Teknede VIP Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Teknede VIP Organizasyon
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Teknede VIP Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Teknede VIP Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Teknede VIP Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Teknede VIP Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Teknede VIP Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Teknede VIP Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Teknede VIP Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Teknede VIP Organizasyon 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Teknede VIP Organizasyon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Teknede VIP Organizasyon düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Teknede VIP Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Teknede VIP Organizasyon düğün dışında parti, kına, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Teknede VIP Organizasyon Hakkında

Yakamozla parlayan İstanbul Boğazı’nın aşkınıza şahitlik edeceği muhteşem bir organizasyon… Hayalleriniz kadar güzel değil mi bu düşünce? Fakat imkânsız değil! Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğimiz eşsiz bir düğün için sizi teknemize davet ediyoruz.

Yıllara meydan okuyan tecrübemiz ve kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ile İstanbul Boğazı’nın eşsiz sularında unutulmayacak davetlere ev sahipliği yapıyoruz. A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyor, istek ve beklentilerinizi de dikkate alarak hep hayalini kurduğunuz düğünü yaşamanıza olanak sağlıyoruz.

Çengelköy VIP Yatçılık ile iletişime geçtiğiniz anda sizi hem daha yakından tanımak hem de düğün yapacağınız yeri göstermek amacıyla hemen bir ön görüşme tarihi ayarlıyoruz. Bu görüşmelerimizde nasıl bir düğün konsepti oluşturacağımızı, yemek menüsünde hangi lezzetlerin olacağı gibi detayları belirliyoruz. Böylece tüm süreciniz, profesyonel bir şekilde planlanmış oluyor.

Teknemiz yemekli düzende 70 kişiye kadar çıkabilen kapasitesiyle hizmet veriyor. Eğer kokteyl şeklinde bir organizasyon yapmak isterseniz masa düzenimizi bu istediğine uygun olacak şekilde yeniden oluşturabiliriz. Ferah yapısıyla dikkat çeken etkinlik alanımızda modern tasarımın en güzel örneğini göreceksiniz. Süsleme konusunda da elimizden geldiğince size yardımcı oluyoruz. Tabii sizin aklınızda farklı bir konsept oluşturmak varsa, bu istediğinizi profesyonel bir şekilde yerine getirecek organizasyon firmalarıyla iş ortaklığı yapmanız da fayda var.

Böylesine güzel bir ortamda sevdiklerinizle birlikte eğlenmek de isterseniz değil mi? O zaman son teknoloji ile üretilen ışık ve ses sistemiyle donatılmış pist alanımız tam da size göre. Burada en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde dans ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, geleceğinize tebessümle hatırlayacağınız çok güzel anılar bırakacaksınız.

İstanbul tekne düğün fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmındaki iletişim bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

  Boğazın Eşsiz Güzelliğinde Vip Yat ve Davet Teknemizde Düğün Nişan Kina Gecesi... devamı 

İletişim

 • Adres:

  Bebek, Cevdet Paşa Cd., 34342 Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Teknede VIP Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.