Fatih Tekne Düğünü

Fatih’te tekne düğünü yapmak isteyen deniz sevdalıları için İstanbul’daki en güzel tekne düğünü firmaları burada. Hemen ücretsiz teklif al!

16 firma

Fatih

Mavi Boğaz Turizm

Mavi Boğaz olarak İstanbul Boğaz’ında 12 seneyi aşkın hizmet vermekte ve boğaz organizasyonu gemi, tekne bazında 10 ile 350 kişiye varan misafire kokteyl yemek alkollü ve alkolsüz hizmet vermekteyiz..

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

64 11

Fatih

Boğaziçi Yatçılık

Boğaziçi Yatçılık İstanbul Boğazında Tekne ve Yatkiralama şirketidir.Tamamen düğün konseptine göre dizayn edilmiş teknelerimizle siz değerli konuklarımıza 50 kişiden 1000 kişiye...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

43 6 11

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri
İstanbul Boğazı'nın sunduğu etkileyici manzaraları düğününde görmek ve düğün fotoğraflarını bu harika görüntülerle renklendirmek istiyorsan gemide düğün yapma seçeneğini mutlaka değerlendirmelisin. Düğününde ağırlamak istediğin davetli sayın ne olursa olsun, ister kokteyl şeklinde istersen de yemekli bir düğün yapmak iste kiralayabileceğin tekne ve yatlar sayesinde hayalindeki düğünü gerçekleştirebilirsin. Fatih ilçesinde hizmet veren düğün için tekne kiralama firmalarına buradan ulaşabilirsin. İlçenin Topkapı, Kumkapı, Beyazıt, Sultanahmet ve Sirkeci gibi noktaları başta olmak üzere Avrupa Yakası'ndan kolayca ulaşılabilmesi adına kalkış noktasını Eminönü olarak belirleyebilirsin. Misafirlerini harika bir mavi tura çıkaracak düğünün için uygun tekneyi bulmak adına firmaları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste.