Sarıyer Tekne Düğünü

Boğaz'da düğün yapmak istiyorsan Sarıyer tekne kiralama firmaları Düğün.com'da! Gemi, tekne ve yatları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

12 firma

Beyaz Martı Davet Gemisi

Sarıyer

Beyaz Martı Davet Gemisi

BEYAZ MARTI DAVET GEMİSİNE HOŞGELDİNİZ 1987 Yılında turizm sektörüne Beyaz Ada isimli gemimizle başlayıp, Beyaz Balina, Beyaz Prens gemilerimizle devam ettiğimiz serüvenimize, İstanbul Boğazı’nın...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

84 4 45
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri
Tekne düğünü yapmak istiyorsan ve İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet ediyorsan kesinlikle Sarıyer tekne düğünü firmalarına göz atmalısın. Büyükdere, İstinye, Kireçburnu ve Kocataş gibi bir çok önemli semte sahip olan Sarıyer’de istek ve beklentilerine en uygun tekne düğünü firmalarını bulabilirsin. Biliyorsun ki tekne düğünü hassas bir konu, eğer düğününün fırtına, yağmur vs. gibi hava olaylarından olumsuz etkilenmesini istemiyorsan düğününü kıştan ziyade yaz aylarında yapmalı ve hava durumu aracını kullanarak düğün gününde havanın nasıl olacağına bakmalısın. Sarıyer’deki tüm tekne düğünü firmalarını senin için listeledik. İstediğin firmanın profiline girip fotoğraflarına ve daha önce orada tekne düğünü yapmış çiftlerin yorumlarına bakıp, fiyat teklifi alabilirsin!