Tekne Düğünü İstanbul

Boğaziçi Yol Tur

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Boğaziçi Yol Tur Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Boğaziçi Yol Tur Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Boğaziçi Yol Tur Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Boğaziçi Yol Tur Sıkça Sorulan Sorular

Boğaziçi Yol Tur düğün fiyatları ne kadar?

Boğaziçi Yol Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Boğaziçi Yol Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Boğaziçi Yol Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Boğaziçi Yol Tur 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Boğaziçi Yol Tur düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Boğaziçi Yol Tur düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Boğaziçi Yol Tur düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Boğaziçi Yol Tur düğün dışında baby shower, kına, mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Boğaziçi Yol Tur Hakkında

İstanbul’da düğününüz için tercih edebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri de; tekne düğünleridir. Boğazın büyüsüne yakından şahit olacağınız, saat sınırlamasının olmayacağı eşsiz bir tekne düğünü hayali olan her çiftimizi, Boğaziçi Yol Tur’a bekliyoruz.

Boğaziçi Yol Tur olarak sektörde kurumsal bir isim olarak faaliyet gösteriyoruz. Bir kooperatif olarak kurulduğumuz ilk günden beri hem tekne organizasyonları hem de turizme yönelik gezi turları yapıyor, bizi tercih eden konuklarımıza kaliteli bir hizmet sunuyoruz. İstanbul tekne düğünleri arasında siz de tecrübesini ve profesyonelliğini kanıtlamış olan bir ismi tercih etmek istemez misiniz?

Bünyemizde organizasyon düzenlediğimiz 11 teknemiz bulunuyor. Bu teknelerimiz büyüklüğü, konforu ve kapasitesi ile A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı olarak ayrılıyor. Kapasiteleri 100 ve 200 kişi arasında değişkenlik gösteren teknelerimizden istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Seçtiğiniz tekneyi dilediğiniz gibi süsleyerek istediğiniz konsepti uyguluyoruz. Bu da düşlediğiniz düğünü gerçekleştirme imkânı sağlıyor.

Düğünlerinizi yemekli, kokteylli ya da sadece ikramlı olarak gerçekleştirebiliyoruz. Yemekli düğünleriniz için profesyonel bir mutfağa sahibiz. Bu mutfağımızda profesyonel ve tecrübeli aşçılarımız çalışıyor, kalitelerini lezzetli yemeklerle kanıtlıyorlar. Esnek menü seçeneklerini beğeninize sunuyor, damak tadınıza mutlaka hitap edebilmeyi amaçlıyoruz. Seçtiğiniz menüyü düğününüzden önce de tadarak herhangi bir sürprizin yaşanmamasını sağlıyoruz.

Gecenizi hiçbir aksaklık yaşanmadan tamamlanmasını amaçlayan uzman bir kadro, gece boyunca yanınızda oluyor. Sadece bir bakış uzağınızda olacak ekibimizin deneyimleri, gecenin akışını sorunsuz bir şekilde yönetmelerini sağlıyor. Tüm isteklerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getireceklerinden emin olabilirsiniz. Teknemizin süslenmesiyle başlayan hizmetleri ,misafirlerinizin karşılanması ve yemek servisleriyle devam ediyor. Gecenin sonunda da sizleri uğurluyorlar.

Boğaz’ın masmavi suları üzerinde size özel bir gece yaşamak ve düğününüzü benzersiz bir organizasyon haline dönüştürmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Eminönü

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.