• Kapasite
    50 - 150 Kişi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Alavya Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Alavya Sıkça Sorulan Sorular

Alavya kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alavya 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Alavya Hakkında

İzmir’in rüya gibi masallardan fırlamış tatil cenneti olan Alaçatı’da yer alan otelimiz butik otelcilik anlayışını yeniden yapılandırıyor. Alaçatı’nın en yoğun ve kalabalık günlerinde bile konuklarımızın huzurlu ve dingin bir tatil geçirmesini sağlıyoruz. Otelimizin ambiyansı, doğallık ve sakinlikten yana olan dekorasyonu, felsefe edindiğimiz ve dinginliğini misafirlerimize de sirayet ettirdiğimiz yoganın büyüsü ile çalışanlarımızın güler yüzü siz konuklarımıza en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor.

Karmaşanın içinde huzuru bulabileceğiniz otelimizde neden en mutlu günlerinizin de hatırası olmasın? Alaçatı Alavya Otel düğün, kına gecesi, nişan ve bekarlığa veda kutlamalarınız için tercih edebileceğiniz olağanüstü bir mekan. Geniş bir avlunun içerisinde altı taş evden oluşan Alavya Otel huzur veren havasını doğanın gücünü ve ahengini temsil eden yörenin imza ağaçları sakız, dut, hünnap ve zeytinden alıyor.

Düğün gününüzü siz de bu hayal gibi mekanda gerçekleştirmek isterseniz otelimiz kapılarını mutlu çiftimize ve konuklarına sonuna kadar açıyor. Ağaçları, tertemiz havuzu ve su kuyusuyla dekore edilmiş bahçemizde akıllardan çıkmayacak bir kutlama yapmanızı sağlayacak. Kendi el emeğiniz ve hayal gücünüz ile ya da beraber çalışacağınız bir organizasyon firması ile bahçemizi marin, romantik ya da Alaçatı ruhuna uygun olarak rustik tarzda süsleyebilirsiniz.

Kadın kadına eğlence denince ilk akla gelen kına gecesi ve nedimelerinizle bekarlığa veda geceniz için de otelimizi tercih etmelisiniz. Yoga eğitmenimiz sayesinde evlilik hazırlığının stres ve yorgunluğundan kurtulup gevşeyerek ardın da spamızda kendinizi şımartarak kına gecenize keyifle hazırlanabilirsiniz.

Düğününüz veya kına gecenizden sonra eğlenmekten haliniz kalmayacağı için yirmi beş odaya sahip olan otelimiz hem sizler hem de konuklarınız için rahat bir beşik olacak.
Sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız sitedeki formu doldurarak Alavya Otel Çeşme ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mecidiye Mh. 3005 Sk. No: 6 Alaçatı 35937 Çeşme İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Alavya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.