Kadıköy Tekne Düğünü

Kadıköy'de Tekne Düğünü yapmak için sitemizi ziyaret edin. Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy ve Göztepe için hemen ücretsiz teklif al!

2 firma

İncisu Yatı

Kadıköy

İncisu Yatı

Eşsiz İstanbul ve boğaz manzarası eşliğinde yıllar geçse bile unutamayacağınız bir tekne düğününe imza atmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri İncisu Yatı’na bekliyoruz. Hizmetlerimizden...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500 kişi

Yemekli Kapasite

104 13 21
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri
Alışılagelmiş bir düğün istemiyorsan ve deniz tutkunu düğününe de yansıtmak istiyorsan kesinlikle tekne düğünü yapmalısın. Tekne düğünleri her ne kadar çok fazla davetli sayısına ev sahipliği yapamasalar da sevdiklerinle beraber eğlenceli bir etkinlik geçirmene vesile olacaklardır. Eğer Anadolu Yakası’nda tekne düğünü yapmak istiyorsan kesinlikle Kadıköy’ü seçmelisin. Kadıköy Bostancı, Caferağa, Kozyatağı, Suadiye ya da Fenerbahçe gibi önemli semtlere sahiptir. Dikkat et, misafirlerini davet ederken bunun bir tekne düğünü olacağından bahsetmelisin. Hem onlar gelirken hazırlıklı gelirler hem de içlerinde deniz tutanlar vs. varsa ona göre önlem alırlar. Burada senin için Kadıköy’deki tüm tekne düğünü firmalarını listeledik. İçlerinden beğendiklerini seçip ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.