Kadıköy Tekne Düğünü

Kadıköy'de Tekne Düğünü yapmak için sitemizi ziyaret edin. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için hemen ücretsiz teklif al!

2 Firma Listeleniyor

Kadıköy

İncisu Yatı

İlkemiz % 100 müşteri memnuniyeti, şık, temiz yeni ve geniş yatımızla bunu başarmanın haklı gururuyla sayısız mutlu düğüne imza atmaya devam ediyoruz. Bu çiftlerden biride neden siz...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

HEDİYE 104 13 22

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri
Alışılagelmiş bir düğün istemiyorsan ve deniz tutkunu düğününe de yansıtmak istiyorsan kesinlikle tekne düğünü yapmalısın. Tekne düğünleri her ne kadar çok fazla davetli sayısına ev sahipliği yapamasalar da sevdiklerinle beraber eğlenceli bir etkinlik geçirmene vesile olacaklardır. Eğer Anadolu Yakası’nda tekne düğünü yapmak istiyorsan kesinlikle Kadıköy’ü seçmelisin. Kadıköy Bostancı, Caferağa, Kozyatağı, Suadiye ya da Fenerbahçe gibi önemli semtlere sahiptir. Dikkat et, misafirlerini davet ederken bunun bir tekne düğünü olacağından bahsetmelisin. Hem onlar gelirken hazırlıklı gelirler hem de içlerinde deniz tutanlar vs. varsa ona göre önlem alırlar. Burada senin için Kadıköy’deki tüm tekne düğünü firmalarını listeledik. İçlerinden beğendiklerini seçip ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.