Sezgün Tur*

Sezgün Tur
Sezgün Tur olarak siz değerli müşterilerimize 1 kişiden 1.000 kişiye kadar, İstanbul Boğazı'nın eşsiz güzelliğinde organizasyonlar yapmaktayız. Memnuniyet ilkesi ile çıktığımız bu yolda 20 yıllık tecrübemiz ve kusursuz hizmet anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.

Kalite asla tesadüf değildir ;)

Sezgün Tur teknelerin gerçek sahibidir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
T&M Tuğba & Mislihan Düğün Tarihi: 10/07/2016

Dün yeğenimizin düğününü burada yaptık her şey muazamdı ben bi aşçı olarak soģuk mezeler yemekler bir harikaydı en kral düğün salonları buranın yanında bile geçemez bütün personele teşekkürler alkışlar bizden harikaydınız

M&D MERVE & DOĞUŞ Düğün Tarihi: 15/09/2015

2015 yılının mayın ayında nişanımızı yaptık. A'dan Z'ye her şeyiyle mükemmel bir organizasyon oldu. Tüm çalışanlar güler yüzlü, yemekler harikaydı. Tüm SEZGÜN TUR ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

ŞE ŞENİS Düğün Tarihi: 29/08/2015

Tekne düğünü karada ki kapalı alanlardan bize daha uygun olarak göründü. Tekne oldukça genişti zaten kapasitesi 400 kişilik olan bir yer biz yaklaşık 210 kişiydik. Tekne temizdi. Yemekleri de oldukça lezzetliydi bunun yanında Servis gerçekten çok başarılıydı sıcak ve hızlı servis yapıldı. Müzik ve DJ performansı da oldukça iyiydi. Her anlamda memnun kaldığımız bir yer oldu burası.

rifgi Düğün Tarihi: 15/08/2015

Biz burada oğlumuzun düğününü yaptık,yat düğünü oldu ve herşey muhteşemdi.Mekandan çok memnun kaldık.Herşey gelin kızımızın isteğine göre oldu.200 kişilik bir organizasyondu ve yemekli oldu.Yemeklerin lezzeti ve tadı çok güzeldi hatta gelen konuklarımızdan da düğünleri olanlar burayı çok beğendiler ve burda düğün yapacaklarını belirttiler.Hayallerimizin düğünü oldu.İşletmecisi ve çalışanlarıda fazlasıyla iyiydi.Soğuk havai fişek attılar herhangi bir yangın çıkmasın diye önlem aldılar.Yaz günü olduğu halde çok ferah bir düğün oldu.Süslemeler için ve menü için seçenekler vardı gelinimiz isteğine göre olanı beğendi ve seçti.Rengarenk süslemeler vardı tam bir yat düğünü oldu.Herşey çok güzeldi fazlasıyla ve biz çok memnun kaldık.Ulaşımda çok kolay buraya,kesinlikle herkese önerebiliriz.

dilruba Düğün Tarihi: 14/06/2015

Yemekli bir organizasyon du yemekleri gayet güzel ve lezzetli, görsellik açısından güzel, hizmet kalitesine göre fiyatı normal, konuklarım çok memnun kaldı, ilgi ve alaka gayet güzel :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sezgün Tur ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sezgün Tur hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap