Sezgün Tur

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sezgün Tur
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sezgün Tur Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Sezgün Tur Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzara Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sezgün Tur Sık Sorulan Sorular

Sezgün Tur düğün fiyatları ne kadar?

Sezgün Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sezgün Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Sezgün Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sezgün Tur 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sezgün Tur düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sezgün Tur düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Sezgün Tur düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sezgün Tur düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sezgün Tur Hakkında

42 yıllık tecrübemizle Sezgün Tur Tekneleri Arnavutköy Marina’da konuklarını bekliyor! İstanbul boğazının en yüksek en geniş ve en büyük teknelerinden birinde düğününüzü gerçekleştirmek harika olmaz mıydı?

2 adet olan teknelerimizin isimleri; Baba Refik Sezgün 1 ve Baba Refik Sezgün 2'dir. Konuk sayınıza göre dilediğiniz teknemizi düğün organizasyonunuz için tahsis ediyoruz. 500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi olan teknelerimizde, İstanbul Boğazı’nın kusursuz güzelliğinden organizasyonlar yapıyoruz.Memnuniyeti başat amacımız olarak belirleyerek çıktığımız bu yolda yıllar içerisinde binlerce organizasyona ev sahipliği yaptık, binlerce mutluluğa ortak olduk.

Baba Refik Sezgün 1’in; 42 metre boyunda 12 metre genişliğindedir. Teknemizde, 4 adet klimamız ve 4 adet WC bulunuyor. 500 kişi kapasiteli teknemizde, tekneyi saran ışık ekipmanlarımız da mevcut. Baba Refik Sezgün 2 ise; yine 42 metre boyunca ve 12 metre genişliğindedir. Bu teknemizde 350 kişiye kadar konuğunuzu ağırlamamız mümkün.

Teknelerimizde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızı yemekli ya da kokteyl olarak tercih edebilirsiniz. Zengin menü içeriklerimiz arasından tercih yapabileceğiniz gibi menülerde damak zevkinize göre değişiklikler yapabilmeniz de mümkün. İstanbul Boğazı’nda gerçekleştireceğimiz organizasyonlarımız ise gece saat 24:00’a kadar sürüyor. Fakat dilerseniz çok daha geç saatlere kadar düğün eğlencenize devam edebiliriz. Bu gece sizin geceniz, tercih tamamen size kalmış!

Siz de özel dizayn edilmiş teknelerimizle İstanbul Boğazı’nda düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, boğazda teknede düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz..

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Arnavutköy Caddesi Korkmaz Yiğit Lisesi karşısı Sezguntur Gezi Tekneleri, Arnavutköy / Beşiktaş

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sezgün Tur Yol Haritası

Sezgün Tur Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Tuğba & Mislihan

Düğün Tarihi: 10.07.2016


Dün yeğenimizin düğününü burada yaptık her şey muazamdı ben bi aşçı olarak soģuk mezeler yemekler bir harikaydı en kral düğün salonları buranın yanında bile geçemez bütün personele teşekkürler alkışlar bizden harikaydınız

Merve & Doğuş

Düğün Tarihi: 15.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


2015 yılının mayın ayında nişanımızı yaptık. A'dan Z'ye her şeyiyle mükemmel bir organizasyon oldu. Tüm çalışanlar güler yüzlü, yemekler harikaydı. Tüm SEZGÜN TUR ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Şeni̇s

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Tekne düğünü karada ki kapalı alanlardan bize daha uygun olarak göründü. Tekne oldukça genişti zaten kapasitesi 400 kişilik olan bir yer biz yaklaşık 210 kişiydik. Tekne temizdi. Yemekleri de oldukça lezzetliydi bunun yanında Servis gerçekten çok başarılıydı sıcak ve hızlı servis yapıldı. Müzik ve... devam 

Rifgi

Düğün Tarihi: 15.08.2015


Biz burada oğlumuzun düğününü yaptık,yat düğünü oldu ve herşey muhteşemdi.Mekandan çok memnun kaldık.Herşey gelin kızımızın isteğine göre oldu.200 kişilik bir organizasyondu ve yemekli oldu.Yemeklerin lezzeti ve tadı çok güzeldi hatta gelen konuklarımızdan da düğünleri olanlar burayı çok beğendiler... devam 

Dilruba

Düğün Tarihi: 14.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Yemekli bir organizasyon du yemekleri gayet güzel ve lezzetli, görsellik açısından güzel, hizmet kalitesine göre fiyatı normal, konuklarım çok memnun kaldı, ilgi ve alaka gayet güzel :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.