Selamet Tur

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Kübra & Yunusemre

Düğün Tarihi: 07.08.2016


4 agustos 2016 tarihinde 200 kişilik yemekli kına gecemi selamet safvet teknesinde gerçekleştirdim. Gerek yemeklerin lezzeti gerek personelin ilgisi mükemmeldi. Müzikler ve organizasyon hepsi isteğime göre yapıldı ve eksiksizdi. İlk misafirlerimizi aşağıda ağırladık. Eğlence icin yemekten sonra... devamı 

Kapasite Bilgileri

Selamet Tur
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Selamet Tur Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Selamet Tur Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Selamet Tur Sıkça Sorulan Sorular

Selamet Tur düğün fiyatları ne kadar?

Selamet Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Selamet Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Selamet Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Selamet Tur 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Selamet Tur düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Selamet Tur düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Selamet Tur düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Selamet Tur düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Selamet Tur Hakkında

İstanbul’da tekne düğünü hayaliniz varsa; doğru seçim Selamet Tur Beykoz


Sevdiklerinizle beraber keyifli vakitler geçirebileceğiniz düğün organizasyonunuzu teknelerimizde gerçekleştirmek ister misiniz?


Özenle hazırladığımız düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirirken ilk günkü gibi heyecanlanıyor, yılların verdiği tecrübe ile en iyi şekilde tasarlıyoruz. Bizimle beraber organize etmek istiyorsunuz en özel gününüzü sizlere sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.


Biz Selamet Tur ekibi olarak profesyonel anlamda tekne düğünü konusunda oldukça başarılıyız. Gerekli bilgi ve donanıma sahibiz.


Hizmetlerimizin ilkinden bahsedecek olursak teknemizde müzik ve ışıklandırma hizmeti sunuyoruz. Ses ekipmanlarının kurumlumu ve düzenin oluşturması ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin yardımıyla yapılıyor. DJ ve canlı müzik hizmeti sağlayabildiğimiz düğün organizasyonlarınızda eğlencenizin hız kesmeden devam etmesini sağlıyoruz. Ayrıca ekstra olarak görüntü sistemlerini mekanımıza konumlandırabiliyor, elektro bağlama ile gecenize farklı bir hava katabiliyoruz.


Düğün organizasyonunuz için özel anları özel kılıyoruz. Pasta kesme merasimi için özel pasta tasarlarken alana giriş yaptığınız anda volkan ve meşale yolu oluşturabiliyoruz.


Karşılama kokteyli hizmeti sunabiliyor, dilerseniz yemekli organizasyonlar gerçekleştirebiliyorsunuz. Ordövr tabağından başlayarak ara sıcaklara, ana yemeklerden tatlılara tüm seçenekleri kendinize göre belirleyebiliyor, davetlilerinizin damak tatlarına uygun lezzetler hazırlayabiliyoruz.


Teknemizin süslenmesine geldiğinde sıra klasik seçeneğimizi tercih edebilirsiniz. Farklı konseptler ve konsept geliştirme hizmeti tercih ediyorsanız masa ve sandalye süslemelerini ekstra ücretlerle değiştirebiliyoruz. Masa üzerine konumlandırdığımız şamdan ve çiçeklere kendiniz karar veriyor, en güzel renklerle teknemizde görsel bir şölen oluşturabiliyorsunuz.


Fotoğraf ve video hizmeti de sağlayabildiğimiz teknemizde deneyimli fotoğraf sanatçıları ile çalışıyoruz. Birçok çözüm ortağımızdan istediğiniz ve portföyündeki çalışmaları en beğendiğiniz fotoğraf sanatçımız ile çalışabilir, hayal ettiğiniz fotoğraf karelerine sahip olabilirsiniz arka fonunda İstanbul boğazının olduğu.


Sevdiklerinizle beraber güzel bir tekne düğünü için Selamet Tur Tekneleri olarak hepinizi bekliyoruz!


Ücretsiz fiyat teklifi almayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Beykoz Korusu Karşısı Sahil Bölgesi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Selamet Tur Yol Haritası

Selamet Tur Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Kübra & Yunusemre

Düğün Tarihi: 07.08.2016


4 agustos 2016 tarihinde 200 kişilik yemekli kına gecemi selamet safvet teknesinde gerçekleştirdim. Gerek yemeklerin lezzeti gerek personelin ilgisi mükemmeldi. Müzikler ve organizasyon hepsi isteğime göre yapıldı ve eksiksizdi. İlk misafirlerimizi aşağıda ağırladık. Eğlence icin yemekten sonra... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.