Poseidon Yat

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Poseidon Yat
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Poseidon Yat Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Poseidon Yat Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Boğaz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Poseidon Yat Sıkça Sorulan Sorular

Poseidon Yat düğün fiyatları ne kadar?

Poseidon Yat düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Poseidon Yat düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Poseidon Yat kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Poseidon Yat 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Poseidon Yat düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Poseidon Yat düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Poseidon Yat düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Poseidon Yat düğün dışında baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, piknik, parti, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Poseidon Yat Hakkında

Farklı bir düğün mekânı arayışında mısınız?
Hayal ettiğiniz düğüne kavuşmayı vaat eden Poseidon Yatçılık olarak İstanbul’da hizmet veriyoruz. 1990’lı yıllardan beri yatçılık denilince akla geliyor, düğün ve özel günlerde 2005 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Kendimize ait teknelerimiz ve yatlarımızla toplu organizasyonlarınızı düzenliyoruz.
Tekne düğünlerimizde harikulade bir manzara sunuyoruz. İstanbul’un ve köprünün ışıklandırmaları ile büyüleneceksiniz. Hem kalabalıktan uzak, sessiz, huzur veren bir ortam sunuyoruz. Düğün organizasyonlarınız için bizim teknemizi tercih ederseniz bu ortama sahip olabilirsiniz. Davetlileriniz ile dilediğinizce eğlenebildiğiniz organizasyonunuzda istediğiniz şarkıları çalıyor, gece boyunca eğlenceniz yarıda kalmasın istiyoruz. İsteğinize özel düğün paketleri oluşturuyor, taleplerinize göre paketlerin içeriğini belirliyoruz. Peki İstanbul’da tekne düğünü paketlerimizde neler var?
Fotoğraf hizmeti; Düğün gününüze ait en özel hatıralar fotoğraflarınız. Yıllar sonra donup baktığınızda iyi ki diyebileceğiniz bir düğün mekân istemez misiniz? Beraber istediğiniz geceye ulaşabilecek ve dilediğinizce eğlenebileceksiniz ve bu özel anları fotoğraf ekibimiz kaydediyor olacak. En önemlisi de fotoğraflarınızın arka planında İstanbul boğazı yer alacak. Fotoğraf ekibimizle beraber hayal ettiğiniz albümüne ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.
Pasta ve yemek hizmeti; Yılların verdiği tecrübe ile yemekli düğün organizasyonlarınızda da biz varız. Hatırı sayılı deneyime sahip ekibimiz ile beraber menünüzü oluşturabiliriz. Menülerimiz ana yemeğine göre et, tavuk, balık olarak ayrılıyor. Tabii ki istediğiniz özel isteklere göre içeriğini değiştirebiliyoruz. Düğün pastanızın içeriğine beraber karar verebiliriz. İster çikolatalı, isterseniz ise meyveli. Hangisini isterseniz organizasyon sorumlumuz ile konuşarak tasarlayabilirsiniz.
Dekorasyon ve organizasyon hem kendimiz hem de çözüm ortaklarımız ile istediklerinizi yerine getirebilirsiniz. Nikah masası ve tekne süslemeden başlayarak her detayı düşünüyor, davetlilerinizin masalarında bulunan şamdanların rengine bile beraber karar verebiliyoruz.
Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?
O zaman sizi ücretsiz fiyat teklifi almak için formumuza yönlendirebiliriz. Formu doldurarak hem Poseidon Yat turu hakkında fiyat bilgisi alabilir hem bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Tic. Merkezi Sarıyer, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Poseidon Yat Yol Haritası

Poseidon Yat Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ferhat

Düğün Tarihi: 03.08.2016


unutulmaz bir sünnet yaptık oğluma herşey için çok teşekkürler. çok ilgili ve alakalılar

Selen & Gökhan

Düğün Tarihi: 30.05.2015


Benim için en önemli olan şey her şeyin kusursuz olmasıydı bunu da sağladılar
her şey için tekrar tekrar teşekkürler.

Fulya & Fatih

Düğün Tarihi: 22.04.2016


Nikahımız Karada oldu ve sonrasında çekirdek ailemizle birlikte olmak adına poseidon u tercih ettik. Samimi ve sıcak bir gece geçirdik ailemizle unutulmaz bir veda oldu bana.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.