Kıbrıs Sosyal Tesislerde Düğün

Hem bütçene uygun, hem de davetlilerini etkileyecek kadar şık bir düğün için Kıbrıs sosyal tesisler listesine göz at, mekanları incele ve tek tıkla fiyatlarını öğren!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün Avantajları

Düğün için tercih edilen en popüler mekanlar arasında yer alan öğretmenevi ve sosyal tesisler, çiftlere pek çok kolaylık sağlayacak avantajları bir arada sunuyor. Bu avantajlar içinde en önemli olanı uygun fiyatlı düğün organizasyonuna imkan sağlaması! Hem bütçe dostu hem de kaliteli bir düğün yapmak istiyorsanız, öğretmenevi ve sosyal tesisler tam size göre olabilir. Peki, bu tesislerin diğer avantajları nelerdir? İlk olarak lokasyon kolaylığından bahsedebiliriz. Sosyal tesisler şehir merkezlerinde konumlandıkları için ulaşımları kolaydır. Ayrıca otopark hizmeti sunması, kalabalık bir davet için misafirlerinize oldukça büyük avantaj sağlayacaktır. Zengin menü seçeneğine sahip olan sosyal tesislerde yemekli ya da kokteyl düğün daveti verebilirsiniz. Kapalı mekan ve açık mekan imkanı da sunan tesisler, her mevsim için düğün imkanı sağlar. Eğer ailenizde bir öğretmen varsa, öğretmenevi orada vereceğiniz bir düğün daveti için size ekstra indirim verecektir. Üstelik öğretmenevi şehir dışından gelen misafirleriniz için de konaklama avantajı sağlayacaktır. Kır düğünü, havuz başı düğün, balo salonu düğünü veya kış bahçesi gibi pek çok düğün konsepti seçeneğini sosyal tesislerde bulabilirsiniz.

Kıbrıs Sosyal Tesisleri

Kıbrıs’da sosyal tesisler ararken düğün konseptinizi, davetli sayınızı ve mevsim koşullarını göz önünde bulundurun. Ayrıca sosyal tesislerde düğün planlarken dikkat etmeniz gereken çok önemli bir nokta var. Eğer düğün tarihinizde boş bir sosyal tesis bulmak istiyorsanız rezervasyonunuzu mutlaka 1 yıl ya da en az 6 ay önceden yaptırmış olmalısınız. Ücretsiz fiyat teklifleri almak için firmalarla iletişime geçmeyi sakın unutmayın!

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Gaziantep Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular