Tiyatral Nikah Sanatçısı

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir. Haritada Gör

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tiyatral Nikah Sanatçısı Genel Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Tiyatral Nikah Sanatçısı Hakkında

Bazen düğün ve nikah tarihleriniz aynı güne denk gelemeyebiliyor. Ya da sevdiklerinizin büyük bir çoğunluğu nikaha katılamadığı için o neşeli “Evet!” kelimelerini duyma şansları olmuyor. İşte ben burada devreye giriyorum. Ben, Bora Ünsal. Çok özel Tiyatral Nikah Sanatçısı hizmetimle size o değerli anları tekrar yaşayabilirim. Düğün davetinizde renkli bir şovla yeniden evet demek isterseniz, gelin, birlikte eğlenceli dakikalara imza atalım!

Deneyim
Tiyatral nikah memuru nedir, dediğinizi duyar gibiyim! Bu hizmetin sanatın bir parçası, adeta bir tiyatro oyunu olduğunu söyleyebilirim. Sizi hem bir sanat gösterisinin oyuncuları yapıyor, hem de nikah töreninizi yeniden deneyimlemenizi sağlıyorum. Resmi nikah törenleri gerçekleşmiş olan çiftlerimizin evlilik cüzdanlarını gördükten sonra birlikte bu özel şovu planlıyoruz. İşimi titizlikle yapıyorum ve hem size hem de misafirlerinize eğlenceli anlar yaşatıyorum.

Hizmetler
Bu özel nikah memuru hizmetini İzmir başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Antalya ve daha pek çok ilimizde verebiliyorum. Böylelikle nikah töreni seremoninizi resmi tarihlere değil, istediğiniz yer ve zamanda gerçekleştirebiliyoruz. Bu özel töreni düğününüzden önce bir araya gelerek birlikte planlıyoruz. Dilerseniz son derece ciddi ve gerçeğini aratmayacak bir nikah kıyabilirim. Önerileriniz doğrultusunda neşeli ve bol esprili bir gösteri de hazırlayabiliriz.

Nikahınızı kaçırmış olan misafirlerinizin bu özel ana eşlik etmesini de sağlamış oluyoruz. Düğün fotoğraflarınıza bakıp videoları izlerken sizi keyifle gülümsetecek anlar yaratacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Size daha iyi ve profesyonel bir hizmet verebilmek adına ön görüşmemizde çiftlerimizi tanımaya çalışıyorum. Amacım size dair ipuçları yakalayarak tiyatral nikah metninizde kullanmak. Birkaç prova sonrasında hazır oluyor ve sahnede kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlıyorum.

Tiyatral nikah törenimizi düğün konseptinize ve size uygun şekilde sunup, misafirlerinize neşeli bir atmosfer yaratıyoruz. Nikah tazelemek isteyen çiftlerimiz ise, özellikle evlilik yıldönümlerinde, gümüş ve altın yıl kutlamalarında bu hizmeti almak istiyor. Yıldönümünüzü farklı bir eğlenceyle kutlamak isterseniz, size özel bir merasim hazırlayabiliriz. Özel nikah memuru hizmetimle bu tip kutlamalarda da size unutulmayacak bir gösteri sunuyorum.

Tiyatral Nikah Memuru İzmir ve daha pek çok ilimizde severek hayata geçirdiğim bir performans. Düğün töreninizde nikah anının heyecanını yeniden yaşayabilir ve neşeli bir gösterinin yıldızları olabilirsiniz. Nikanızı ister resmi bir memur gibi, isterseniz de eğlenceli bir şovla kıyabilirim. Tiyatral nikah sanatçısı hizmetimle ilgili sorularınız için sayfanın altındaki bilgilerden bana ulaşabilir veya yan taraftaki formu doldurarak fiyat talep edebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.