Fatih Teknede Düğün Fiyatları

Fatih’te tekne düğünü yapmak isteyen deniz sevdalıları için İstanbul’daki en güzel tekne düğünü firmaları burada. Hemen ücretsiz teklif al!


İstanbul City / Gemze

Fatih

İstanbul City / Gemze

İstanbul’da düğün yapacak çiftlerin en büyük avantajlarından biri boğazda tekne düğünü düzenleyebilmesidir. İstanbul City olarak nefis boğaz manzarasına karşı eğlenceli bir düğün organizasyonu...

100-200 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

18
İncele
Aşiyan Tekneleri

Fatih

Aşiyan Tekneleri

Düğününü İstanbul boğazında yapmak isteyenleri şöyle alalım… Aşiyan Tekneleri 1961 yılından bugüne bünyesinde bulunan pek çok tekneyle İstanbul’da hizmet veriyor. Yarım asırdır gerek yolcu...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

22
İncele
Esnek sözleşme Seyr-ü Sefa

Fatih

Seyr-ü Sefa

Boğaz manzarasının tam ortasında düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için bekliyor; Seyr-ü Sefa Teknesi. Teknemiz 36 metre uzunluğa sahip, eni ise 8 metre civarında. 350 kişiye varan davetli..

200-300 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

21 8 2
İncele
Belyaka Davet Gemisi

Fatih

Belyaka Davet Gemisi

İstanbul’un derin maviliklerinde “Sonsuza kadar evet!” demeye hazır mısınız? O halde Belyaka Tur teknesi düğün organizasyonlarınızda da yanınızda olmak için burada! Uzun zamandır deniz yolu...

2 yorum

200-300 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%30 indirim 22 5 2
İncele
Yakamoz Tekneleri

Fatih

Yakamoz Tekneleri

Alışılmışın dışında, harika bir tekne düğünü gerçekleştirerek geleceğinize güzel anılar bırakmak ister misiniz? ‘’Neden olmasın!’’ dediğinizi duyar gibiyiz; o zaman Yakamoz Tekneleri’ne hoş geldiniz..

300-400 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

15
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri
İstanbul Boğazı'nın sunduğu etkileyici manzaraları düğününde görmek ve düğün fotoğraflarını bu harika görüntülerle renklendirmek istiyorsan gemide düğün yapma seçeneğini mutlaka değerlendirmelisin. Düğününde ağırlamak istediğin davetli sayın ne olursa olsun, ister kokteyl şeklinde istersen de yemekli bir düğün yapmak iste kiralayabileceğin tekne ve yatlar sayesinde hayalindeki düğünü gerçekleştirebilirsin. Fatih ilçesinde hizmet veren düğün için tekne kiralama firmalarına buradan ulaşabilirsin. İlçenin Topkapı, Kumkapı, Beyazıt, Sultanahmet ve Sirkeci gibi noktaları başta olmak üzere Avrupa Yakası'ndan kolayca ulaşılabilmesi adına kalkış noktasını Eminönü olarak belirleyebilirsin. Misafirlerini harika bir mavi tura çıkaracak düğünün için uygun tekneyi bulmak adına firmaları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste.