Tekne Düğünü İstanbul

Tekne Mania

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tekne Mania Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Tekne Mania Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Tekne Mania Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Tekne Mania Sıkça Sorulan Sorular

Tekne Mania düğün fiyatları ne kadar?

Tekne Mania düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Tekne Mania düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tekne Mania kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tekne Mania 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tekne Mania düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tekne Mania düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Tekne Mania düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tekne Mania düğün dışında kına, parti, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Tekne Mania Hakkında

2004 yılından itibaren turizm ve organizasyon sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev almış deneyimli yöneticilerimiz tarafından kurulan Tekne Mania’da yaz düğünlerinin adeta vazgeçilmezi olan tekne düğünleri için size hizmet veriyoruz.

İstanbul tekne kiralama firmaları arasında etkinlik sektöründe hizmet verdiğimiz Tekne Mania’da hayalini kurduğunuz eğlenceyi sizin için organize ediyoruz. Misafir sayınız, davetinizin içeriği ve bütçeniz doğrultusunda size özel bir planlama yaparak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Sizden öğrendiğimiz detaylı bilgiler sonucunda portföyümüzde mevcut olan teknelerimizle size çeşitli alternatifler sunuyoruz.

Tekne kiralama hizmetimizin yanı sıra kurumsal etkinlikler, toplantılar, transferler, iftar organizasyonları, turlar, kongre gezileri ve yemekli etkinlikler için size hizmet veriyoruz. Bize güvenen çiftlerimizle birlikte A’dan Z’ye tüm detaylarla eksiksiz olarak ilgilendiğimiz, sorunsuz organizasyonlar düzenliyoruz.

1’den 500’e kadar misafir ağırlama kapasitemizle ihtiyaçlarınıza uygun cevaplar veriyoruz. Sayısı 40’ı aşkın yat, gulet, tur ve restoran tipi teknelerimizle size yardımcı oluyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve alanında uzman tekne personellerimizle güvenliğinizi de düşünüyoruz. Keyifli, konforlu ve unutulmaz bir organizasyonun tam ortasında kendinizi bulmanızı sağlıyoruz.

Boğaz’ın eşsiz güzelliğiyle büyüleneceğiniz tekne davetinizi “Amacımız tekne kiralamak değil, etkinliğinizi devir almak!” sloganıyla çalışarak yürütüyoruz. Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyor ve içinize sinecek bir etkinlik planlaması yapıyoruz. Süslemeden yemek menülerine kadar her ayrıntıda fikrinizi alıyor, istekleriniz doğrultusunda içerik oluşturuyoruz.

Hoş geldiniz kokteyli verdiğimiz yatlarımızda antre, serpme, salata, ara sıcak, ana yemek, garni, mevsim meyveleri, ortaya tatlı aynası ve limitsiz yerli içki seçeneklerimiz bulunuyor. Damak zevkiniz doğrultusunda kendi menü listenizi oluşturabiliyorsunuz.

Siz de Tekne Mania’nın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Cevdet Paşa Cad. Bebek (Boğaziçi Üni. Karşısı) Beşiktaş / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.