İstanbul'da Boğaz’a Nazır Tekne Düğünü Seçenekleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:25 dakika

17.06.2020

İstanbul’da tekne düğünü yapmak ve Boğaz'ın keyfini doyasıya çıkarmak isteyen çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek firmaları bir araya getirdik. Gemi, yat, tekne… Eşsiz Boğaz manzarasının tadını çıkarabilmeni sağlayacak firmalar arasından sana uygun bir seçenek mutlaka bulacaksın!

istanbul tekne düğünü

1- Beyaz Martı Davet Gemisi

İstanbul Boğazı’nın daimi misafirleri martılardan ismini alan Beyaz Martı Davet Gemisi, Boğaz'da, yıldızların altında eğlenceli bir düğün için tercih edebileceğiniz firmalar arasında yer alıyor.

Beyaz Martı yolcu gemisinde açık hava ve kokteyl kapasitesi 500-750 kişi, kapalı alan kapasitesi ise 400-500 arasında. Gemiyi yerinde incelemek isteyenler için geminin bağlama yerinin Sarıyer’de olduğunu da belirtelim.

beyaz martı


Beyaz Martı'yla ilgili detaylı bilgiye şu yazımızdan da ulaşabilirsin: Boğaz’da Süzülen Şık Bir Düğün Mekanı: Beyaz Martı Davet Gemisi

2- Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon, 2000’li yılların başından bu yana sektörde hizmet veriyor. İstanbul Boğazı’nda binlerce davete imza atan firma yıl içinde ortalama 200.000 kişiyi ağırlıyor.

Yemekli düzende 500, kokteyl düzeninde 1000 kişiye kadar davetli ağırlamanızı sağlayan Joy Tekne Organizasyon, istediğin alan süslemesini gerçekleştiriyor. Aklında bir fikir yoksa, firmanın organizasyon ekibinin profesyonel destek sunduğunu da belirtelim.

Bosphorus Tekne Turu


Firmayla ilgili tüm detayları şu yazımızda anlattık: Boğaz’da Düğünün Keyfine Joy Tekne Organizasyon ile Varın!

3- Bosphorus Tekne Turu

Bosphorus Tekne Turu firmasının, düğün ve davet gibi organizasyonlar için 1000 kişiye kadar farklı kapasitede yat, taka tipi ve restoran tipi tekneleri bulunuyor.

Firma, istediğin catering ve organizasyon firmaları ile anlaşman için opsiyon sunuyor. Yalnızca dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar. Birçok İstanbul tekne düğününde olduğu gibi Bosphorus bünyesindeki teknelerde de organizasyon saat 03:00’ten sonra da devam edebiliyor.

Bosphorus Tekne Turu

4- İncisu Yatı

15 yıldan fazla süredir düğünlere ev sahipliği yapan İncisu Yatı, geniş davetli listelerini ağırlayabilecek kapasiteye sahip.

Alt salonunda toplam 300 kişiye kadar yemekli bir düğün yapılabileceği gibi, alt ve üst salonu birlikte kullanarak toplamda 500 kişilik bir organizasyon düzenlemek mümkün. Firmanın, yemekli organizasyonlar için Diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri de mevcut.

İncisu Yatı

İncisu Yatı

İncisu Yatı

Firmayı İncele

Firma ilgini çektiyse şu yazımıza da göz atmanda fayda var: İncisu Yatı’nda Evlenin, Boğaz Şahidiniz Olsun!

5- Mavi Boğaz Turizm

Mavi Boğaz Turizm; maksimum yemekli kapasitesi 300 ile 400 arasında değişen, yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmetleri sağlayan bir İstanbul tekne düğünü firması.

Boğaz'da, yıldızların altında eğlenceli bir düğün için tercih edebileceğin Mavi Boğaz Turizm’de, gece 02:00'ye kadar servis ve müziğe devam edilebiliyor. Mavi Boğaz Turizm teknesinde çiftlerin istediği düğün konsepti için profesyonel bir organizasyon ekibinin bulunduğunu da söyleyelim.

i̇stanbul'da boğaz’a nazır tekne düğünü seçenekleri

6- Bosfor

Uzun süredir sektörde faaliyet gösteren Bosfor düğünler için özel aydınlatmaları ve dekorasyonunu çiftlerin istediği konsepte göre hazırlayabiliyor. 200-300 kişilik konuk ağırlayabilme imkanı sunan Bosfor'da rotayı, isterlerse, çiftler de belirleyebiliyor.

Bosfor

7- Beyaz Kuğu

Uzun süredir Boğaz’da faaliyet gösteren Beyaz Kuğu, şık ve keyifli düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Firma, ismini de yansıtan bembeyaz dekorasyonuyla, sadelikten hoşlanan çiftler için masal gibi bir düğün de vadediyor. Teknenin, farklı hava koşulları için hem kapalı hem de açık alanının olduğunu da eklemeden geçmeyelim.

Beyaz Kuğu

Beyaz Kuğu

Beyaz Kuğu

Firmayı İncele

8- Bella Bosphorus Teknesi

150-200 kişilik davetli ağırlama kapasitesine sahip Bella Bosphorus Teknesinde düzenlenen organizasyonlarında genellikle zarif kullanılıyor.

Bu süslemelerde çiftlerin taleplerine göre değişiklik yapılabiliyor. Firmada, yemekli düğün yapacak çiftler için birbirinden lezzetli menü seçenekleri de bulunuyor.

Bella Bosphorus Teknesi

Boğaz'a nazır düğün fikri hoşuna gittiyse şuraya da ilgini çekebilecek bir yazımızı bırakıyoruz: Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

9- Tane Turizm

Tane Turizm, nefis Boğaz manzarasına karşı eğlenceli bir düğün organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlere hizmet veriyor.

300 kişiye kadar çıkan kapasiteye sahip teknede mevsime göre hem açık hem de kapalı alanlar bulunuyor. Çiftlerin taleplerine uygun hizmet verebilmek için firmanın çözüm ortaklarının bulunduğunu da ekleyelim.

Tane Turizm

Tane Turizm

Tane Turizm

Firmayı İncele

10- Uçarsu Gezi Tekneleri

İstanbul teknede düğün organizasyonu için hizmet veren firmalar açısından oldukça zengin. Bu firmalardan biri de 400 kişiye varan davetli kapasitesine sahip 33 metre uzunluğundaki Uçarsu Gezi Tekneleri.

Firmada çiftlerin düğün için ihtiyaç duyabileceği neredeyse tüm hizmetler bulunuyor. Süsleme, servis ve temizlik, düğün pastası, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler için firmayla çalışabilirsin. Yemekli organizasyonlar için de firmanın geniş menü seçenekleri bulunduğunu da bilmende fayda var.

Uçarsu Gezi Tekneleri

Teknede düğün İstanbul’daki hangi firmalarda yapılır diye merak eden çiftler için önerilerimizi sıraladık. Sen de Boğaz’da tekne düğünü yapmak istiyorsan, seçeneklerinin bu firmalarla sınırlı olduğunu düşünme. İstanbul tekne düğünü firmalarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçerek teklifi alabileceğini de unutma.

Tekne Düğünleri

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Tekne Düğünü kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Tekne Düğünü Firmaları

Tekne Düğünü kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum