Küçük Prens Gezi Tekneleri*

Küçük Prens Gezi Tekneleri
Türkiye nin en büyük yolcu taşıma kapasitesine sahip olan Küçük Prens ve Prenses Melani isimli teknelerimiz ile HAYALLERİNİZİ HATIRALARA dönüştürüyoruz. 25 yıllık tecrübemiz ile mükemmeliyetçilikten asla ödün vermeyen firmamız ,kaliteli hizmet,güler yüzlü personelimiz ile siz misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyacağız. Düğün ,Nişan, kına gecesi, mezuniyet baloları, konferanslar ,bayi toplantıları, gündüz ve gece , yemekli ,yemeksiz tüm tekne kiralamalarınızda hizmetinizdeyiz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
N&D Nadin & Doğukan Düğün Tarihi: 04/09/2016

Öncelikle beni benden çok düşünen Mine hanıma ve tüm Küçük Prens ailesine çok teşekkür ederim.Gördüğümüz ilgi karşısında şımarmamak, kendimizi özel hissetmemek mümkün değildi. Tüm misafirler personellerin ilgi ve alakasından çok memmun kaldı. Şiddetle tavsiye ediyorum.

S&H Sultan & Hakkı Düğün Tarihi: 30/07/2016

Tekne yetkilisi Mine hanım ve ekibine çok teşekkür ederim,beklentimizin çok üstünde bir hizmet ve hayalerimin ötesinde bir düğünüm oldu.Büyük hayallerin tercihi küçük prens️️

G&B Gökçe & Bahadır Düğün Tarihi: 10/06/2016

Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. ..Tam manasıyla Unutamayacağımız bir gün oldu...Sunumları,güleryüzleri,beklentilerimizi fazlasıyla karşıladılar. Düğünden önce çok araştırdım.İYİ ki sizi tercih etmişiz . .. ..

EM Emir Düğün Tarihi: 10/09/2015

Herkes tercih edebilir, gayet memnun kaldım. Konuklarım çok memnun kaldı ilgili kişiler bizimle ilgilendiler yemekli organizasyondu yemekleri gayet güzeldi.

ME mehmet Düğün Tarihi: 04/07/2015

Hizmetlerı ve güler yüzlü karsılamaları bizi memnun etti. tekne düğünü düşünen çiftlere kesinlikle tercih etmelerini söyleyebilirim.

A&E Ayşe & Eyüp Düğün Tarihi: 14/06/2015

bu anın hiç gelmeyeceğini sanıyorduk.sanıyoruz sizde insan güzel şeyler olsun istiyor güzel anılar...Güzel birliktelikler ve gecenin sonunda tatlı bir mutlulukla ayrılmak Tüm bu süreçte telaşımızı paylaştınız.Sıkıntılarımıza ortak oldunuz an geldi ailemizin bir parçası gördük yakınlığınız hissettirdi bunu bize gecenin sonunda kararan gökyüzünün altında aydınlık mutlu yüzleri bıraktık ardımızda ......

A&T ayşen & Toros Düğün Tarihi: 16/05/2015

beklentilerimizin çok üstünde bir hizmet anlayışı ile karşılaştım.... yemeklerin bu kadar lezzet oluşu personelin titizliği ve tek tek misafir isteklerine cevap verebilmeleri muhteşemdi çok doğru bir karardı ayrıca kaptanımızın ev sahipliği görülmeye değer Küçük Prens ekibine tekrardan sonsuz teşekkürler..

N&C nazan & cemil Düğün Tarihi: 31/05/2014

kendi düğünüm dışında da katılmış olduğum tüm organizasyonlar muhteşemdi hizmet kalitesi mükemmelliğinden ödün vermeyen her defasında aynı heyecanla gittiğim bir düğün mekani tebriklerrr

İ&Y iklil & yüksel Düğün Tarihi: 02/06/2013

ben detaycı birisi olarak bizi bizden daha fazla düşünüp tüm güzellikleri önümüze getiren küçük prens ailesine sonsuz teşekkürler

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Küçük Prens Gezi Tekneleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Küçük Prens Gezi Tekneleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap