Tekne Düğünü İstanbul

Boran Para Teknesi

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Boran Para Teknesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Boran Para Teknesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Boran Para Teknesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Kolonsuz salon After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Boran Para Teknesi Sıkça Sorulan Sorular

Boran Para Teknesi düğün fiyatları ne kadar?

Boran Para Teknesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Boran Para Teknesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Boran Para Teknesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Boran Para Teknesi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Boran Para Teknesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Boran Para Teknesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Boran Para Teknesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Boran Para Teknesi düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet törenleri, kına, doğum günü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Boran Para Teknesi Hakkında

Tekne düğünü denilince akla İstanbul’da Boran Para Teknesi geliyor! Siz de İstanbul tekne düğünü firmaları arasında seçim yapmak üzereyseniz sağladığımız hizmetlerle öne çıktığımızı bilin. “Bu hizmetler nelerdir?” derseniz hemen anlatalım.

Tekne düğünleriyle ilgili aklınıza takılan tüm soruları cevaplayan bir danışmana sahibiz. Üstelik organizasyon yönetimiyle de birebir ilgilenen, profesyonel ve deneyimli bir sorumlumuz da bulunuyor. Ekibimizde oldukça geniş ve farklı sorumluklara sahip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Tüm ekibimizin bir arada olduğu bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Düğünün menüsünü belirlemek için yaptığımız menü tadım etkinliğinin tarihine de bu toplantıda karar veriyoruz. Tüm detayları da konuştuğumuz buluşmamızda düğün konseptini de öğreniyoruz. Müzisyen ve fotoğraf seçimi konusunda da burada destek oluyor, bizim çalıştığımız firmalarla çalışmak isterseniz bir araya getiriyoruz. Boran Para Teknesi'nde farklı bir mekân düzenlemesi istiyorsanız dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışabilir, destek alabilirsiniz.

Tekne düğünleri için yemekli düzende 260 kişilik organizasyonlar düzenleyebilirken kokteyl düzeninde ise 300 konuğu ağırlıyoruz. İstediğiniz oturma düzeninde hizmet verebiliyor, kapasitemizi de bu doğrultuda değiştirebiliriz. Standart olarak yuvarlak masalar kullanıyoruz. Özel detaylarla süslediğimiz masalarda şamdan, mumluk ve birçok detaya yer veriyoruz.

Yemekli organizasyonlarda profesyonel aşçılarımızın hazırladığı menüleri sunuyor, talep ettiğiniz lezzetleri hazırlıyoruz. Gıda ve sağlık standartlarının üstündeki lezzetlerle davetlileri mest ediyoruz. Tabii bir de masalarda eşsiz deniz manzarası ve İstanbul’un tarihi güzelliklerini de ekleyince “İyi ki sizi seçtik!” cümlesini çiftlerden işitiyoruz.

Sayfamızda sunduğumuz hizmetleri beğendiyseniz bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz Boran Para Teknesi iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra bilgileri bize göndermek için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Yeni hayatınızdaki aşk ve sevgi dolu günler diliyor, en özel gününüzü bizimle gerçekleştirmeniz için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sandalcı Mecit Sok. No:19/2 Ortaköy

 • Haritadaki Konumu

  Boran Para Teknesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.