Şişli Sosyal Tesislerde Düğün

Şişli'de düğün yapabileceğin öğretmenevleri ve sosyal tesisler Düğün.com'da! Firmaları incele, beğendiğin firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Şişli

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Hayatınızın en heyecan verici anlarını yaşayacağınız özel günlerinizde eşsiz boğaz manzaramız, kaliteli hizmetimiz ve uzman kadromuzla yanınızda olarak mutluluğunuza ortak olmayı çok isteriz. Düğün,.

28 yorum

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%50 indirim 38 1 28 4
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Hem kaliteyi hem de uygun fiyatları bir arada bulabileceğin sosyal tesislerde düğün yapmak istiyorsan kesinlikle doğru bir karar vermişsin. Avrupa yakasının en önemli ilçelerinden biri olan Şişli’de her türlü ihtiyacına karşılık verebilecek çeşitlilikte sosyal tesis bulunuyor. Öğretmen evleri, kültür merkezleri ya da spor kulüpleri olarak karşına çıkabilecek sosyal tesisler genelde şehrin en güzel yerlerinde konumlanıyor. Şişli’nin Harbiye, Mecidiyeköy, Ayazağa ve Teşvikiye gibi İstanbul’un, ulaşımı en kolay semtlerinden birinde düğün yaparak misafirlerini ulaşım sıkıntılarından uzak tutabilirsin. Sosyal tesislerin senin düğün için gerekli gördüğün kriterleri gerçekleştiremeyeceğinden korkmamalısın çünkü sosyal tesisler ortalama bir düğün salonu ya da düğün otelinin yapabileceği düğünleri kolaylıkla yapabilmektedir.