• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL

Edward Whittall Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Edward Whittall Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Edward Whittall Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Edward Whittall Garden Sıkça Sorulan Sorular

Edward Whittall Garden düğün fiyatları ne kadar?

Edward Whittall Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Edward Whittall Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.

Edward Whittall Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Edward Whittall Garden 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Edward Whittall Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Edward Whittall Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Edward Whittall Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Edward Whittall Garden düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Edward Whittall Garden Hakkında

Edward Whittall Garden, esasen bir köşkün düzenlenerek günümüzde kapılarını konuklarına açmasıyla hizmete başlamıştır. Köşk adını 1851'de doğan ve hayata gözlerini 1917'de yuman ve bir botanikçi olan Edward Whittall’dan almıştır.

Edward Whittall Garden, yaz aylarında açık havada etkinlik mekânı olarak hizmet veren tarihi bir aile evidir.

İzmir Edward Whittall Garden Bornova kapıları, geçmişin ihtişamlarına açılıyor. İzmir'in tarihi, Levanten ailelerinin mirası ile her zaman iç içe olmuştur. Özellikle Bornova ve Buca'daki tüccarların konaklarının; özenle düzenlenmiş bahçelerinin çoğu, gelişme ve zamanın tahribatı nedeniyle kaybedilmiştir. Ancak Edward Whittall Garden, girişimci yerleşimcilerin gustosu ve vizyonu ile kalıcı bir miras haline gelmiştir.

Eski selvi ve çam ağaçlarının döktüğü uzun gölgelerin altında; tırmanan güller ile çevrelenen ve yasemin kokulu cadde boyunca gelinliğiniz ile yürümeye ne dersiniz?

Özel bir etkinlik, bir düğün, bir yıldönümü kutlaması veya bir doğum günü partisi kutlaması planlıyorsanız, İzmir çevresinde geçmiş dönemin ihtişamını yeniden yakalamak için daha iyi bir yer bulamayacaksınız.

Edward Whittall 1917 yılında hayatını kaybetmiş olsa da bu olağanüstü bahçe, torunu Brian Giraud'un ellerinde gelişmeye devam ediyor. Çok çeşitli yeni bitkilerin tanıtılması, zambak havuzlarının çevre düzenlemesinin yapılması ve suyun yüzyıllar önce açılan kuyulardan akmaya devam etmesi, Edward Whittall'in bu muhteşem mirası olan tarihi bahçenin günümüzde de canlılık ve tazeliğini ihtişam ile korumasını sağlıyor.

Bu büyülü bahçeye sahip Edward Whittall Garden düğün organizasyonunuz için sizi misafir edebilir; özel bir ortamda sevdikleriniz ile dünya evine girmenizi kutlayabilirsiniz.

Düğününüzün organizasyonu ise tamamen profesyonel kişiler tarafından bin bir özen ile hazırlanacak; hayal ettiğinizin ötesinde bir düğün organizasyonunun içerisinde kendinizi bulacaksınız.
Siz de o şanslı çiftlerden biri olarak isminizi yazdırmak isterseniz form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Genclik cad. No.2

 • Haritadaki Konumu

  Edward Whittall Garden Yol Haritası

Edward Whittall Garden Düğün Yorumları (2)

Emel

Düğün Tarihi: 06.09.2015

Mekan oldukçarkezi bir yerde bulunuyor bu yüzden ulaşıkm sıkıntısı yaşamadık. Görsellik olarakta göz dolduran bir yer olduğunu söyleyebilrim. Oldukça şık ve ferah zaten açık havada gerçekleştirdik düğünümüzü. Botanik bahçe gibi bir yerdi. Atmosferini çok beğendiğimiz bir mekan oldu.

Ziya

Düğün Tarihi: 18.07.2015

Mekan 450 kişilikti fakat 150 kişilik organizasyon gerçekleştirdik, ulaşım merkezdeydi, yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik, çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.