Tekne Düğünü İstanbul

Teknede VIP Organizasyon

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Teknede VIP Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Teknede VIP Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Teknede VIP Organizasyon Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Teknede VIP Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Teknede VIP Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Teknede VIP Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Teknede VIP Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Teknede VIP Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Teknede VIP Organizasyon 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Teknede VIP Organizasyon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Teknede VIP Organizasyon düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Teknede VIP Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Teknede VIP Organizasyon düğün dışında parti, kına, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Teknede VIP Organizasyon Hakkında

Yakamozla parlayan İstanbul Boğazı’nın aşkınıza şahitlik edeceği muhteşem bir organizasyon… Hayalleriniz kadar güzel değil mi bu düşünce? Fakat imkânsız değil! Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğimiz eşsiz bir düğün için sizi teknemize davet ediyoruz.

Yıllara meydan okuyan tecrübemiz ve kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ile İstanbul Boğazı’nın eşsiz sularında unutulmayacak davetlere ev sahipliği yapıyoruz. A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyor, istek ve beklentilerinizi de dikkate alarak hep hayalini kurduğunuz düğünü yaşamanıza olanak sağlıyoruz.

Çengelköy VIP Yatçılık ile iletişime geçtiğiniz anda sizi hem daha yakından tanımak hem de düğün yapacağınız yeri göstermek amacıyla hemen bir ön görüşme tarihi ayarlıyoruz. Bu görüşmelerimizde nasıl bir düğün konsepti oluşturacağımızı, yemek menüsünde hangi lezzetlerin olacağı gibi detayları belirliyoruz. Böylece tüm süreciniz, profesyonel bir şekilde planlanmış oluyor.

Teknemiz yemekli düzende 70 kişiye kadar çıkabilen kapasitesiyle hizmet veriyor. Eğer kokteyl şeklinde bir organizasyon yapmak isterseniz masa düzenimizi bu istediğine uygun olacak şekilde yeniden oluşturabiliriz. Ferah yapısıyla dikkat çeken etkinlik alanımızda modern tasarımın en güzel örneğini göreceksiniz. Süsleme konusunda da elimizden geldiğince size yardımcı oluyoruz. Tabii sizin aklınızda farklı bir konsept oluşturmak varsa, bu istediğinizi profesyonel bir şekilde yerine getirecek organizasyon firmalarıyla iş ortaklığı yapmanız da fayda var.

Böylesine güzel bir ortamda sevdiklerinizle birlikte eğlenmek de isterseniz değil mi? O zaman son teknoloji ile üretilen ışık ve ses sistemiyle donatılmış pist alanımız tam da size göre. Burada en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde dans ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, geleceğinize tebessümle hatırlayacağınız çok güzel anılar bırakacaksınız.

İstanbul tekne düğün fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmındaki iletişim bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

  Boğazın Eşsiz Güzelliğinde Vip Yat ve Davet Teknemizde Düğün Nişan Kina Gecesi... devam 

İletişim

 • Adres::

  Bebek, Cevdet Paşa Cd., 34342 Beşiktaş/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Teknede VIP Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.