Şişli Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün

Şişli'de düğün yapabileceğin öğretmenevleri ve sosyal tesisler Düğün.com'da! Firmaları incele, beğendiğin firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

1 firma

Şişli

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Nişantaşı TerasÖzel günleriniz hayatınızın en mutlu ve en heyecan verici günlerinden biri olmalı, İstanbul'un orta yerinde eşsiz Boğaz manzarasıyla özel günlerinde sizinleyiz.350...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

43 29

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Hem kaliteyi hem de uygun fiyatları bir arada bulabileceğin sosyal tesislerde düğün yapmak istiyorsan kesinlikle doğru bir karar vermişsin. Avrupa yakasının en önemli ilçelerinden biri olan Şişli’de her türlü ihtiyacına karşılık verebilecek çeşitlilikte sosyal tesis bulunuyor. Öğretmen evleri, kültür merkezleri ya da spor kulüpleri olarak karşına çıkabilecek sosyal tesisler genelde şehrin en güzel yerlerinde konumlanıyor. Şişli’nin Harbiye, Mecidiyeköy, Ayazağa ve Teşvikiye gibi İstanbul’un, ulaşımı en kolay semtlerinden birinde düğün yaparak misafirlerini ulaşım sıkıntılarından uzak tutabilirsin. Sosyal tesislerin senin düğün için gerekli gördüğün kriterleri gerçekleştiremeyeceğinden korkmamalısın çünkü sosyal tesisler ortalama bir düğün salonu ya da düğün otelinin yapabileceği düğünleri kolaylıkla yapabilmektedir.