Beykoz Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul Beykoz’da tekne düğünü yapmak isteyen deniz aşıkları için en kaliteli tekne düğünü firmalarını bulduk. Ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

Elite Bosphorus Tekneleri
109
5
Elite Bosphorus Tekneleri

9 yorum

Beykoz

 • 3. yıl
 • Geleneksel düğün salonları size uygun değilse Boğazda tekne düğünü alternatifini değerlendirebilirsiniz. İstanbul’da tekne düğünü organizasyonları için hizmet veren Elite Bosphorus 1999 yılından...

  Maks. Kapasite
  50-100 kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Boğazın büyüleyici atmosferinde bir düğün yapmayı hayal ediyorsan seni harika ama bir o kadar da zorlu seçimler bekliyor. İstanbul'da tekne düğünü halihazırda çok özel bir seçim. Lakin süsleme, ikramlar ve müzik gibi detaylara yapacağın küçük dokunuşlar sayesinde daha da özelleştirebilirsin. Böylece sen istediğin daveti gerçekleştirirken davetlilerin de unutamayacakları bir düğüne tanıklık etmiş olurlar. Böylesine harika bir düğün için ilk önce bir tekne, gemi veya yat kiralaman gerekli. Burada listelenmiş Beykoz'da hizmet veren tekne kiralama şirketleri sayesinde arayışını kolayca sonuçlandırabilirsin. Firma profil sayfalarını inceleyerek kapasite ve hizmet içeriği gibi konularda bilgi edinebilirsin. Ayrıca tekne fotoğrafları ve çift yorumları gibi düğününü kafanda canlandırmana yardımcı olacak detaylar da bu sayfalarda bulunmakta. Beğendiğin firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

  Beykoz Tekne Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Tekne Düğünleri

  Tüm Şehirler Tekne Düğünleri