Boğazda Gezi Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Boğazda Gezi Davet Organizasyon
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Boğazda Gezi Davet Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Boğazda Gezi Davet Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Boğazda Gezi Davet Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Boğazda Gezi Davet Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Boğazda Gezi Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Boğazda Gezi Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Boğazda Gezi Davet Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Boğazda Gezi Davet Organizasyon 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Boğazda Gezi Davet Organizasyon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Boğazda Gezi Davet Organizasyon düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Boğazda Gezi Davet Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Boğazda Gezi Davet Organizasyon düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlikler, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Boğazda Gezi Davet Organizasyon Hakkında

İstanbul veya çevresinde bulunan misafirlerimizin tekne düğünü ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan Boğaz’da Gezi Davet Organizasyon, şık bir tekne ile karşınızda. İstanbul Boğazı’nın görkemli güzelliği eşliğinde hayallerinizi süsleyen bir düğün yaşayacaksınız. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Öncelikle kendimizi tanıtmak istiyoruz. Kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle 2009 yılından beri bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Boğaz turuyla başladığımız serüvenimize unutulmaz tekne düğünleriyle devam ediyoruz. Kaptanımızdan servis elemanlarımıza kadar profesyonel bir hizmet gösteriyor, sizleri en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz.

Tekne düğününüzün A’dan Z’sine kadar isteklerinizi ön planda tutuyor, planladığınız düğünü sunmak için çalışıyoruz. Belirlediğiniz bir rota varsa ona göre plan çıkarıyoruz. Düğünlerinizi açık ya da kapalı alanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Teknemizin her detayını tamamen belirlediğiniz konsepte göre dizayn ediyoruz. Zeminini dahi isteklerinize göre oluşturuyor, isterseniz şık bir ahşap zemine isterseniz de yeşil bir çim halıya sahip oluyorsunuz. Masa ve sandalyeleri istediğiniz renge göre giydiriyor, balon ya da çiçek süslemeleriyle destekliyoruz.

Tekne düğünlerinin en büyük avantajlarından biri de hem zaman hem de müzik konusunda herhangi bir kısıtlamanın olmamasıdır. İstediğiniz müzik türünü istediğiniz saate kadar çalabiliyor, son ses eşliğinde eğlenceli anlar yaşayabiliyorsunuz. Şık bir düğünden sonra konsepti tamamen değiştirip eğlenceli bir geceye döndürebilirsiniz.

Bugüne kadar birçok farklı organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Düğünler dışında kına geceleri, bekârlığa veda geceleri, evlilik teklifleri, söz ve nişan, mezuniyet baloları, yıldönümü, galalar, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler, lansmanlar gibi özel günleriniz için bizi tercih edebiliyorsunuz. Tecrübeli ekibimiz ile sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul’un kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşacağınız, Boğaz’ın eşsiz manzarasıyla gerçekleştireceğiniz şık bir düğün için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İstinye Mahallesi Samanyolu Sokak No:11 Sarıyer/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Boğazda Gezi Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.