Konuklarınız için de büyük sürpriz olacak olan bu tiyatral nikah töreni hayal ettiğinizden bile güzel geçecek.

Tiyatral nikah sanatçımız Bora Ünsal sizinle ilk görüşmelerini yaptığında sizi tanımak için bazı sorular soracak. Bu sohbet esnasında ise sizlerle ilgili yakalayacağı ipuçlarına tiyatral nikah metninde yer verecek. Müthiş esprili ve sıra dışı bu nikahın herkesi hayran bırakacağına emin olabilirsiniz.

Tiyatral Nikah Tazeleme Töreni

Sadece yeni evlenecekler için değil, yıllar önceki nikahlarını tazelemek için de çiftler tiyatral nikah tercih edebilir. Bu sayede yıllardır süren birlikteliklerine muzip bir anı, unutulmaz bir eğlence katmış olurlar.

Siz de Bora Ünsal ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

İletişim

Bora Ünsal

  • Adres: İzmir

Tiyatral Nikah Sanatçısı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!