Abiye ve Nişanlık Bursa

Beyaz Rüyam Askı

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Beyaz Rüyam Askı Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Beyaz Rüyam Askı Hakkında

Düğününüze kalan son birkaç adımdan biri de elbette nişan organizasyonunuz. Siz de heyecanla nişanlık bakıyorsanız, tam yerine geldiniz. Beyaz Rüyam Aşkı ailesi olarak Bursa nişanlık mağazaları arasında ismimizden başarıyla söz ettiren bir modaeviyiz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli ürünlerimizle özel organizasyonlarınızda giyeceğiniz abiyelerinizi özenle tasarlıyoruz.

Renk renk, çeşit çeşit birçok modele sahibiz. Hayalinizdeki nişan elbisesini bulmanız için çalışıyoruz. Bordodan maviye, griden yeşile çok sayıda renk seçeneğine sahibiz. Balık, midi boy gibi birçok modelimiz de seçeneklerimiz içerisinde yerini alıyor. Mağazamızdan içeri girdiğiniz andan itibaren sizinle yakından ilgilenen danışmanlarımız, ürünlerimizi tek tek gösteriyor. Tabii ki bu aşamaya gelmeden önce sizinle nasıl bir nişanlık istediğinizden konuşuyoruz. Renginden, modeline istediğiniz tarzları öğreniyor hatta nişan organizasyonunuzun konseptine de değiniyoruz. Çünkü en ufak detaylar bile doğru nişanlığı bulmanızda büyük rol oynuyor. Örneğin, nişan organizasyonunuzun konsepti bohem ise, giyeceğiniz nişanlığın ona uygun olması gerekir.

Bursa nişanlık kiralama firmaları arasında da yerimizi çoktan aldık. Kiralama hizmeti de sunarak, nişanlığını kiralamak isteyen gelin adaylarımızı mutlu ediyoruz. Nişanlık seçiminizi yaptıktan sonra sizi provaya alıyoruz. Bedeninize uygun düzeltmeler gerekiyorsa eğer hepsini kısa zamanda yapıyoruz. Bir haftadan az bir süre içerisinde de nişanlığınızı teslim ediyoruz. Tüm bunların hepsini kısa sürede, yorulmadan ve sadece bize uğrayarak halledebiliyorsunuz.

Nalbantoğlu’nda birbirinden güzel abiye ve nişanlık modellerimizle sizi bekliyoruz. Bizimle iletişime geçerek mağazamızı ziyaret etmenizi çok isteriz. Eğer siz de bizimle aynı dileği paylaşıyorsanız sayfanın yanında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz randevu al” butona tıklayabilir ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hangi ulaşım yolunu tercih edeceğiniz önemli değil! Önemli olan işin sonunda bize ulaşacak olmanız! Gelin, Beyaz Rüyam Aşkı ile hem kaliteyi hem de göz kamaştıran şıklığı sizinle buluşturalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Orhanbey Mahallesi Taşkapı Caddesi Genç Osman 2 Daire 8 Nalbantoğlu-Osmangazi / BURSA

  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Rüyam Askı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.