Tekne Düğünü İstanbul

Selamet Tur

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Kübra & Yunusemre

Düğün Tarihi: 07.08.2016

4 agustos 2016 tarihinde 200 kişilik yemekli kına gecemi selamet safvet teknesinde gerçekleştirdim. Gerek yemeklerin lezzeti gerek personelin ilgisi mükemmeldi. Müzikler ve organizasyon hepsi isteğime göre yapıldı ve eksiksizdi. İlk misafirlerimizi aşağıda ağırladık. Eğlence icin yemekten sonra... devam 

Selamet Tur Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Selamet Tur Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Selamet Tur Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Tarihi yer manzaralı

Selamet Tur Sıkça Sorulan Sorular

Selamet Tur düğün fiyatları ne kadar?

Selamet Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Selamet Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Selamet Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Selamet Tur 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Selamet Tur düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Selamet Tur düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Selamet Tur düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Selamet Tur düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Selamet Tur Hakkında

İstanbul’da tekne düğünü hayaliniz varsa; doğru seçim Selamet Tur Beykoz


Sevdiklerinizle beraber keyifli vakitler geçirebileceğiniz düğün organizasyonunuzu teknelerimizde gerçekleştirmek ister misiniz?


Özenle hazırladığımız düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirirken ilk günkü gibi heyecanlanıyor, yılların verdiği tecrübe ile en iyi şekilde tasarlıyoruz. Bizimle beraber organize etmek istiyorsunuz en özel gününüzü sizlere sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.


Biz Selamet Tur ekibi olarak profesyonel anlamda tekne düğünü konusunda oldukça başarılıyız. Gerekli bilgi ve donanıma sahibiz.


Hizmetlerimizin ilkinden bahsedecek olursak teknemizde müzik ve ışıklandırma hizmeti sunuyoruz. Ses ekipmanlarının kurumlumu ve düzenin oluşturması ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin yardımıyla yapılıyor. DJ ve canlı müzik hizmeti sağlayabildiğimiz düğün organizasyonlarınızda eğlencenizin hız kesmeden devam etmesini sağlıyoruz. Ayrıca ekstra olarak görüntü sistemlerini mekanımıza konumlandırabiliyor, elektro bağlama ile gecenize farklı bir hava katabiliyoruz.


Düğün organizasyonunuz için özel anları özel kılıyoruz. Pasta kesme merasimi için özel pasta tasarlarken alana giriş yaptığınız anda volkan ve meşale yolu oluşturabiliyoruz.


Karşılama kokteyli hizmeti sunabiliyor, dilerseniz yemekli organizasyonlar gerçekleştirebiliyorsunuz. Ordövr tabağından başlayarak ara sıcaklara, ana yemeklerden tatlılara tüm seçenekleri kendinize göre belirleyebiliyor, davetlilerinizin damak tatlarına uygun lezzetler hazırlayabiliyoruz.


Teknemizin süslenmesine geldiğinde sıra klasik seçeneğimizi tercih edebilirsiniz. Farklı konseptler ve konsept geliştirme hizmeti tercih ediyorsanız masa ve sandalye süslemelerini ekstra ücretlerle değiştirebiliyoruz. Masa üzerine konumlandırdığımız şamdan ve çiçeklere kendiniz karar veriyor, en güzel renklerle teknemizde görsel bir şölen oluşturabiliyorsunuz.


Fotoğraf ve video hizmeti de sağlayabildiğimiz teknemizde deneyimli fotoğraf sanatçıları ile çalışıyoruz. Birçok çözüm ortağımızdan istediğiniz ve portföyündeki çalışmaları en beğendiğiniz fotoğraf sanatçımız ile çalışabilir, hayal ettiğiniz fotoğraf karelerine sahip olabilirsiniz arka fonunda İstanbul boğazının olduğu.


Sevdiklerinizle beraber güzel bir tekne düğünü için Selamet Tur Tekneleri olarak hepinizi bekliyoruz!


Ücretsiz fiyat teklifi almayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Beykoz Korusu Karşısı Sahil Bölgesi

 • Haritadaki Konumu

  Selamet Tur Yol Haritası

Selamet Tur Düğün Yorumları (1)

Kübra & Yunusemre

Düğün Tarihi: 07.08.2016

4 agustos 2016 tarihinde 200 kişilik yemekli kına gecemi selamet safvet teknesinde gerçekleştirdim. Gerek yemeklerin lezzeti gerek personelin ilgisi mükemmeldi. Müzikler ve organizasyon hepsi isteğime göre yapıldı ve eksiksizdi. İlk misafirlerimizi aşağıda ağırladık. Eğlence icin yemekten sonra... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.