Tekne Düğünü İstanbul

Boğazda Tekne

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Boğazda Tekne Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Boğazda Tekne Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Boğazda Tekne Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Boğazda Tekne Sıkça Sorulan Sorular

Boğazda Tekne düğün fiyatları ne kadar?

Boğazda Tekne düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Boğazda Tekne düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Boğazda Tekne kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Boğazda Tekne 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Boğazda Tekne düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Boğazda Tekne düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Boğazda Tekne düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Boğazda Tekne düğün dışında nişan, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, parti, açılışlar, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Boğazda Tekne Hakkında

Eğlence ve davet sektörlerine uzun yıllardır hizmet ediyor ve işini severek yapan profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak mesleğimizi en iyi şekilde icra ediyoruz. Boğaz’ın en geniş filolarından birine sahip bir firma olarak tüm organizasyon türlerine uygun ayrı bir tekneyle hizmet verebiliyoruz. Farklı nitelik ve boyutlara sahip teknelerimizin her biri misafirlerimizi ağırlamak ve günlerini güzelleştirmek için hazır ve nazır. Bu bağlamda şu an yazımızı okumanızdaki asıl sebep olduğunu düşündüğümüz Boğazda Tekne düğünlerinden ise daha detaylı bahsetmek istiyoruz.

Klasikleşmiş kır düğünlerinden veya boğucu salon düğünlerinden sıkıldıysanız size harka bir alternatif sunuyoruz. Gezici ve yerinde duramayan harika bir tekne düğününe sahip olmak hiç de zor değil. Tek yapmanız gereken bizimle çalışıp hayal ettikleriniz ile beklentilerinizi bize anlatmak. Öyle ki şimdiye dek organizasyonunu üstlendiğimiz her düğünümüzde kusursuz çalışmalar yaparak %100 başarı yakaladık. Bu sebeple gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki sıradaki çiftimiz neden siz olmayasınız!

Filomuzdaki 15 teknenin her biri dilediğiniz takdirde size hizmet etmeye hazır olsa da düğünler gibi kalabalık davetler için genellikle tercih edilen en az 8-9 adet büyük teknemzi olduğunu bilmenizi isteriz. En büyük teknemiz 450 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip ve yine sırası ile diğer teknelerimiz ise 400, 350, 200, 350 kişilik. Teknenin türüne ve açık kapalı alanlarının büyüklüğüne göre dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Daha butik bir kutlama veya tören tercih edenlerdenseniz o takdirde de yine 180, 175, 150, 120, 100 kişi gibi kapasitelere sahip görece küçük teknelerimizi sizin için hazırlayabiliriz.

İster boğazı baştan başa gezebilir isterseniz de dilediğiniz bir konuma demirleyip sizin seçiminize göre seyahat ve organizasyonu planlayabiliriz. Boğaz Tekne fiyatları da dâhil merak ettiğiniz tüm bilgiler için bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Necmi Bey
  Firma Sahibi

  200 kişi kapasitesine kadar uygun teknelerimiz ile dilediğiniz gün ve saatlerde... devam 

İletişim

 • Adres::

  İstinye Mahallesi Alınteri Sokak No:58 Sarıyer / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.