İstanbul'da Boğaz’a Nazır Tekne Düğünü Seçenekleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:48 dakika

11.01.2021

İstanbul’da tekne düğünü yapmak ve Boğaz'ın keyfini doyasıya çıkarmak isteyen çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek firmaları bir araya getirdik. Gemi, yat, tekne… Eşsiz Boğaz manzarasının tadını çıkarabilmeni sağlayacak firmalar arasından sana uygun bir seçenek mutlaka bulacaksın!

istanbul tekne düğünü

Beyaz Martı Davet Gemisi

İstanbul Boğazı’nın daimi misafirleri martılardan ismini alan Beyaz Martı Davet Gemisi, Boğaz'da, yıldızların altında eğlenceli bir düğün için tercih edebileceğiniz firmalar arasında yer alıyor. Beyaz Martı yolcu gemisinde açık hava ve kokteyl kapasitesi 500-750 kişi, kapalı alan kapasitesi ise 400-500 arasında. Gemiyi yerinde incelemek isteyenler için geminin bağlama yerinin Sarıyer’de olduğunu da belirtelim.

neşeli günümüz

Beyaz Martı'yla ilgili detaylı bilgiye şu yazımızdan da ulaşabilirsin: Boğaz’da Süzülen Şık Bir Düğün Mekanı: Beyaz Martı Davet Gemisi

İncisu Yatı

15 yıldan fazla süredir düğünlere ev sahipliği yapan İncisu Yatı, geniş davetli listelerini ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Alt salonunda toplam 300 kişiye kadar yemekli bir düğün yapılabileceği gibi, alt ve üst salonu birlikte kullanarak toplamda 500 kişilik bir organizasyon düzenlemek mümkün. Firmanın, yemekli organizasyonlar için Diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri de mevcut.

İncisu Yatı

Firma ilgini çektiyse şu yazımıza da göz atmanda fayda var: İncisu Yatı’nda Evlenin, Boğaz Şahidiniz Olsun!

Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon, 2000’li yılların başından bu yana sektörde hizmet veriyor. İstanbul Boğazı’nda binlerce davete imza atan firma yıl içinde ortalama 200.000 kişiyi ağırlıyor. Yemekli düzende 500, kokteyl düzeninde 1000 kişiye kadar davetli ağırlamanızı sağlayan Joy Tekne Organizasyon, istediğin alan süslemesini gerçekleştiriyor. Aklında bir fikir yoksa, firmanın organizasyon ekibinin profesyonel destek sunduğunu da belirtelim.

Joy Tekne Organizasyon

Firmayla ilgili tüm detayları şu yazımızda anlattık: Boğaz’da Düğünün Keyfine Joy Tekne Organizasyon ile Varın!

Bosphorus Tekne Turu

Bosphorus Tekne Turu firmasının, düğün ve davet gibi organizasyonlar için 1000 kişiye kadar farklı kapasitede yat, taka tipi ve restoran tipi tekneleri bulunuyor. Firma, istediğin catering ve organizasyon firmaları ile anlaşman için opsiyon sunuyor. Yalnızca dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar. Birçok İstanbul tekne düğününde olduğu gibi Bosphorus bünyesindeki teknelerde de organizasyon saat 03:00’ten sonra da devam edebiliyor.

Bosphorus Tekne Turu

Sunset Cruise

Sunset Cruise; maksimum yemekli kapasitesi 100 ile 200 arasında değişen, yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmetleri sağlayan bir İstanbul tekne düğünü firması. Boğaz'da, yıldızların altında eğlenceli bir düğün için tercih edebileceğin Sunset Cruise’da, gece 00:00'a kadar servis ve müziğe devam edilebiliyor. Yemekli düzende 200 kişilik gruplara kadar servis sunabilen Sunset Cruise İstanbul teknesinde çiftlerin istediği düğün konsepti için profesyonel bir organizasyon ekibinin bulunduğunu da söyleyelim.

Sunset Cruise

Şanzelize Yatı

17 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren Şanzelize Yatı düğünler için özel aydınlatmaları ve dekorasyonunu çiftlerin istediği konsepte göre hazırlayabiliyor. 400 kişiden fazla konuk ağırlayabilme imkanı sunan Şanzelize’de rotayı, isterlerse, çiftler de belirleyebiliyor.

Şanzelize Yatı

İstanbul'da tekne düğünü fiyatlarıyla ilgili fikir sahibi olmak istiyorsan şu yazımıza da bakmanı öneriyoruz: Her Bütçeye Uygun Tekne Düğünü Önerileri

Eftalya Tekne Turu

40 yılı aşkın süredir Boğaz’da faaliyet gösteren Lüfer Tekneler Grubu’nun yan kuruluşu olan Eftalya Tekne Turu, 2000 yılından bu yana düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Gelin ve damada özel yatla giriş, canlı çiçekle süsleme, drone çekimi ve havai fişek gösterisi gibi hizmetleriyle öne çıkan firmanın filosunda 100 kişiye kadar çıkan, farklı kapasitelerde 10 tekne bulunuyor. Teknelerin, farklı hava koşulları için hem kapalı hem de açık alanının olduğunu da eklemeden geçmeyelim.

Eftalya Tekne Turu

Firmayla ilgili daha fazla bilgi için şu yazımıza da göz atabilirsin: Düğününüzün Her Anı İçin Farklı Bir Manzara: Eftalya Tekne Turları

Sahil Tur

300-400 kişilik davetli ağırlama kapasitesine sahip Sahil Tur teknesinde düzenlenen organizasyonlarında genellikle beyaz ve ışıltılı süslemeler kullanılıyor. Bu süslemelerde çiftlerin taleplerine göre değişiklik yapılabiliyor. Firmada, yemekli düğün yapacak çiftlerin, Türk ve dünya mutfağının seçkin yemekleri arasından damak zevklerine en uygun olanları tercih edebilmesi için menü tadımı hizmeti de bulunuyor.

Sahil Tur

Boğaz'a nazır düğün fikri hoşuna gittiyse şuraya da ilgini çekebilecek bir yazımızı bırakıyoruz: Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

İstanbul City / Gemze

İstanbul City, nefis Boğaz manzarasına karşı eğlenceli bir düğün organizasyonu düzenlemek isteyen çiftleri Boğaziçi Yaltur İskelesi’nde bekliyor. 150 kişiye kadar çıkan kapasiteye sahip teknede mevsime göre hem açık hem de kapalı alanlar bulunuyor. Çiftlerin taleplerine uygun konsept hazırlayabilen firmanın dışarıdan fotoğraf sanatçısı, organizasyon ve catering firması getirebilmesine imkan tanıdığını da ekleyelim.

İstanbul City

Seyr-ü Sefa

İstanbul teknede düğün organizasyonu için hizmet veren firmalar açısından oldukça zengin. Bu firmalardan biri de 350 kişiye varan davetli kapasitesine sahip 36 metre uzunluğundaki Seyr-ü Sefa. Firmada çiftlerin düğün için ihtiyaç duyabileceği neredeyse tüm hizmetler bulunuyor. Süsleme, servis ve temizlik, düğün pastası, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler için firmayla çalışabilirsin. Yemekli organizasyonlar için de firmanın geniş menü seçenekleri bulunduğunu da bilmende fayda var.

Seyr-ü Sefa

Teknede düğün İstanbul’daki hangi firmalarda yapılır diye merak eden çiftler için önerilerimizi sıraladık. Sen de Boğaz’da tekne düğünü yapmak istiyorsan, seçeneklerinin bu firmalarla sınırlı olduğunu düşünme. İstanbul tekne düğünü firmalarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçerek teklifi alabileceğini de unutma.

Tekne Düğünleri

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Tekne Düğünü kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Tekne Düğünü Firmaları

Tekne Düğünü kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum